Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני - 50-60 אלף ש"ח, אוטומטי

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אני זקוק להמלצה לרכב מיני, רצוי מאוד שיהיה חדש, גם ליסינג 0 ק"מ הולך.

הרכב עתיד לשרת נהגת אחת, רצוי מאוד שיהיה בטיחותי (נהגת חדשה), אוטומטי (גם רובוטי כנראה הולך), חשוב שיראה בסדר ולא משהו כמו סוזוקי סלריו. (פיאט 500 לא הטעם שלה לצורך העניין :roll:)

צריכת דלק לא קריטי מדי, אבל לא רכב שיעשה 1:10 בעיר בנהיגה רגועה, משהו כמו 1:12-1:13 בעיר נשמע לי סביר והגיוני לרכב כזה. ביצועים אין דרישה למשהו מטורף בתקציב הזה, אין מה לבוא עם יותר מדי ציפיות.

מבחינת אבזור אין דרישות מיוחדות למעט כמה שיותר אבזור בטיחותי וציון גבוה ביורואנקפ (כמה שאפשר ברכב מיני בתקציב הזה), נחמד אם תהיה מערכת מולטימדיה מקורית עם שליטה מההגה, אבל זה לא דיל ברייקר.

עדיף שהתחזוקה לא תהיה יקרה ושהביטוח לנהג חדש וצעיר יהיה כמה שיותר זול.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.motodeal.co.il/deals/פיגו_108

רכב מאוד חיסכוני,נוח לדעתי מעולה לנהגת יחידה.

הגיר הרובוטי פחות נעים בעיר לכן מציע שתעשה נסיעת מבחן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יוליאן, למען האמת המחיר לא מפתה כי אפשר להשיג ב-60 אלף ש"ח ישירות מהחברה, בלי יד שניה 0 ק"מ.

השאלה אם יתנו למישהי מתחת גיל 21 בלי וותק כמעט לעשות נסיעת מבחן. לצורך העניין אם אעשה את נסיעת המבחן בשבילה/במקומה זה לא יגיד הרבה, יכול להיות שאני אסתדר עם הגיר והיא לא תסבול אותו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו נמכרת ב 61 ידנית,אבל הייתי בודק לגבי הסיטרואן אולי כן נמכרת במחיר דומה עם הגיר ברובוטי.

אם לא יתנו הייתי מציע להתקשר למישהו ביד 2 עם רכב כזה ולשחק אותה מתעניינים ולבצע נסיעה קצרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הסתכלתי בפייסבוק של פג'ו - 61,900₪.

בכל מקרה, אילו עוד אופציות קיימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכב מיוחד לא צריכה להיות בעיה.

כמו שיוליאן אמר שווה להתקשר ולתאם נסיעת מבחן(בלובינסקי גם ככה אין בדרך כלל רכבים זמינים למבחן לרוב אלא צריך לתאם מבחן עליהם) - ואז גם להגיד את הגיל של הנהג.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות יש רק בתוספת תקציב לכיוון 67 אלף,יש במוטודיל את הספארק והפיקנטו אבל ברמות גימור הבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפיקנטו זה אופציה טובה. היא אומנם לא הכי חסכונית, אבל אמינה, שיכוח יחסית טוב.לגבי אבזור בטיחות, לבדוק אפשרות למובילאיי (רצוי מאוד הדגם המשוכלל יותר 630).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילאיי זה סתם, אם כבר מערכת כזאת אז רק מקורית. היחידה שיש לה משהו בסגנון זו הסיטיגו, אבל היא יקרה ויחסית חלשה.

מה לגביי דגמי ה1.0 של הפיקנטו או של הi10? הם יחסית לא יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביצועים לא מעניינים אותה הם יכולים להיות אופציה.

לכמה היא יכולה למתוח את התקציב אם בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על 1.0. אבל לפי הביקורות עושה רושם שזה מספיק. אם לא נותנים לחברה נסיעת מבחן, תנהג אתה ותתרשם לפי הניסיון שלך.אפשרות נוספת לקחת פיקנטו שכור ליום באחת מחברות השכרה.

ולגבי מובילאיי. בהתחלה גם אני חשבתי ככה, אבל עכשיו אני לא חושב שזה סתם.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כול פעם השתקתי את המוביילי איי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת חדשה שנוסעת בעיקר בעיר? לא באמת הייתי מתעכב על צריכת הדלק ואני הייתי נותן עדיפות משמעותית לגיר אוטומטי רגיל או רציף ולא לרובוטית.

קצת פחות מ-60K קונים לכם פיקנטו בת שנה וחצי עד שנתיים מהדגם המאובזר, הרכבים האלה עדיין באחריות, הם ספגו ירידת ערך דיי משמעותית בתקופה שהם על הכביש אבל למעשה רובם עדיין כמעט חדשים. החיסרון הוא כמובן שזה רכב משומש ולא חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

אם אצליח לשכנע אותה לנהוג על ידני, מה האופציות העדיפות בתקציב הזה?

אני חשבתי על סאנדרו, פנדה ו108 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה108 תהיה הכי זריזה עם איבזור נחמד,אם לוותר על האיבזור אז יש את הסיטרואן ב 49 אלף אבל עם מנוע חלש יותר.

הסנדרו אחלה אבל מבחינת עיצוב קשה לי להאמין שבחורה צעירה תאהב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...