Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברידי מיד שניה - מה הסיכונים?

Danny13
שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

האשה רוצה להחליף את הרכב, וראתה יאריס היברידית. אני לא כל כך מכיר את התחום הזה, קראתי קצת ברשת אבל אני מעדיף לשמוע דעות של האנשים כאן (הנסועה אגב היא כ-20 אלף ק"מ לשנה לפחות).

יאריס היברידית, בת 3-4, על מה לשים דגש? מה לבדוק? מה הסיכונים? שמעתי סיפורים על הבטריה ועל הבלמים המיוחדים ועל כך שחייבים ללכת למוסך היבואן וכו.

אשמח לפירוט מבעלי טויוטות היברידיות ומאנשים שמבינים ומכירים גם אם לא מחזיקים ברכב היברידי כלשהו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פריוס 2010 מזה 7 שנים. אין משהו מיוחד. אני כן מטפל במוסך מורשה יבואן. המצבר באחריות 5 שנים - ניתן להאריך עד 10 שנים כאשר כל שנה / 15 אלף ק"מ "עולה" 300 ש"ח כולל מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eyalam1 - אתה קנית את הרכב מיד 2 ולא מהיבואן. מה כדאי לבדוק לפני שקונים? מה לשים לב? אני מניח שיש דברים אחרים/נוספים מאשר רכב בנזין רגיל.

vday - ה"מצבר" זו הבטריה המפורסמת? הבנתי שיש גם עניין של הבלמים בטויוטה, העלות שלהם גבוהה משמעותית ומה אורך חייהם? הטיפולים אצל היבואן - זו שחיטה כמו במוסך יבואן סטנדרטי או שההבדלים לא גדולים כלל? (לא החזקתי טויוטה מימי).

אגב, למי שיכול להשוות, מבחינת נוחות נסיעה ומושב נהג - אם עד היום נהגתי רק בצרפתיות או בVAG, עד כמה ההבדל גדול? (קשה להרגיש בנסיעת מבחן של כמה דקות עד כמה ההבדל גדול, אם בכלל).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המצבר זה הבטריה המפורסמת. הבלמים הם רגילים. בגלל המערכת ההיברדית על פי רוב מחליפים א הרפידות פחות מכל רכב (אוטומטי) רגיל. היחוד הוא טעינת הבטריה בזמן בלימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי שרפידות הבלמים מחזיקות בפריוס (או ברכב הייברידי דומה) זמן ארוך מאוד, כי חלק מתהליך הבלימה נעשה ע"י הגנרטור שטוען את הסוללה כך שהעומס על הרפידות נמוך יותר מאשר העומס ברכב רגיל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחידת כוח היברידית משמע כל מכלול ההנעה החשמלית שהוא הפנינה של פריוס וכל רכב היברידי אחר.

בחלק מהמקומות שמעתי שנותנים 7 שנות אחריות על ההיבריד של פריוס ובחלק מהמקומות שמעתי שזה 10 שנים.

האם כדאי לקחת פריוס אחרי שהוחלף לה מצבר? האם הטיפולים יקרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת, ראיתי שבטויוטה יאריס היברידית אין בקרת שיוט. יש אפשרות להרכיב ברכב אחת כזו ואם כן, איפה ומה העלויות המשוערות?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחידת כח היברידית, השם המקורי inverter assy converter הינה חלק מהמכלול המעביר את המתח מהסוללה למנוע החשמלי.

חשוב לציין כי האחריות המורחבת 10 שנים מכסה את הסוללה בלבד, ולא אף חלק אחר.

המחיר של יחידת כח חדשה הינו 12,000 שח, המוסך מצא לי מפרוק ב 3,000 שח.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...