Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו לשלושה ילדים - 2 בוסטרים וכסא בטיחות

koraldon
שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש רכב שמתאים להתקנת 2 בוסטרים וכסא בטיחות בודד.

כרגע הכיוון הוא ללכת על מיני-וואן, רק שהמבחר מצומצם ולגבי הפיקאסו הבנתי שהמנוע בעייתי.

יש משפחתיות שמתאימות? התקציב הוא 40-50K, עדיף שנתון סביר (5 שנים על הכביש פחות או יותר). לכאורה הפיקאסו מתאים, אם אפשר למצוא רכב במצב טוב... אשמח לדעת על עוד אפשרויות.

יכול למתוח תקציב כלפי מעלה אם יש אוטו יותר "מפנק/מנהלים" - למרות שממה שראיתי רכבי המנהלים רחבים יותר על הנייר אבל לא בפועל בגלל ה"ריפוד" הנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה אתם נוסעים בשנה?

אם צריכת דלק של 1:9 לא מרתיעה, תחפשו רנו סניק/ גרנד סניק III בנזין במצב שמור (2000 סמ"ק וגיר רציף).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאדקאר, 1:9 זה אופטימי. הלכתי לראות רכב כזה 2011 למכירה, במחשב הרכב הופיע 1:6.5.

הבעלים אכן טוען שהנסיעה ברובה עירונית, אם כי לא רק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להמליץ על רכב מרווח ב50 אלף,המחשבה שלי היא כן דווקא על הסיטרואן C4 פיקאסו.

כנס ועשה חיפוש על הרכב הנ"ל פה בפורום ושאל כאלה שמחזיקים אחד.

פורד S מקס עולה יותר וקשה למצוא אחת פרטית שלא נסעה הרבה.

נסה פולקסוואגן טוראן.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש c4 ומאחור יכולים לשבת חופשי 2 בוסטרים וכיסא בטיחות. כרגע רק 2 בוסטרים. אבל יש עוד מקום..

רגילה או פיקאסו? הרגילה לא נראית מרווחת יותר מאשר כל אוטו משפחתי אחר...

תודה על ההמלצות האחרות: אס-מקס נראה מצוין, אבל יקר יותר והרבה יותר נדיר, וגרנד סניק בכלל לא מצאתי בשנתונים האחרונים משהו שנראה רלוונטי.

יש רכבי מנהלים שכדאי לבחון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאדקאר, 1:9 זה אופטימי. הלכתי לראות רכב כזה 2011 למכירה, במחשב הרכב הופיע 1:6.5.

הבעלים אכן טוען שהנסיעה ברובה עירונית, אם כי לא רק.

לנו יש רנו סניק מודל 2011 מנוע בנזין 2 ליטר.

ע"פ מחשב הדרך הרכב צורך 1:10.5 כשאשתי נוהגת עליו ו-1:9.7 בערך כשאני נוהג עליו (אצלי יש נסיעות לירושלים אז אני "דורש" מהרכב יותר מאמץ).

כלומר, הסניק צורכת בממוצע בנהיגה משולבת כ-1:10 בערך. לא רע בהתחשב שמדובר במיני ואן כבד עם מנוע 2000.

לפותח האשכול - הסיבה שרכשנו בזמנו את הסניק היתה הולדת הילד השלישי. חיפשנו רכב שיצליח להכניס 2 כסאות בטיחות ובוסטר בלי צפיפות . גם רצינו רכב מרווח, בטוח , עם תא מטען גדול, נוחות ואיבזור.

לסניק יש את הכל:

יש לו מאחור 3 כסאות נפרדים שבנקל אתה יכול להשתמש בהם ל3 כסאות שונים (להבדיל מ"ספסל" שיש לרוב הרכבים).

תא המטען גדול וכיאה לרנו - מדובר ברכב בטוח מאד, נוח מאד (המושבים, המתלים, תנוחת הישיבה הגבוהה יחסית) ומאובזר.

אם היה זה דגם הדיזל, לא היה לי על מה להתלונן. אני ממליץ בחום על הסניק.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב - כן. כמה באחוזים אני לא יכול לומר בוודאות. אבל מה שראית אצל אותו אדם עם צריכה של 1:6.5 משקף נסיעה עירונית בעיקר או בפקקים רוב הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו בדקתי וסיטרואן ורנו סנייק היו הפרקטים ביותר. לגבי מחירון אמינות וכו... תשאל בעלי ניסיון

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח האשכול - הסיבה שרכשנו בזמנו את הסניק היתה הולדת הילד השלישי. חיפשנו רכב שיצליח להכניס 2 כסאות בטיחות ובוסטר בלי צפיפות . גם רצינו רכב מרווח, בטוח , עם תא מטען גדול, נוחות ואיבזור.

לסניק יש את הכל:

יש לו מאחור 3 כסאות נפרדים שבנקל אתה יכול להשתמש בהם ל3 כסאות שונים (להבדיל מ"ספסל" שיש לרוב הרכבים).

תא המטען גדול וכיאה לרנו - מדובר ברכב בטוח מאד, נוח מאד (המושבים, המתלים, תנוחת הישיבה הגבוהה יחסית) ומאובזר.

אם היה זה דגם הדיזל, לא היה לי על מה להתלונן. אני ממליץ בחום על הסניק.k

היי,

רק כדי לוודא שהבנתי - אתה מתכוון לגרנד סניק או לסניק הרגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורק עוד חלופה - סובארו אווטבק, סקודה סופרב

לשניהם תא מטען ענק, מושב אחורי מרווח מאוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעתו בדקתי את הרכבים האלה, וגם טויוטה מרווחת (נדמה לי שזו היתה אוונסיס). אין מה להשוות בין רכב עם 3 מושבים נפרדים ומוגדרים מאחור לבין ספסל רחב ככל שיהיה.

אם כבר סקודה אז יש דגם סטייל ברלינגו ששכחתי את שמו.

אגב, יש גם את ה5008 של פיג׳ו והאמת שנראה שגם ה3008 רחב דיו, אבל לא בדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...