Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 2017

mulidavid
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז תקנה.

אתה מאוד מקובע והחלטת שאתה רוצה לקנות i20 שנת 2017 - אז תקנה ותתחדש.

היא אחת הסופר מיני הפחות מוצלחות. פיזו 208 תהיה לדוגמא בחירה עדיפה.

אבל בגלל ששילמת 1500₪ על תיקון שסתום בגיר אתה פוסל מותג, מה שנראה לי לפחות, שגוי.

http://www.carsforum.co.il/cars/site/colmobile#model_4

לפי מחירון הטיפולים אחרי ההנחה - כל טיפול שני בi20 עולה מעל 1300₪.

וזה לא כולל ברקסים. זה לא יותר זול מפיזו ואם כן לא משמעותית.

בטח לא אם תטפל בפיזו שלך במוסך מתמחה כמו גבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוצה לקנות i20 שהוא רכב גדול מרווח ואמין מאוד . בהצלחה. יש לי i10 כבר פעם שניה , הרכב אומנם זולל דלק מעט מעל הממוצע אבל הרכב אמין מאוד ושירות יונדאי מעולה. לך על זה במיוחד עם המבצע של חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי לא יהיה זול יותר לאחזקה מהפיגו.

מעבר לכך אתה יורד מ308 לI20 ומחפש נוחות??,חפש במקום אחר,אני מציע לך לבצע נסיעת מבחן רצינית ולהרגיש את ההבדל.

היונדאי הוא היצרן היחידי שעדיין עם גיר 4 הילוכים מיושן,בשילוב עם מנוע קטן אטמוספרי {כולם עברו או עוברים לטורבו} תקבל ביצועים חלשים וצריכת דלק גבוהה יותר.

יש לא מעט אופציות טובות יותר מהיונדאי,אתה מעוניין לנצל את ההנחה בחבר ובצדק,רק שבמקרה הזה גם אחרי ההנחה התמורה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי בשישי לראות את הרכב, חייב לציין שהשירות ביונדאי ירושלים היה על הפנים, נראה אוטו סביר, ראיתי כם את ההונדה ג'אז, היא נראה ברמה אחרת לגמרי, נראה לי שאני אלך על הג'אז בסוף.

אמין, נוח, הייתה ממש הפתעה במקום שיש בפנים, צריכת דלק טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הגאז ניראית לא גדולה מידי אבל בפנים מאוד מרווחת,תוסיף לזה אופציות קיפול מושבים ויש פה רכב שימושי מאוד,שמירת ערך טובה חיסכוני אבל לא מהיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרבה השוואות רכבים בסופש, מהירות פחות משחקת תפקיד אצלי, אמינות, מרוח וצריכת דלק יותר.

הדבר היחידי שקצת מבאס זה שקיים דגם נוסף על מנוע של 1.5 עם 132 כוחות סוס שמשום מה לא משווק בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא משווק כניראה מבחינת המחיר שהיה עולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב, ממליץ בחום!

יש לי יונדאי i20 שנת 2010 ומדובר ברכב מעולה.

חזק מספיק, מרווח, תא מטען נדיב, אמין מאוד.

עד עכשיו טפו טפו טפו הייתי במוסך רק לטיפולים שוטפים ובלאי טבעי של צמיגים ובלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי בשישי לראות את הרכב, חייב לציין שהשירות ביונדאי ירושלים היה על הפנים, נראה אוטו סביר, ראיתי כם את ההונדה ג'אז, היא נראה ברמה אחרת לגמרי, נראה לי שאני אלך על הג'אז בסוף.

אמין, נוח, הייתה ממש הפתעה במקום שיש בפנים, צריכת דלק טובה.

ראית את הרכב בחניון למעלה? כי גם אני הייתי ביום שישי ביונדאי ירושלים (תלפיות) והרכב בכלל לא מוצג.

השירות שם על הפנים (לחוצים וממוקדי מכירה יתר על המידה), אולי כדאי להגיע ביום חול כשהם פחות עסוקים. בכל מקרה השירות של אולם התצוגה לא צריך למנוע ממך לרכוש את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי ITAYYATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו שיש להם אותו בחניון למעלה, בפועל הנציג חיפש את הרכב במשך רבע שעה ולא מצא, לבסוף ביקשתי להכנס לרכב שאמור להמסר ללקוח רק כדי לראות אותו מבפנים, מנהל הסניף לא אישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב96 אלף שקל לא הייתי עף על היונדאי, מנוע מיושן ותיבה עוד יותר ישנה פוגעים בביצועים, במיוחד שב85 יש לך איביזה שחוץ ממרווח עדיפה עליה בכל פרמטר כנראה - כל מה ה"תוספות" שדוחפים לך שם זה התקנות מקומיות שבכלל לא הייתי עף מזה.

בכל מקרה אם יש לך בעיה עם רכב אירופאי כמו הפיג'ו או הסיאט הייתי ממליץ על מאזדה 2, כמעט אותו מחיר רכב הרבה יותר מודרני מעודן וזריז

מרווח זה מאוד מאוד חשוב לדעתי.

מאזדה 2 מאוד לא מרווח עם תא מטען מאוד קטן.

ביונדאי i20 שלי הכנסתי עגלה לא קטנה עם האמבטיה. אין סיכוי שזה היה נכנס במזדה 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע אז שתלך לסניף אחר (גבעת שאול ליד בניין התאומים) ותראה את הרכב כמו בן אדם.

אמרו שיש להם אותו בחניון למעלה, בפועל הנציג חיפש את הרכב במשך רבע שעה ולא מצא, לבסוף ביקשתי להכנס לרכב שאמור להמסר ללקוח רק כדי לראות אותו מבפנים, מנהל הסניף לא אישר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב, ממליץ בחום!

יש לי יונדאי i20 שנת 2010 ומדובר ברכב מעולה.

חזק מספיק, מרווח, תא מטען נדיב, אמין מאוד.

עד עכשיו טפו טפו טפו הייתי במוסך רק לטיפולים שוטפים ובלאי טבעי של צמיגים ובלמים.

ומה הקשר בין I20 2010 לבין אחת מ 2017? חוץ מהמנוע ותיבת ההילוכים - מדובר ברכב שונה.

בכן אופן הגאז' אכן תהיה בחירה טובה יותר בכל פרמטר.

לגבי עלות הטיפולים של הפיג'ו שיש לך. היה לך רכב עם גיר דפוק שנקרא AL4. הגיר ידוע לשמצה בגלל השסתומים שצריך לתקן בכל כמה זמן. בכל אופן, היום הגירים שפיג'ו עושה בהם שימוש היא של חברה יפנית מהגדולות בעולם, ולכן כבר אין חשש לבעיות אמינות.

לגבי מחירי הטיפולים. אצל כל היבואנים באותה קטגוריה מדובר במחירים דומים עד זהים, ולכן זה לא שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...