Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מומלץ לפולקסווגן פולו 2010

ShadyBaby
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המערכת הנוכחית שלי, rcd210 היא בסיסית ביותר, רק רדיו וכניסה לדיסקים ללא aux ו usb.

הכי חשוב לי היה ליצור כניסת auxאבל אחרי חיפושים רבים לא מצאתי מישהו באזור שלי (עפולה) שיודע לחבר כבל מהרדיו דיסק הזה.

אני מחפש מערכת עם כבל אוקס, מכיוון שלדעתי לא משתלם להחליף את המערכת המקורית עם רדיו דיסק פשוט אני רוצה מסך מגע מולטימדיה עם כמה פיצרים נחמדים שישפרו את החוויה של הרכב. חובה זה כניסות usb,aux, תמיכה ב bt, רדיו שעובד בצורה טובה מאוד. ראיתי שיש כאלה שמפעילים שירים מהפלאפון ללא כבל, זה משהו שאני רוצה אם נכנס בתקציב, כמו כן גם מצלמת רוורס מאוד רצוי שיהיה.

בכל מקרה אני לא יודע כמה כסף זה שווה, אני מוכן לשים 1000. אם יש איזשהי ערכת משתלמת אני מוכן להגיע גם ל 1500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה כבר כמה פעמים לדעתי בפורום:

http://www.mat-d.com/site/diy-install-activate-aux-in-for-volkswagen-rcd-210-rcd-310-car-radio-polo-golf-installer-prise-auxiliaire-autoradio-polo-rcd-210-aux-in-buchse/

למה לדעתך לא משתלם לרכוש ר"ד רגיל?

בכל מקרה אתה תצטרך לרכוש מסגרת חליפית ומתאמי חיווט.

ר"ד רגיל בסיסי שכולל את כל הפונקציות שאתה מעונין בהן (למעט מצלמת רוורס, שלטעמי קצת חסרת פואנטה ברכב קטן כזה) יעלה החל מכ-450 ש"ח. מערכת מולטימדיה מומלצת תעלה יותר מכיוון ה-1400 ש"ח צפונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלה כבר כמה פעמים לדעתי בפורום:

http://www.mat-d.com/site/diy-install-activate-aux-in-for-volkswagen-rcd-210-rcd-310-car-radio-polo-golf-installer-prise-auxiliaire-autoradio-polo-rcd-210-aux-in-buchse/

למה לדעתך לא משתלם לרכוש ר"ד רגיל?

בכל מקרה אתה תצטרך לרכוש מסגרת חליפית ומתאמי חיווט.

ר"ד רגיל בסיסי שכולל את כל הפונקציות שאתה מעונין בהן (למעט מצלמת רוורס, שלטעמי קצת חסרת פואנטה ברכב קטן כזה) יעלה החל מכ-450 ש"ח. מערכת מולטימדיה מומלצת תעלה יותר מכיוון ה-1400 ש"ח צפונה.

ראיתי את הסרטונים האלה אבל אני לא רוצה להתעסק לבד. אין איש מקצוע שמתעסק בזה באזור שלי שאני מכיר.

אני לא רוצה רדיו דיסק רגיל כי לא בטוח שיהיה איכותי כמו המקורי בשאר הדברים וכך אצא שאני מפסיד מההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעפולה נדמה לי שהיתה התייחסות בעבר ל-'אפי 4X4' או משהו כזה. בדקת אצלו?

אולי מתקינים באזור חיפה (חיפוש)?

ר"ד רגיל אפטרמרקט יהיה עדיף בהחלט (מחברה מוכרת כמו פיוניר, קנווד וכד') מהמכשיר המקורי. ללא ספק בכלל.

ומערכת מולטימדיה לא בהכרח יותר איכותית מאותו ר"ד רגיל.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעפולה נדמה לי שהיתה התייחסות בעבר ל-'אפי 4X4' או משהו כזה. בדקת אצלו?

אולי מתקינים באזור חיפה (חיפוש)?

ר"ד רגיל אפטרמרקט יהיה עדיף בהחלט (מחברה מוכרת כמו פיוניר, קנווד וכד') מהמכשיר המקורי. ללא ספק בכלל.

יש המלצות על רסיו דיסק איכותי?

אשפר לראות גם דאבל דין שיהיה לי למה להשוות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות של פיוניר נותנות בדר"כ תמורה טובה למחיר.

ר"ד רגילים יכולים להיות DEH-X3950BT או 4950. יש גם כאלו ללא דיסק עם קידומת MVH ובלי האפס בסוף.

מערכת המולטימדיה הכי בסיסית המומלצת שלהם תהיה AVH-X2850BT. יש איזה דגם או שניים קצת יותר זולים, אבל לא באופן משמעותי וזה לא ממש משתלם.

הספרה הראשונה מייצגת סדרה. גבוה יותר = יותר מתקדם.

הספרה השניה מייצגת דור. נמוך יותר = "שנתון" אחורה. אולי ניתן למצוא יותר בזול. ראה גם אולי מוצרים יד שניה פה בפורום.

הספרה השלישית יכולה להיות 5 או 0. תלוי מאיפה מיובא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
מערכות של פיוניר נותנות בדר"כ תמורה טובה למחיר.

ר"ד רגילים יכולים להיות DEH-X3950BT או 4950. יש גם כאלו ללא דיסק עם קידומת MVH ובלי האפס בסוף.

מערכת המולטימדיה הכי בסיסית המומלצת שלהם תהיה AVH-X2850BT. יש איזה דגם או שניים קצת יותר זולים, אבל לא באופן משמעותי וזה לא ממש משתלם.

הספרה הראשונה מייצגת סדרה. גבוה יותר = יותר מתקדם.

הספרה השניה מייצגת דור. נמוך יותר = "שנתון" אחורה. אולי ניתן למצוא יותר בזול. ראה גם אולי מוצרים יד שניה פה בפורום.

הספרה השלישית יכולה להיות 5 או 0. תלוי מאיפה מיובא.

מצאתי את המערכת blaupunkt capetown945,

אני יכול לקנות אותה ביד שניה מצב חדש במחיר של הפיוניט 2850.

מה אומר טום (תום?) על המערכת הזו?

לפי המפרט שלה יש בה הכל מהכל, האם שווה יד שניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...