Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על המחירים של הטיפול שעשיתי לפולקסווגן פולו 2011

ShadyBaby
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו שהמון אומרים פה, נמנעתי מללכת למוסך מורשה יבואן בגלל המחירים והלכתי למוסך שמתמחה בוואגיות.

יש לי רכב פולו 2011, טיפול אחרון היה ב 90 אלך ק"מ, קניתי אותו חדש ב 101 ועשיתי עוד אלף ק"מ.

שלחתי היום לטיפול ואלה היו העלויות:

http://imgur.com/MWPZYmD

בנוסף צמיגים אחוריים היו על הפנים, החלפתי זוג ב 450.

בנוסף הוא אמר לי לבוא אליו מקסימום עד שהרכב מגיע ל-115 אלף ק"מ או שנה.

הלכתי לשם בידיעה שאני לא יודע כלום על הרכב ואני נתון לחסדיהם. מה דעתכם הם נהגו איתי בהגינות?

תחילת של ידידות מופלאה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת איזה מנוע יש לך, אם אטמוספרי - קרעו אותך במחירים של הפלאגים, אם TSI אז מחיר סביר.

לגבי הפילטרים, מדובר על מקוריים\חליפיים\סיניים? במידה ומדובר על חלקים מקוריים\חליפיים איכותיים המחירים בסדר.

שמן מנוע יחסית יקר, מה שמו לך שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים של מוסך מורשה יבואן, וגם לדעתי סתם דחף לך תוסף דלק..

אוי ואבוי

לא ציינת איזה מנוע יש לך, אם אטמוספרי - קרעו אותך במחירים של הפלאגים, אם TSI אז מחיר סביר.

לגבי הפילטרים, מדובר על מקוריים\חליפיים\סיניים? במידה ומדובר על חלקים מקוריים\חליפיים איכותיים המחירים בסדר.

שמן מנוע יחסית יקר, מה שמו לך שם?

זה מנוע 1.2 TSI. בקשר לפילטרים אין לי מושג :|

באמת שהלכתי למוסך באפס ידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מחירים של מורשה יבואן, אלה אם כן המחיר הוא בדולרים.

מחירים סבירים ומחיר של עבודה סביר.

אל תכניס את עצמך לסרטים סתם.

בפעם הבאה תבדוק מה שמים, איזה פלאגים, איזה שמן ואיזה פילטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך מורשה המחיר היה יוצא יקר יותר.

מוסך מורשה יבואן לא מוציא רכב אחרי טיפול כזה ומתמחר עבודה ב 250 למרות שבפועל זה מה שצריך לחייב.

מורשה יבואן מכניס מקט של החלפת שמן ויוצא לו משהו שרק זה לבד כבר עובר את ה 250.

מסכים עם מה שכתבו מעלי, תוסף דלק מיותר.

בטיפול הבא רצוי להתייעץ עם הפורום לפני ולא אחרי ובכל מקרה המחיר סביר לחלוטין בהנחה שהמסננים הם לפחות OEM ולא סיני.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החשבונית אני יודע על איזה מוסך מדובר... מי שאמר שאלו המחירים של צ'מפיון חי בסרט. טיפול זהה בצ'מפיון היה בכיף עובר את ה-3000. שלא נדבר על החלפים זבל שלפחות אני קיבלתי בצ'מפיון תחת כיתוב "OEM".

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החשבונית אני יודע על איזה מוסך מדובר... מי שאמר שאלו המחירים של צ'מפיון חי בסרט. טיפול זהה בצ'מפיון היה בכיף עובר את ה-3000. שלא נדבר על החלפים זבל שלפחות אני קיבלתי בצ'מפיון תחת כיתוב "OEM".

אם זיהית, מה דעתך על המוסך? איכות העבודה שלו? אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה ממנו. אני מטפל שם ב2 רכבים שלי. עבודה יסודית ומדוייקת, חלפים איכותיים ממותגים ידועים לבחירתך.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...