Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה לגיר DSG7 DQ200

tomerR
שימו לב! השרשור הזה בן 2648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.pitstop.co.il/Product/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%A8---dsg-7---dq200

האם למישהו כאן יש נסיון עם STAGE1 ל DSG7 ? אני לא מחפש שיפור מאוד משמעותי בביצועים אלא יותר שימור הקלאצים והגיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אחלה טיעון.

יכולתי לעשות את זה עוד יותר מתומצת, בלי מילים בכלל. ככה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=620017

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר כל מה שאתה צריך לדעת נמצא בלינק ששמת בתגובה הראשונה שלך.

לדעתי - עדיף לך לדבר ישירות עם הסדנא ולשמוע מה יש להם לומר לך, אני חושב שבדרך כלל גם נותנים שבוע ניסיון עם התוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי STAGE1 למנוע TSI 1.4 ב-PITSTOP והתלבטתי כמוך, האם לשדרג גם את התוכנה של הגיר באותה הזדמנות.

התקשרתי ל- PITSTOP ונאמר לי שאין אפשרות להתקין את התוכנה לניסיון (בניגוד לתוכנה של מחשב ניהול המנוע).

אז בגלל הסיבה הנ"ל ובגלל שהמכטרוניק בזמנו התקלקל לאחר כשנה וחצי + רעידות מדי פעם בתחילת נסיעה (דורש החלפה של קלאצ'ים), החלטתי לרדת מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את הגישה שלהם -

הגיר הזה לא תקין ובעייתי ולכן אין אחריות כלל אם יש בעיות אחרי השדרוג. ולמה בכל זאת הפלאש הזה קיים? כי תמיד יהיו ה"פרייארים" שיתקינו. אותנו זה לא מעניין. מוזמנים לתקן אותי אם לא הבנתי נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות השיפורים כבר השקיעו זמן ומשאבים, על מנת ליצור את התוכנה ולכן אין שום סיבה שלא ימכרו למפיצים בעולם, אפילו אם נמצאו בעיות בגיר וכו'.

זה בדיוק כמו במקרה של מנוע ה 1.4 TSI עם מגדש העל (160 כוחות סוס) הבעייתי.

גם עבור מנוע זה, המשיכו למכור את עדכון התוכנה למרות שהמנוע הזה נחשב לבעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קיים כי יש אנשים שרוצים לחזק את הגיר כי הרכבים שלהם משופרים בהתאם.

אם התיבה הייתה אמינה מספיק תאמין לי שAPR היו מוציאים תוכנה לגיר הזה, אבל היא לא, חוץ מצרות היא לא עושה כלום, לכן הם נמנעים מתוכנה כזו וגם מה שפיט סטופ עצמם מוכרים תוכנה כזו הם נמנעים מלתת לך אחריות, אם בגיר הזה היה טיפה ביטחון פיט סטופ היו נותנים לך אחריות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אף אחד לא יכול לתת לך אחריות על גיר, או על מנוע שעברו עדכון תוכנה.

הדבר היחיד שהם יכולים לתת, הוא אפשרות להחזיר את התוכנה המקורית של הגיר / ניהול מנוע.

במקרה של הגיר, ככל הנראה מדובר בהחלטה שיווקית שלא לאפשר תקופת התנסות עם הגרסה המשופרת שכן אינני מאמין שאין אפשרות, לבצע RE-FLASH לזיכרון כדי לכתוב מחדש את הקוד של התוכנה המקורית.

דבר נוסף,

פחות סביר שעדכון התוכנה של הגיר, מאפשר לגיר לעמוד בעומסים גדולים יותר.

קרוב לוודאי שהעדכון משנה קצת את ההתנהגות של הגיר.

תבדוק מה המומנט המירבי של כל רכבי הקונצרן שמגיעים עם הגיר הזה. מבדיקה קצרה שביצעתי, המומנט הוא סביב 25.5 קג"מ, לעומת מומנט גבוה בהרבה בגיר DSG 6 הילוכים (שמגיע עם הגולף GTI וכו').

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות על הגיר אתה לא תקבל, אבל אם משהו הלך בגיר בגלל התוכנה אתה לא תיזרק לכלבים, מנסיון של הרבה אנשים.

עם הDSG7 החברות הגדולות לא מוכנות להסתכן בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ לפי מה שהבנתי מפיט סטופ,

אם תהיה לי תקלה בגיר אחרי הפלאש, האשמה תהיה אוטומטית על "הגיר הכושל".

בקיצור 2900אשכים+הרפתקאות. לא בשבילי

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...