Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח זימון למשפט

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נעצרתי על ידי שוטר תנועה אשר האשים אותי בהחזקת מחשב נייד ביד אחת בזמן נהיגה. בדוח הוא ציין סעיף 6718 אשר קשור לתצוגה ורשם: "הנהג נהג רכבו בזמן שהופעלה תצוגה הנראית ממושב" ונרשם לי זימון למשפט.

ברצוני לשלוח טיעון לעונש בתקווה שיומר לדו"ח הדומה לשימוש בנייד ושלא אקבל שלילה. הרכב הינו מחברה ומשרת אותי כטכנאי שרות.

רצוני לציין שמדובר במצב עמידה בצומת (לא מרומזרת) ובנוסף אני נקי מעבירות מעל ל5 שנים. אשמח אם אקבל עזרה לניסוח אשר ייטיב איתי בצורה המקסימלית.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי henhaim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבוטל אבל אל יכול להבטיח.

תנסה לדבר על ליבו של התובע שהיית במצב עמידה ותאמר לו שאהת לא מעוניין בהליך משפטי ארוך.

אם לא, בשלב ההקראה מול השופט תודה ובקש התחשבות בשל זה שאתה לא רוצה לבזבז את זמנו של בית המשפט

הערכתי: קנס בסדר גודל של 750 ש"ח +- ואולי על תנאי קצר. לא מאמין שתהיה כאן פסילה בפועל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוח הוא ציין סעיף 6718 אשר קשור לתצוגה ורשם: "הנהג נהג רכבו בזמן שהופעלה תצוגה הנראית ממושב" ונרשם לי זימון למשפט.

מה בדיוק הסעיף הזאתי, האם אסור שיהיה מוצג על המערכת מולטימדיה איזה סרט בעת הנסיעה בשביל שיהיה למי שיושב לידי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...