Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה העדיפות לקנות ישר מהיבואן ולא לחסוך ולקנות מחברות ליסינג?

mpol
שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב ב20 אלף פחות ממחיר היבואן הרכב הוזמן עבורי מהיבואן ככה שזה לא רכב ששכב אצלהם במגרש

מה בעצם השיקול לרכוש רכב מהיבואן?

1. מבחינת סחירות אני מאמין שיהיה יותר קל למכור רכב כזה כי הוא ימכר בזול יותר כי קניתי בזול יותר וההפרשים בין יד שניה ליד שלישית קטנים מאשר בין יד ראשונה לשניה

2. הרכב חדש בדיוק כמו מהיבואן ואפילו אני בוחר את הצבע.

3. יש כח התמקחות חזק מאוד כי פנו אלי המון חברות ליסינג.

4. הבטיחו לי שהרכב יהיה יד 2 מפרטי למעט טויוטות שהחברה מחייבת אותם לרשום ליסינג

איפה טעיתי... תקנו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באבזור. לא תמיד ניתן לקבל רמות אבזור גבוהות,אם קיימות אצל היבואן, בעסקה שכזו. לפעמים יש אחריות קצרה יותר.

בחסר ביטוחי: הביטוח לאובדן מוחלט נעשה עם מחירון פחות 12% (או משהו כזה על יד נוספת). אם נגרס האוטו אחרי שבוע תוודא שלא תפסיד כסף. כלומר האם 20K₪ משקפים הנחה של יד נוספת?

בגדול אם זה לא מפריע לך אז לא טעית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר בבלאגן:

- בתחילת שנת דגם - כמעט כל המכוניות מוזמנות מהיבואן (כולם משתדלים לגמור את המלאי של שנה קודמת)

- רכב שהוא מכוון להיות רכב ציים - יש עליו הנחה גדולה כמעט תמיד - והסיכוי לקבל רכב שלא עמד חודשים במגרשי היבואן, די גבוה. אפשר גם "להתחצף" ולשואל מה תאריך הייצור יבוא של הרכב המיועד.

- רוב כלי הרכב המיודעם למכירה כ-0 ק"מ רשומים כיד ראשונה מחברה כלומר ברשיון הרכב במקוריות לא מופיע כלום - אך היד הראשונה אינה פרטית.

- לגבי רמת האבזור זה משתנה לפי הדגם, ולפי החברה המוכרת - אין כללי אצבע.

- ההורדה במחירון היא 14%

- אם אתה חושב להחזיק הרבה שנים (לפחות 3) לדעתי שווה בהחלט.

- כוח ההתמקחות הרבה יותר מוגבל ממה שנראה לך - כי שולי הרווח של המוכר די מצומצמים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי רכב ב20 אלף פחות ממחיר היבואן הרכב הוזמן עבורי מהיבואן ככה שזה לא רכב ששכב אצלהם במגרש

מה בעצם השיקול לרכוש רכב מהיבואן?

1. מבחינת סחירות אני מאמין שיהיה יותר קל למכור רכב כזה כי הוא ימכר בזול יותר כי קניתי בזול יותר וההפרשים בין יד שניה ליד שלישית קטנים מאשר בין יד ראשונה לשניה

2. הרכב חדש בדיוק כמו מהיבואן ואפילו אני בוחר את הצבע.

3. יש כח התמקחות חזק מאוד כי פנו אלי המון חברות ליסינג.

4. הבטיחו לי שהרכב יהיה יד 2 מפרטי למעט טויוטות שהחברה מחייבת אותם לרשום ליסינג

איפה טעיתי... תקנו אותי

ואני רכשתי רכב ב35 אלף פחות ממחיר היבואן...אצל היבואן עצמו.

אז זה בעצם השיקול לרכוש מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני רכשתי רכב ב35 אלף פחות ממחיר היבואן...אצל היבואן עצמו.

אז זה בעצם השיקול לרכוש מהיבואן.

כל עוד לא ציינת באיזה רכב מדובר - לא אמרת כלום (אני מנחש שכנראה שלא מדובר בקיה פיקנטו)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא ציינת באיזה רכב מדובר - לא אמרת כלום (אני מנחש שכנראה שלא מדובר בקיה פיקנטו)

כל עוד פותח השרשור לא מציין גם אני לא רואה סיבה לציין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל היבואן אתה מקבל רכב חדש לחלוטין, יד 0, 0 ק"מ.

אין שום מצב שסוכנות משנה מכל סוג שהוא תמכור לך את אותו רכב בהנחה כ"כ גדולה אלא אם:

1. הרכב שרכשת יתברר בסוף כיד 1 0 ק"מ, או במפרט נמוך יותר או כל קומבינה אחרת (ואפשר בקלות למצוא לא מעט שרשורים בנושא).

או ליחלופין

2. היית יכול להשיג את אותה הנחה גם אצל היבואן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו לא נדון במקרים בפרטיים של דגמים מסויימים בהם אפשר לקבל הנחה ישירות מהיבואן, ונדבר רק על המקרים האחרים (שהם להבנתי הרוב) בכל מקרה ברור שלפני שקונים רכב מ-0 ק"מ חייבים לבקר באולם התצוגה של היבואן לא רק כדי לראות את הרכב, אלא כדי להבין כמה הנחה אפשר לקבל ישירות מהיבואן.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה... מדובר במציבושי אאוטלנדר פרימיום דגם 2017 וגם עליה לכביש 2017 כמובן

ניסו לדחוף לי את הדגם של 2016 אבל התעקשתי

הייתי אצל היבואן שצחק עלי שניסיתי לדרוש הנחה כלשהי אפילו שרציתי לרכוש 2 רכבים ואמר שהם מוכרים כל כך הרבה מהדגם הזה שהנחה לא יהיה

מבחינת איבזור... מה יכול להיות שלא אקבל מחברת הליסינג? זה אבזור של הרכב של היצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם הפרמיום החדש, תקבל להבנתי דגם זהה לדגם הנמכר לפרטיים (אנסה לוודא מחר עם נציג היבואן)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שבדגם החדש יש מערכות בטיחות מובנות ולא מוביליי... אני ממש מקווה שזה בכל דגמי 2017 ולא רק מיום מסויים בחודש

ביקשתי ספציפית את הדגם החדש עם הצורה החדשה (אנטנת סנפיר ושינויים בקונסולה בפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...