Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמידות מצלמת רכב בחום הישראלי

Kutter
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסרת והתקנת ה-A118C וה-A119 אורכת שניות בודדות. מעדיף להסיר את המצלמה כאשר אני חונה מספר שעות בשמש, ולהחזירה כאשר אני חוזר לרכב. המצלמה עצמה נמצאת במחזיק הכוסות, ומוצלת על ידי מגן שמש שאני מניח מאחורי השמשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות יש פתרון לבעיה שלך.

תפתח את המצלמה, בפנים יש כבל שמחובר ללוח ובצד השני הוא מחובר לתושבת.

תוציא את הכבל מהלוח ותחזיר בחזרה.

חוויתי את מה שאתה מתאר.

בהתחלה חשבתי שמדובר בתושבת GPS פגומה, אך לבסוף התברר שהכבל הזה קיצר.

בכללי, אם אתה משתמש בתושבת GPS, אמליץ לתת את המתח מהכניסה הצידית של המצלמה.

הגעתי למסקנה שהיא יותר אמינה.

עריכה,

אם המצלמה בדלת החמישית, אז בטוח אתה לא משתמש בGPS.

תנסה לנתק את הכבל בכלל.

לא ניסיתי, אבל לדעתי היא תעבוד בלעדיו.

תפקידו של הכבל הוא להעביר מתח ונתוני GPS מהתושבת.

אתה מוזמן להתרשם מאיכות הצילום

אני מאוד ממליץ עליה.

אני עם הדגם ללא ה GPS כמו שניחשת, היא בדלת האחורית ולכן ה GPS לא נדרש.

המצלמה המרכזית אצלנו במשפחה זה DOD LS460W והדגם החדש ברכב החדש DOD LS470W (יש 2 של 460 ואחת של 470, השאר זה A119 לדלתות האחוריות).

כולן עושות שימוש ב 64GB (כן מודע לבעיה עם SANDISK וכו', רוב הכרטיסים הם מבית SAMSUNG מסדרות ה EVO וה PRO).

יצרתי קשר עם החברה, אני פשוט אשלח להם את המצלמה חזרה ואקבל חדשה לאחר שאספתי מידע, כמה תמונות וסרטונים שהיא עושה בעיות, כולל שחזור תוכנת היצרן פעמיים, עוזר אבל לעיתים... חוזר.

התופעה היא מסך מרצד ואז מתחיל סייקל של ריסטרטים אבל מה שהכי מעניין, שזה לא עקבי ולא קבוע... נסיעה ככה נסיעה ככה.

להערכתי, אולי כבל ה USB מהמפצל מתח, ארוך מדי ורכשתי כבר בית לתקע רגיל, שאותו אעביר לאחור בעצם כך שאני מקצר את כבל ה USB ולמעשה אין צורך להעביר 5V לאורך כבל של 7 מטר.

מבחינת מצלמות אמינות שעובדות שנתיים + במשפחה ואצל החברים גם כן אלו מצלמות ה DOD, סדרה 460 ו 470 החדשה.

מנסיון של 4 מצלמות DOD LS460W (אני המשפחה והחברים) ומצלמות DOD LS470W, הן פשוט עושות את שלהן, תחת השמש, בכל התנאים ולעולם לא חששתי שאמצא את עצמי ללא צילום בשעת צרה.

המחיר שלהן בהתאם, סביב ה 950-1050 שקלים בארץ או 300-330 דולר קנדי להבנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהכבל הוא לא הכבל המקורי שמגיע עם המצלמה ואורכו כ7 מטר, לדעתי זו סיבה מוצדקת לבעיות שאתה חווה.

עדיין קיימת האפשרות שמדובר בקצר בכבל שדיברתי עליו בתוך המצלמה.

בכל מקרה, אתה מקבל מצלמה חדשה כך שזה כבר לא באמת משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש sj 4000 כבר קרוב ל3 שנים, לא יורדת כמעט אף פעם מהשמשה (בקיץ שם מגן שמש), והמצלמה עובדת בסדר גמור, הסוללה כבר לא משהו, אבל זה לא קריטי .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כמה שנים עם מצלמת מוביוס עם קבל במקום סוללה ועדשה שמחוברת בנפרד מהמצלמה עם כבל מאריך ייעודי קטן. כמעט ולא רואים אותה, 0 תקלות . שכחתי כמעט שהיא קיימת.

הסבר מלא וסרטון הדגמה כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרת לגבי עמידות המצלמה באקלים הישראלי - האם העדשה והתושבת שלה מתעוותות? האם העדשה מעכירה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לחבר שלי VIOFO A118C שנה וחצי והוא לא הוריד אותה אפילו פעם אחת.

אני הזמנתי את הדגם החדש VIOFO A119 שהיא ללא סוללות - מותאם לחום הישראלי (בישראל מצלמות עם סוללות נותות להדפק). יש לה עדשה רחבה ואיכותית והפידבקים עליה מעולים.

הזמנתי ממוכר מומלץ אליאקספרס הגיעה די מהר: http://s.click.aliexpress.com/e/bImEqFi

אם תרצה את ה-VIOFO A118C בגלל המחיר הנה לך לינק לאליאקספרס:

http://s.click.aliexpress.com/e/JMFEM7M

עריכה אחרונה על ידי bibo987334
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש באוטו בשנה וחצי האחרונות Transcend DrivePro 200. מופעלת באמצעות קבל.

בילתה את הקיץ שעבר על שמשה של אוטו שעומד בחוץ בשיא החום ועדיין עובדת כמו חדשה. מה שכן כרטיס זכרון אחד שבק חיים בתוכה, יכול להיות בגלל החום, אבל להחליף מידי פעם כרטיס זיכרון זה שטויות.

אתה יכול לקנות אותה בארץ, אבל הרבה יותר זול להזמין מאמזון הבריטי.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...