Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה ב-30-25K ש"ח (ידני)

Dune
שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לעזרת חברי הפורום.

אנחנו מעוניינים לרכוש רכב שני למשפחה.

הרכב מיועד לנסוע כ-12-11K ק"מ בשנה - כ-40 ק"מ לעבודה וחזרה ביום, בערך חצי בין עירוני וחצי בתוך ירושלים (בעיקר בכביש בגין), בדרך שהמהירות בה לא צפויה לעלות על 100-90 קמ"ש במקסימום. בנוסף, הרכב ישמש בשביל לקחת את הילדים למסגרות (שני ילדים, נסיעה של דקה-שתיים ביום).

מה שחשוב לנו בעיקר זו האמינות והבטיחות (נוחות ואחזקה זולה זה בונוס). בסוף זה רכב משני שהמטרה שלו להגיע מנקודה לנקודה ולראות מוסך כמה שפחות לתקופה של 5-3 שנים.

בינתיים כיוונו את החיפושים שלנו אחרי מיני ידני סביב 2012-2011 (בעיקר i10 ופיקנטו), אבל רצינו לשמוע קצת הערות, המלצות והצעות נוספות מהמבינים. התקציב הוא כ-25K ש"ח, נוכל לעלות עד 30K, אבל נשמח גם לרדת קצת לכיוון ה-20K.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי I10 עד 2013 הוא רכב אפרורי ועלוב ו40 ק"מ ביום זה לא מעט .

I10 מודל 2014 הרבה יותר נחמד אבל התקציב נמוך מדי (אולי מליסינג / השכרה ?)

באיזור 30 הייתי מתאמץ למצוא סופר-מיני טובה למשל פיאסטה . בטיחותית יותר מI10 ופיקנטו.

ואם לא פוחדים מצרפתית יש 208 .

כידוע , מחיר הפתיחה ביד2 הוא לא מחיר הסגירה בד"כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכזאת מהירות הייתי מחפש רנו קליאו דור 3 ידנית,נוחה יותר מאשר הפיקנטו או היונדאי,בטיחות טובה עם 6 כריות אוויר,די חיסכונית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה יואב.

יוליאן, עד כמה הקליאו אמינה? היה לנו ניסיון מר עם מגאן (2002) שהתפרקה לאיטה כאילו היתה נגועה בצרעת ומאז אנחנו פוחדים להתקרב לרנו (סיכוי טוב שאשתי תטיל וטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך יכנס ממודל 2012 כך שלא כזה ישן.

אני רכשתי לעצמי כזאת לפני 3 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר אפרורי ועלוב? ביצועים וחווית נהיגה פחות מעניינים אותנו.

עלוב פירושו שרכב בן 4 שראיתי לאחרונה מתפורר בנקודות מסוימות מה שלא ראיתי במאזדה 3 2005 שברשותי. נראה כאילו בחרו את החומרים הזולים ביותר שמצאו במחסן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהיא בתקציב לפי מה שאני ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה צבי.

יוליאן, אני דווקא רואה ביד2 ספייס סטאר ידניים (2013-2014) שמוצעים בטווח של 35-31K, כולל גמישים. עד כמה היא עומדת בשאר הקריטריונים? תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני יכול להיות אבל הם חלשות יותר מהאוטומטיות ופחות מאובזרות,לא רואה יתרון על פני הקליאו אם מדובר על ידניות אלא להיפך.

אם הספייס האוטומטית חזקה,מאובזרת וחיסכונית מהקליאו,בידנית אתה נישאר אולי עם מעט יותר חיסכונית וזהו.

הקליאו נוחה יותר,מאובזרת יותר,תא מטען גדול יותר ושקטה יותר בעיר.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בינתיים התכווננתי דווקא לכיוון פיאט פנדה (בדקתי קליאו 2011, אבל היא לא הייתה מספיק נוחה לי ובצירוף החשש מרנו ירדנו ממנה. הפיקנטו קצת גדולה על התקציב שלנו).

אני בשלבי בדיקה עם בעלים של פנדה ידנית 2012 מדגם one, כ-60K ק"מ, יד 3 וטופלה במוסך היבואן. חיצונית ומפתיחת מכסה מנוע בלי להבין הרבה היא נראית במצב טוב.

הוא דורש 25K ש"ח. בהנחה שהבדיקות יצאו תקינות זה נשמע מחיר סביר או שכדי להתמקח? יש דברים ספציפיים לפנדה שכדאי לשים עליהם דגש בבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם שברולט ספארק? אני בדיוק סגרתי שנתיים עם אחת, חוץ מטיפולים שוטפים ופעם אחת שהחלפתי תושבות בולם כי אני חי בעיר מפוצצת במפרים הרכב אחלה עם צריכת דלק טובה וסהכ נחמד לנסיעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...