Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהליך קניה מהיבואן

peter_griffin
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני מתכנן מחר ללכת ליבואן ולרכוש רכב. האם נהוג להתמקח על המחיר שרשום באתר? איך עושים את זה בלי יותר מידי אגרסיביות ובלי לצאת נקניק? האם צריך לנסות לסחוט כמה שיותר דברים (אבזור חיצוני)? האם אפשר להביא קרוב שיודע להתמקח בשבילי?

המון תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית לא שונה מאף מוצר צריכה אחר. יש מחיר רשמי, ממנו נשמר "מרווח תמרון" שמאפשר לאיש המכירות להתגמש לכאן ולכאן לצורך סגירת עסקה. מרווח התמרון מושפע מגורמים רבים מאוד. ביניהם - חשיבות הדגם ליבואן ושער המטבע שבו הרכב נרכש.

אל תצפה להנחות בגובה שליש ממחיר הרכב. בדוק אם ניתנות הנחות לכל מיני מועדונים (חבר, הוט, הסתדרות המורים, קרנות השוטרים, מועדון הזומבה של איריס) וזה פחות או יותר גובה ההנחה המקסימלי שניתן לקבל.

זה מאוד תלוי באיש המכירות שמולך ובכמות הסבלנות שיש לו. יהיו כאלה שיהנו להעביר איתך יום שלם במיקוח בסגנון שוק לוינסקי, ויהיו כאלה שאחרי שני משפטים יחתכו עניין ויבהירו לך שמפה אין לאן להתקדם.

כדי לא לצאת ישראלי טיפוסי שמסיים אירוע כזה בהרגשת תסכול מעורבת בפרייאריות (גם אם אין לו ממה להרגיש פרייאר), אני מציע לך לאסוף את הנתונים ולקבוע לעצמך מה המחיר שאתה מוכן לשלם עבור התענוג שברכישת מכונית כזאת. בלי קשר לשאלה האם השכן מקומה ב' קיבל גם חיישני רוורס מתנה. תחליט מה המחיר שעבורך הוא נכון ואותו תקבע בתור מטרה. צא מנקודת הנחה שבטוח מעל כל צל של ספק, שאי שם בגלקסיה יש מישהו שקיבל הנחה גדולה משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון כל 4-6 חודשים יוצאים במבצע כסאח שלא יחזור. תקנה במבצע שכזה אבל גם שם מדובר בהנחה של אלפים בודדים. מקווה שאתה הולך על הפאביה הידנית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין להחזיק את הרכב כמה שנים טובות ולחסוך כמה אלפים טובים תשקול לרכוש רכב יד 01 עם 0 קילומטר מחברות ליסינג ויש המון מה להתמקח כי יש המון תחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... מקווה שאתה הולך על הפאביה הידנית .

אם אני לא טועה, מ2015 הפאביה הידנית מגיעה רק ברמת גימור ACTIVE, מר בחור רוצה אמבישן, זו הרובוטית.

נהגתי בפאביה הידנית בטיול באירופה וזה רכב מ-ע-ו-ל-ה, אבל ברמת האיבזור שלה פה בארץ, באמת שקשה לי להבין אנשים שקונים אותה.

בכל מקרה, בסקודה הם די קשים עם הנחות, ואת הפאביה עדיין לא ראיתי באתרי ה0 ק"מ.

במבצעי "חבר", על סמך מבצעים קודמים, ב2015 ו2016, את הפאביה יהיה אפשר להשיג ב כ 4-5 אלף פחות מהמחירון.

אם יש סבלנות - הייתי מחכה לסוף מרץ.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...