Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריאו 09 לאחר תקלה בלחץ שמן - החלפת מנוע?

עמיחיamihai
שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

מברר עבור חבר (ומתרגם לו מ"רכבית" לעברית).

חשוב לציין שלא ראיתי את הרכב במצבו בעצמי אלא אני מסתמך על דברי בעל הרכב והמוסך המאשפז.

קיה ריאו 2009 עם כ140א ק"מ.

במהלך נסיעה נדלקה נורת לחץ שמן (כנראה). הרכב נגרר למוסך.

המוסך אבחן כשל (סתימה) במשאבת שמן שהובילה לשחיקת מיסבי הקראנק. לדבריו הוא פרק את אגן השמן ומצא שבבי מתכת רבים וגדולים יחסית. הרכב כרגע מניע אך פעולת המנוע מרעישה בחזקה ומלווה בדפיקות (לא דפיקות של שסתומים אל דפיקות חזקו ועמוקות יותר.

לדבריו הפתרון הוא החלפת מנוע.

האמנם?

האם ניתן לפתור את הבעיה בעזרת החלפת מיסבי הקראנק (עם חריטת הקראנק כמובן)? כמה התהליך עשוי לחסוך לעומת החלפת מנוע ומה הסיכון שלא יעבוד?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי,עליויות זה תלוי במי שעושה לך את העבודה.

אני הייתי מעדיף לשפץ את המנוע הקיים (כל עוד הוא תקין ואין נזק נוסף )

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא,שהמוסך עלול מבחינתו להיכנס לפלונטר מול הלקוח.

גם אם יחליף"רק" מיסבי קראנק ואח"כ תהיה בעיה אחרת במנוע ,הלקוח יבוא מבחינתו בצדק בטענות ולכן,סביר להניח,שהמוסך יציע החלפת מנוע לאחר מיבוא/פירוק מקומי ולא יקח סיכון,שיש פגיעה בחלקים נוספים במנוע הקיים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אין שום סיבה לשפץ את המנוע הקיים.

מנוע כזה מפירוק די זול, ועלוית שיפוץ מנוע שעבר הרעבת שמן לעיתים תעלה כפול ממנוע אחר, לרוב יש צורך בהחלפת כל החלקים הנעים (גל ארכובה ומייסבים,גלי זיזים וליין לראש המנוע,לעיתים גם בוכנות וחריטת צילינדרים.)

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...