Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחילתה של ידידות מופלאה - סיאט איביזה 2017 (2016)

Yuval Sabag
שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רכשתי במבצע סוף שנה, ובמחיר של 83,000 כולל אגרת רישוי. לאחר התלבטות קשה אני שמח שלא המתנתי לתחילת השנה בעיקר בשל כך שהייתי זקוק לרכב באופן מיידי, וכן בשל עיכובים המאפיינים את המסירות בחודש ינואר.

התוספות שלקחתי הן: משענת יד (נוחה מאוד, לא ברור איך אפשר בלי), מצלמת רוורס (באיכות סבירה למדי), חיישני רוורס שהגיעו איתה ללא תשלום וכן - החשוב מכל לטעמי - חבילת WAZE שמשדרגת מאוד ומייתרת את ההתעסקות עם הטלפון. ההתקנות נעשו בגיל קאר למיטב הבנתי, וכל התוספות מתפקדות כמצופה, מרגישות מקוריות, והותקנו בצורה טובה בסך הכל. העלות הכוללת של כלל התוספות הייתה 3,500 ש"ח. לא זול, אבל שווה.

בנוגע לרכב, כפי שכבר ידוע, מדובר באחת העסקאות המוצלחות ביותר בשוק. רכב המעניק תמורה מלאה למחיר.

המנוע קטן אך עוצמתי, צריכת הדלק המשולבת אצלי עומדת על 1/17 בנסיעה לא עדינה במיוחד.

מעבר לכך, בניגוד אליך אני חש שרעשי הכביש והרוח דווקא נשמעים היטב ברכב במהירות העולה על 100 קמ"ש. דבר הגיוני בהתחשב בקטגוריה אליה משתייך הרכב.

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין, אני גם בעל איביזה מיוני 2016. המספרים אצלי קצת שונים כי הוספתי חבילת צבע וחיישנים אבל בסופו של דבר הרכב הוא אותו רכב.

מחזק ומוסיף שהעסקה מצויינת והרכב מתגמל מאוד. כנ״ל לגבי צריכת הדלק המצויינת. החסרונות בעיניי הם המסך הקטן להחריד והחוסר תמיכה בעברית, הצפיפות במושב האחורי (שכמעט ולא בשימוש, אבל עדיין) והסירוס של הפקודות הקוליות ושאר החמוצים שאמורים להגיע עם הרכב.

כשביררתי מול הסוכנות הם טענו שהאופציה קיימת במכשירי אייפון, אבל אני לא הצלחתי לקשר אותו בכמה וכמה ניסיונות - אם יש מישהו שיוכל להאיר את עיניי אני אשמח.

כרגע אני סוגר 10k עם הרכב, ואני מרוצה עד הגג מהמכלול בניגוד לרכב השני בבית, עקיצה קטנה לחסידי הטויוטה. בבעלותינו קורולה 2014 שבשנתיים וקצת שהיא על הכביש הספיקה להתבלות עד העצם. מפנסים מצהיבים וצבע מתקלף בטמבון, עד דלתות חורקות וחריקות ברוורסים.

ההתנערות מאחריות אגב במוסך המורשה לא נפל באיכותו מהתלונות על צ׳מפיון.

אין ספק שהרכישה הבאה שלי תהיה וואגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה בהחלט סבירה למחירה, גם כשלוקחים בחשבון את קיצו של הדגם הנוכחי הנמצא מעבר לפינה, שתי שנות האחריות והגיר שיש הטוענים שהוא בעייתי. יש אלטרנטיבות עדיפות לטעמי, גם בסביבת המחיר, אבל האיביזה כאמור בהחלט אוטו נחמד, מהיר, חסכוני ומאובזר למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה חודש האיביזה החדשה צריכה להגיע?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דיווחים שהאיביזה החדשה תוצג בחודש הנוכחי (או לפחות בתערוכת ג'נבה במרץ) ותתחיל שיווק באירופה לקראת יולי.

אני מעריך שתגיע לארץ לקראת ינואר 18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...