Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור רכישת קיה פיקנטו - שוק פרטי מול שוק הליסינג\השכרה

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי בגלל החלפת כנף ומכסה מנוע ברכב יחסית חדש הוא הוריד בגלל חוסר אטרקטיביות לעומת שאר המוכרים.

אבל גם בגלל שחדש מליסינג עולה 67 ולא 80 כמעט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הביקוש נגזרת גם מהרכב עצמו, לפיקנטו יצא שם של רכב אמין מאוד (שגם מוכיח את עצמו), בטיחותי ונותן תחושה טובה ברכב קטן, מכאן נגזר הביקוש (כדרך אגב האוטלנדר נמצא באותו מקום פליטי ליסינג מבקשים מחירון כמעט מלא ומקבלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאני אבין,

אנשי המכירות בטרייד אין למינהם לא מוכנים כמעט לזוז במחירון בגלל הביקוש, ואתם קניתם את פיקנטו 2014 אוטומטית שמורה ב-35.5 במקום 53 אלף?

נשמע מאוד מוזר בעיניי.

עריכה: לאחר עיון ביד 2, מכול קיה פיקאנטו שיש בלוח(מ-11 עד 17) יש בדיוק רכב אחד משנת 2011 שמציעים אותו בפחות ממה שקנית, כול השאר- יותר(גם רכבים משנת 2011)

אז או שנפלת על מישהו לחוץ לגמרי שלא חושב שיש עוד הרבה כאלה,

או שיש לך כישורי מו"מ אדירים, שזה לא רלוונטי לשאר האוכלוסיה

או שיש סיבה אחרת שכרגע אני לא יודע מהי.

גם וגם וגם.

1. מראש בחרתי להתמקד ברכבים שהם יד ראשונה מליסינג. אלה רכבים שאנשים קנו בהנחה יפה של 15% ותכננתי להציע להם מחיר של מחירון משוקלל מינוס 10%, שזה הוגן. זה מגיע בערך ל-40K. חברות הליסינג מוכרות את הרכב בהנחה של 15% בלבד.

2. במקרה הנ"ל, הרכב היה אחרי תאונה. אמנם משהו קליל, אבל בהחלט מבריח קונים, בטח ובטח כאלה שמעדיפים גם מבחר צבעים, אחריות לשנה על גיר ומנוע ותוכניות מימון אטרקטיביות.

3. הבחור היה בדרכו לקנדה, לעבודה חדשה. הוא לא היה זקוק לרכב ולכן הסכים למחיר נמוך יחסית. אני מניח שסוחר רכבים שהוא הלך אליו הציע לו אפילו פחות, לכן ההצעה שלי הניבה לו גם רווח.

כן, זו עסקה מעולה לכל הדעות ולא בטוח שאפשר לשחזר בכל מקום ובכל רגע - אבל היא בהחלט אופציה.

אם מביאים בחשבון את המחירים העלובים שמציעים בטרייד אין - גם הצעות נמוכות הן למעשה יותר אטרקטיביות למוכר מאשר עסקת הטרייד אין. סתם לדוגמא - הלנצ'יה שלי תומחרה בטרייד אין ב-8K לפני בדיקה ונמכרה אחרי יממה בלבד ב-24.5K. זה רווח מדהים בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכוניות היא לקחה להשכרה בסופ"שים ובסוף ננעלה על פיקנטו.

...........

המסקנה שלי היא שאסור להתעצל - יש מציאות מדהימות בשוק היד השנייה. מי שיכול להגיע מראש עם המזומן, בין אם מהבית או בעסקת מימון - פשוט יוצא מלך בשוק הנוכחי.

יש שפע אדיר של מכוניות - צריך לשוחח עם האנשים ולצאת לראות רכבים, גם אם הם לא עומדים מצוחצחים בשורה וגם אם אין איש מכירות מעונב מאחורי הדלפק.

בסוף - מישהו צריך לשלם על כל המערך הזה וזה רק אתם.

זה סוג של מובן מאליו, אני בכל מצב ניגש ישר לאופציה השניה בלי להתעקב על הראשונה.

אציין לחיוב את הגישה של הבחורה - לנסות כל רכב במשך כמה ימים לפני שמקבלים החלטה זה דווקא בכלל לא מובן מאליו ורק מעטים מאוד עושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...