Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה במכון טויוטה קורולה 2008

AspiriN
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.אתמול בדקתי טויוטה קורולה 2008 יד 2 פרטית עם 141 אלף קילומטראז. הליקויים שנמצאו בטופס הם בחלק של המנוע: נזילות שמן מחלק עליון/ שאיבות שמן לחלל השריפה. הוחלפו כנף שמאלי וימני קדמי ומכסה תא המטען. וצריך לשייף פנס קדמי צד שמאל. הרכב עם מכות קטנות בכל מיני צדדים שלו. הייתם לוקחים את הרכב? מפחיד אותי הקטע של השמן... תודה לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני לוקח את מה שמכוני הבדיקה אומרים בערבון מוגבל. הם מכסים את עצמם יותר מאשר דואגים לך.

2. טויוטה קורולה היא אחד הרכבים האמינים ביותר שיש. יש לאשתי אחת 2009 יד ראשונה. נכון להיום לא היו תקלות פרט לטיפולים שוטפים.

3. התיקונים שאתה מתאר מתאימים לתאונה, גם אם היא קטנה ולא היתה פגיעת שאסי. במצב כזה של תיקונים עם החלפת חלקים מרובה בחלק הקדמי של הרכב תמיד מדליקים אצלי נורה אדומה. יכול להיות שהמנוע ורכיביו נפגעו בתאונה או בתהליך התיקון, אם היה רשלני.

4. מה לגבי היסטוריית טיפולים? יש? ברכב עם כאלו בעיות והיסטורית תאונות לא הייתי נכנס אם אין היסטוריית טיפולים.

כשאני קונה רכב, אני דבר ראשון לוקח למוסך שאני סומך עליו בכדי לקבל חוות דעת.

יש המון קורולות בשוק, אולי עדיף לחפש אחת אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...