Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בדיקה [פלואנס]

סומכוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי רנו פלואנס לבדיקה

יש ליקויים בעלי משמעות נמוכה ושולית

תיקון תאונה מאחור תיקוני פח מרכב וצבע סביב הוחלף פח אחורי ומולחם לשילדה תיקון\החלפת מכסה מטען החלפת פגוש אחורי תיקון כנפיים אחוריות תיקון דלתות ימין תיקוני צבע כנפיים קדמיות תיקון סימני החלפת מכסה מנוע תיקון פגוש קדמי פגיעות פח ופגמים בצבע סביב פגיעה רצפת מטען חוסר איטום פח אחורי לרצפת מטען לכוון מכסה מטען לכוון דלת וכנף קדמית ימין חסר מכסה למיכל מתזי מים פלסטיקת פנים תא נוסעים

מה המשמעות של זה? עזרתכם הדחופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה מעורב בתאונה/תאונות, ניראה שקיבל מכה רצינית מאחור, תיקון רשלני כי חסר איטום. האם זה בדיקה מטעמך או בדיקה של המגרש?

אני הייתי מוותר. עדיף למצוא פלואנס שמורה שלא עברה תאונות. זה לא רכב נדיר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר תאונת שרשרת יכל להיות או שסתם היה בבעלות של מישהו שלא יודע לנהוג או חסר מזל, זו המשמעות הראשונה.

לא הבנתי ע''פ הודעתך, האם יש פגיעה בשילדה עצמה או שרק הוחלפו חלקי פח.

אם קיימת פגיעה בשילדה עבור הלאה, בחיים לא הייתי לוקח סיכון של להיות מעורב בתאונה עם רכב שהשילדה שלו נפגעה ביודעין.

אם רק חלקי פח הוחלפו, יכל להיות שיהיה לך שווה, יש לך המון המון על מה להוריד ולשחק עם המחיר גם כי הרכב עבר תיקונים וגם כי זה רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מנוע 2000 המוכר מסכים למכור ב32000 רכב שעלה בדצמבר 2011 זה מה שכתוב בליקויים לקחתי אותו למכון בדיקה מטעמי

הרכב היה אצל אויס לפני זה והמוכר עוד לא שילם תשלום אחרון אז לטענתו עדיןן רשום על שמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר תאונת שרשרת יכל להיות או שסתם היה בבעלות של מישהו שלא יודע לנהוג או חסר מזל, זו המשמעות הראשונה.

לא הבנתי ע''פ הודעתך, האם יש פגיעה בשילדה עצמה או שרק הוחלפו חלקי פח.

אם קיימת פגיעה בשילדה עבור הלאה, בחיים לא הייתי לוקח סיכון של להיות מעורב בתאונה עם רכב שהשילדה שלו נפגעה ביודעין.

אם רק חלקי פח הוחלפו, יכל להיות שיהיה לך שווה, יש לך המון המון על מה להוריד ולשחק עם המחיר גם כי הרכב עבר תיקונים וגם כי זה רנו.

זה מה שהם רשמו בטופס בדיקה הבודק אמר לי שאין פגיעת שילדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז השאלה האם תוכל לקנות אותה במחיר מציאה, כי אחרת זה לא אוטו כ''כ נדיר ששווה לך להתפשר בשבילו.

כי רוב הסיכויים האיכות ההרכב אינה כמו שיצאה מהמפעל ובנוסף, בעתיד כשתרצה למכור, תצטרך להפסיד במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא נדיר. יש עוד רכבים דומים עם מנוע 2000 ובערך באותו מחיר (לפני מיקוח).אני חושב שהבעלים רוצה יותר מידי בהתחשב שהרכב עבר תאונה. בהנחה שאין משמעות בטיחותית לא הייתי משלם יותר מ20K.

סתם לדוגמא: http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=43&SubModelID=1665&FromYear=2011&UntilYear=2013&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=1950&untilEngineVal=2560&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=&Color=&Info=

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק היטב שלא מדובר על סוחר (חוזה רכישה וכוי).

אני הייתי מוותר כי נראה שרכב חטף מכה רצינית מאחורה ומאוד מפתיע ששלדה נשארה שלמה.

למה אני חושב ככה? כי הוחלף פח אחורי כולל רצפה תא מטען שהיא נמצאת כבר אחרי נקודת חיבור לקורות. בנוסף נעשה תיקון גם של שני הכנפיים אחוריות וגם מכסה תא מטען. רשמת גם שנעסה תיקון בדלתות אחרויות, יכול להיות שמכה מאחרוה הגיע עד לשם ויכול להיות שמדובר על תאונה אחרת. שמשמה אחרוית מקורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לטענתו עדיין רשום ע"ש אוויס כיוון שהוא עדיין חייב את התשלום האחרון וגם הם העבירו את הטסט ע"פ הסכם שיש לו איתם ולכן לא היה לו רישיון בתוקף זה הגיוני בכלל דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו רכב שאוויס לא רוצים למכור בעצמם ( לא עובר רף מינימלי כדי ליהמכר ישירות ממגרש ליסינג ) והעבירו לסוחר .

אל תאמין לסיפורים, רק למסמכים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר!

בהצגת הדברים שלך יש לא מעט נורות אדומות. תברח - ויפה שעה אחת קודם...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ליקויים בעלי משמעות נמוכה ושולית

תיקון תאונה מאחור תיקוני פח מרכב וצבע סביב הוחלף פח אחורי ומולחם לשילדה תיקון\החלפת מכסה מטען החלפת פגוש אחורי תיקון כנפיים אחוריות תיקון דלתות ימין תיקוני צבע כנפיים קדמיות תיקון סימני החלפת מכסה מנוע תיקון פגוש קדמי פגיעות פח ופגמים בצבע סביב פגיעה רצפת מטען חוסר איטום פח אחורי לרצפת מטען לכוון מכסה מטען לכוון דלת וכנף קדמית ימין חסר מכסה למיכל מתזי מים פלסטיקת פנים תא נוסעים

עם כזו רשימת נזקים (ובעיקר המודגש), קשה לי להבין איך הם נשארים במשמעות נמוכה או שולית - אלו נזקים משמעותיים. כמו שאמרו לך, מריח שהמוכר הוא סוחר, והעצה שקיבלת לעזוב את הרכב ולחפש אחר היא נכונה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...