Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הלך המצבר?

Jacek666
שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מדובר על jeep פטריוט. הרכב שנת 2011 ועם מצבר מקורי. בחודש האחרון לא הניע פעם אחת והנעתי עם כבלים והיו כמה פעמים קשיים בהנעה. בבוקר שמתי לב שהשעון ברכב התאפס. היום הניע רגיל. יכול להיות שצריך להחליף מצבר? אם הלך המצבר איך הרכב עדיין מניע? אני לא רוצה להחליף סתם אם לא צריך ושיחרטטו אותי בחשמלייה.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שמצבר בן 6 זה מכובד.

מאיפה אתה בארץ? יש בכל אזור מקומות מומלצים עם מוניטין טוב, שיבדקו לך את המצבר ויוכלו להגיד לך אם צריך להחליף או לא.

תמיד עדיף להגיע לפני שהמצבר מת, כי אז מן הסתם תהיה יותר לחיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מדובר על jeep פטריוט. הרכב שנת 2011 ועם מצבר מקורי. בחודש האחרון לא הניע פעם אחת והנעתי עם כבלים והיו כמה פעמים קשיים בהנעה. בבוקר שמתי לב שהשעון ברכב התאפס. היום הניע רגיל. יכול להיות שצריך להחליף מצבר? אם הלך המצבר איך הרכב עדיין מניע? אני לא רוצה להחליף סתם אם לא צריך ושיחרטטו אותי בחשמלייה.

תודה מראש

אם יש לך רב מודד תמדוד מתחים.

לפני הנעה אם במצבר יש לך פחות מ11.8 וולט מצבר לא תקין..אבל תניע ותראה אם המתח קופץ לך ל14.5 וולט...אם כן אז זה המצבר.

אם המתח לא מגיע ל14 וולט אחרי הנעה יש לך תקלה באלטרנטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...