Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי לזוג+ילד (מתלבט בין טויוטה קורולה 2013 ליונדאי I35)

LD7
שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

ברשותי יונדאי I10 2014 יד ראשונה מזה כ-3 שנים.

המשפחה קצת התרחבה וכל העניינים עם התינוק, עגלה, תיקים וכו' לא מספיקים. הגענו למצב שנשאר מקום אחד פנוי בגלל הבוסטר מאחורה ושאר הדברים שמעמיסים את האוטו מקדימה (לאישתי נשאר מקום אחד מאחורה עם הילד) שלא נדבר על לצאת לטיול או לקחת תיקים יותר גדולים או לחזור משופינג עם שקיות.. זה מגיע למצב שאני לא רואה את המראה הצדדית מרוב שהרכב מלא בדברים.

החלטתי לעבור לרכב קצת יותר גדול, חשבתי על ה-I25 אבל מנסיון העבר הוא גם לא כזה גדול ועונה על הדרישות שלי..

התחלתי לשוטט ברחבי הרשת והגעתי לטויוטה קורולה 2013 או יונדאי I35 2013.

התקציב הוא 70K עם חריגה קלה.

השאלה אם יש עוד רכבים שאתם יכולים להמליץ עליהם בתקציב הזה ובדרישות שלי, מה שחשוב הוא שיהיה תא מטען גדול כמה שניתן שיהיה אפשר להכניס לפחות את העגלה וכל שאר התיקים, שהמושבים יהיו ריקים להעלות עוד אנשים ושהרכב יהיה חסכוני כמה שניתן, כיום ה-I10 שלי עושה 1 ל-13 (מנוע 1000) ושלא יספרו לכם סיפורים.. הרכב לא חסכוני. אני מנהל את הקבוצה של יונדאי I10 בפייסבוק ובמשך הזמן הבנתי שרק הדגם הידני חסכוני יחסית.

הרכב בסדר גמור לזוג ללא ילדים, קניתי אותו שהייתי רווק וממש נהנתי ממנו, רכב אמין וטיפולים זולים.

תודה לעוזרים והמשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2013 הושק דגם עדכני של הקורולה.

כך שאם אתה מחפש רכב מהשנה הזו שים לב באיזו צורה מדובר. הבדל המחיר בינהם הוא כ10K.

התקציב שלך (70K) יספיק לצורה הקודמת.

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ביחס לקורולה הקודמת אז ה-I35 עדיפה. היא שקטה ונוחה יותר, תא הנוסעים נעים יותר והיא מרגישה מודרנית וחדישה באופן משמעותי.

אם ביחס לקורולה הנוכחית אז הקורולה עדיפה בזכות המרווח הפנימי, איכות תא הנוסעים ונוחות הנסיעה.

מציע לך לבדוק גם את קיה פורטה שפחות חביבה על ציבור רוכשי המשומשות ונמכרת במחירים אטרקטיביים לעומת ה-I35.

אישית, עם ילד אחד הייתי מתמקד בהאצ'בקים ולא בסדאן. הן נוחות יותר לשימוש עירוני, תא המטען אמור להספיק לציוד של זוג וילד ואם צריכים להוביל משהו באמת גדול אפשר לקפל את הכסאות בשניה ולהכניס כמעט כל מה שרוצים.

לצורך העניין I30, אוריס או סיד עדיפות בעיני לצרכים שלכם. אפשר לנסות גם מאזדה 3 האצ'בק או הונדה סיויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I35 נותן הרבה תמורה למחיר. מרחב פנים מצויין ותא מטען גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I35 נותן הרבה תמורה למחיר. מרחב פנים מצויין ותא מטען גדול.

ביחס לקורולה (הדור החדש) המושב האחורי צפוף יותר עם תחושה קודרת בשל שטח חלונות קטן משמעותית, ונוחות נסיעה פחותה משל הקורולה, הסחיבה בשניהם די זהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...