Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 2017

mulidavid
שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב96 אלף שקל לא הייתי עף על היונדאי, מנוע מיושן ותיבה עוד יותר ישנה פוגעים בביצועים, במיוחד שב85 יש לך איביזה שחוץ ממרווח עדיפה עליה בכל פרמטר כנראה - כל מה ה"תוספות" שדוחפים לך שם זה התקנות מקומיות שבכלל לא הייתי עף מזה.

בכל מקרה אם יש לך בעיה עם רכב אירופאי כמו הפיג'ו או הסיאט הייתי ממליץ על מאזדה 2, כמעט אותו מחיר רכב הרבה יותר מודרני מעודן וזריז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יונדאי I20 (ודומיה כגון סיאט איביזה טורבו) מתומחרת באגרסיביות בליסינג פרטי בעסקאות ל3 שנים, אם אתה מראש לא מעוניין להחזיק יותר מ3 שנים לא בטוח שכלעלי לקנות, גם לא דרך חבר, ההנחה סך הכל 8K.

בליסינג תפעולי מלא הרכב יעלה לך בחודש כ1900 שקל כולל אגרת רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-I-20,[הרכב הספציפי מעולה, אגב], ועוד הרבה רכבים עם תמחור הזוי, יש לי הרגשה שהם לא מעוניינים להתעסק עם המגזר הפרטי. יותר קל להם להעיף אותם בכמויות לחב" הליסינג למיניהם. זה יוצא בערך, 85-90ֵ% ליסינג, והיתר הפראיירים כמובן. זהוי הסיבה שתמחרו אותם ככה למגזר הפרטי? כנראה...

בקשר למובילאיי, זה מותקן ,חינם, אוטומטי ברכבי הליסינג השונים.[ספארק, קיה פורטה ועוד...] מחיר הרכבים הללו באתרים שונים ברשת, יד 1 ליסינג "0" ק"ם, מופיע ללא האביזר הנ"ל, ואילו המחיר הסופי, פתאום קופץ ב-1500-2000 שקל.

עוד דרך לעשות קופה "קטנה".

לענייננו:

mulidavid, הרכב הספציפי שבחרת מצויין. תנסה "לוותר" על הפוינטר, המצלמה או החיישנים. לרכב הזה אין דרישות מיוחדות לגבי הביטוח.

לגבי ה"אלמנט"{מובילאיי}, כנראה שזה כבר חלק מהרכב. הוא מסובסד על ידי משרד התחבורע ורשום ברישיון. אתה לא אמור לשלם עליו. היום מדביקים את הדבר הזה כמעט לכל רכב.

בעקבות זה, נסה לקבל הנחה במחיר כמה שיותר. במידה ולא יזוזו מהמחיר שציינת, תוותר.

אין אפשרות לוותר, אתה מקבל את זה כמתנה.

לגבי הסיאט והפיג'ו, אני מחפש רכב שהאחזקה שלו תהיה זולה, אני יודע שה-I20 היא לא המצטיינת בקטגוריה, אבל לנסיעה של 30 ק"מ ביום, אני באמת ארגיש את ההבדל?

ותודה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב96 אלף שקל לא הייתי עף על היונדאי, מנוע מיושן ותיבה עוד יותר ישנה פוגעים בביצועים, במיוחד שב85 יש לך איביזה שחוץ ממרווח עדיפה עליה בכל פרמטר כנראה - כל מה ה"תוספות" שדוחפים לך שם זה התקנות מקומיות שבכלל לא הייתי עף מזה.

בכל מקרה אם יש לך בעיה עם רכב אירופאי כמו הפיג'ו או הסיאט הייתי ממליץ על מאזדה 2, כמעט אותו מחיר רכב הרבה יותר מודרני מעודן וזריז

פחות חושב לי עם הרכב עושה 0-100 ב3.5 שניות.

אמינות, נוחות, עלויות אחזקה יותר חשוב לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות בטוח תהיה לך,לגבי הנוחות לי לא היה ממש נוח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה התלבטות בין מכוניות הסופר מיני ונמשכתי מאוד ליונדאי, האמת, בעיקר בגלל העיצוב והמרחב. בסופו של דבר אני הולך על סקודה פאביה כנראה, מכמה סיבות

1. מכיר את האוטו, נסעתי על 2015 די הרבה, ומאוד אהבתי את ההרגשה על הכביש, הזריזות והחסכון.

2. מחיר לעומת אבזור, הפאביה עולה פחות מ100 לעומת יונדאי שעולה מעט מעל 100, אבזור דל יחסית ביונדאי.

אני לא מבין גדול ברכבים לכן אל תיקח את ההמלצה שלי ברמה הטכנית, ממה שהבנתי השילוב של המנוע והגיר הוא מעט פחות חסכוני ביונדאי.

מה שאני כן רוצה לציין ביונדאי לטובה, זה העיצוב, באמת שאהבתי את איך שהאוטו נראה. המרחב הפנימי הרגיש לי מצויין, גדול ונוח. איכות החמרים הייתה בסדר גמור. כמו כן אני מניח שהאחזקה שלה יותר זולה משמעותית.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 לא באה בחשבון, היום יש לי פיג'ו והטיפולים יקרים!

כנ"ל לגבי האיביזה, והביטוח שלה גם יקר, יש לחברות הביטוח בארץ בעיה עם הרכב הזה

לדעתי אתה טועה.

308 שווה היום פרוטות (30 אלף?) והיא טובה משמעותית כמכונית מi20.

מבחינת טיפולים שוטפים במוסך מורשה, המחירים די דומים. אתה חושב שטיפול שמנים בi20 זה 300₪?

מבחינת תיקונים חד פעמיים - החלקים בפיזו יקרים משמעותית, אבל גם כאן יש דרכים להוזיל (מוסך מתמחה/חלקים מג׳אן) - וגם זה כאין וכאפס יחסית להפרש העצום ברכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים במוסכים מורשים כבר מזמן לא מה שהיה פעם,

אין יותר כניסה לטיפול שגרתי ב300 ש"ח, כמעט תמיד אתה תשאיר במוסך לפחות 600 ש"ח וצפונה.

בטויוטה שלנו (סםייס ורסו) טיפול 75K הגיע לכמעט 1000 ש"ח ללא שום דבר מיוחד.

טיפול 45K (טיפול קטן) בשברולט אורלנדו בת שנתיים 650 ש"ח לפני מע"מ ל...? החלפת שמנים פילטר וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yulianx - נכון שיש לג'אז שוק יד שניה טוב יותר אבל היא גם יקרה יותר משמעותית.

Nakamichi - הייתי צריך להחליף 2 שסתומים בגיר, עלה לי 1500 ש"ח, כל טיפול עולה לפחות 1100 ש"ח, האחזקה יקרה משמעותית! אני שוקל לקנות רכב חדש כי אני רוצה שקט בטיפולים, מבלי לקום בבוקר וקבל הפתעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד - נכון. טיפול אבל עולה גם 1100 ש״ח ביונדאי.

תאמין לי כי יש לי.

יש מחירון טיפולים כאן באתר של כלמוביל אחרי הנחה. טיפול קטן 500-600 - גדול 1300.

בלי בלמים וכו׳.

לשלם עוד 60 אלף ₪ כי החלפת שסתומים בגיר ב1500₪ לדעתי זה טעות, ביחוד שה308 הרבה יותר מוצלחת מi20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה לא קשורה,

מה ההבדל בין מערכת שהיבואן מתקין בצורה מקורית לבין מערכת שבאה עם הרכב?

באמת יש הבדל רציני? לדוגמא, במערכות מולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא הסיבה שאני מחליף את הרכב, סוג הנסיעות השתנה, רוב הנסיעות הם בתוך העיר (כביש ללא רמזורים) באיזור ה-20 ק"מ ליום, מחפש רכב קטן יותר וחסכוני יותר בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הi20 קטנה יותר אבל היא לא מאוד חסכונית.

אני במקומך יורד קצת בשנתון ושוקל מזדה 2 משומשת. יותר מוצלחת או i20 דור קודם.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...