Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2007 התלבטות האם להשקיע תיקון על ממיר קטליטי

eldadtzabari
שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וצהריים טובים

אז ככה יש לי יונדאי גטס 1400 ועברתי איתה תלאות והשקעתי בה יש לי את הרכב כשנה וחצי .

כבר תקופה אני מרגיש שהגז במהירות 80 ומעלה קשה לו לעלות .

עכשיו לקחתי את הרכב למשה זר הזרקות בפתח תקווה שמאור מהכנופיה המליץ באמת הבחור עשר אמיתי וכנה .

לקח את הרכב לסיבוב ובאמת ראה והרגיש את מה שהסברתי לו הוא היציע לנקות את הממיר הקטליטי כנראה שהוא סתום עכשיו הוא אמר שהיו מקרים שזה היה לשווא מה דעתכם בעניין עכשיו הקטע הוא שהוא ניסה לפתוח את החישן חמצן קדמי והוא לא הצליח אז המחיר התייקר במקום 450 לעוד 700 או 800 שאם החיישן ייהרס אז ההוצאה תגדל משמעותית עכשיו אני בהתלבטות האם לקחת סיכון ולעשות זאת אשמח לשמוע דעות אפילו אם יש אנשים שיש להם יונדאי גטס כמוני וחוו את זה

תודה אלדד .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להשקיע בניקיון.

אם אובחן,שממיר קטליטי הלך, בדוק אפשרות להביא אחד כזה תחליפי חדש.

חבר הפורום AVI PARTS מביא חדשים תחליפיים כאלו והוא גם מתקין אותם.

לגבי מיקום,פנה אליו בה"פ.

אם אתה עדיין רוצה להישאר אצל משה זר,בדוק איתו האם יש לו ממיר קומפלט במלאי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה , מה שהוא פושט עשה זה שפך את כל החומר או הפיח שהיה שם וגם את הממיר ניקה , כאילו אין לי עכשיו את הרשת שנקראת ממיר קטליטי האוטו סוחב יותר טוב אבל יש רעש כזה מוזר מהאגזוז והוא אמר שהצריכת דלק תשתפר לא יודע האם זה נכון 280ab94f440270d1b70fe516b265606b.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ביטל לך את הממיר ממה שאתה אומר.

חוץ מזיהום האוויר אין באמת ממה שידוע לי נזק לרכב.

תצטרך לתקן את זה לפני הטסט.

תבדוק אצל אבי פרטס את עלות החלק גם כן ממה שזכור לי שניהם בפתח תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2007, סביר שלא יבדקו אותו באופן מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.sviva.gov.il/subjectsEnv/SvivaAir/CarPollution/Pages/EmissionsTest.aspx#GovXParagraphTitle3

מה זה משנה, יבדק או לא יבדק.

טפל בתקלה שמזהמת את האוויר שכולנו (כולל אתה) נושמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש להסתבך??

גש לאביפרטס בפתח תקווה שהוא מתמחה ברדיאטורים אגזוזים ממירים ועוד... תקבל הצעת מחיר כולל עבודה וסע לשלום סביר להניח שלא תמצא מחיר נמוך ממנו על חלק חדש.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...