Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 2017

mulidavid
שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר אור,

אשמח לקבל בעד/נגד I20 שנת 2017.

אנחנו זוג צעיר, כרגע ללא ילדים, הנסיעות העיקריות הן בתוך העיר (בית - עבודה) באיזור ה-20-30 ק"מ ליום.

מה שחשוב לנו זה:

1.אמינות

2.נוחות/מרווח באוטו

3. אחזקה סבירה (היום יש לנו פיג'ו 308 שנת 2011)

4. צריכה דלק טובה

האם הרכב יענה על הדרישות שלנו?

(לא מתכוונים להחזיק את הרכב מעבר ל-3 שנים)

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריכת דלק לא הייתי קורא לו מעולה , היחידת הינע המיושנת של הi20 פוגעת בצריכת הדלק.

הונדה ג'אז יותר מרווחת וחסכונית ובטיחותית ופחות נפוצה בליסינג.

מצד שני בשביל 20 30 קמ ביום בתנועה עירונית בלבד לא יודע כמה הבדל יהיה בצריכת דלק.

כמו כן יאריס היברידית פחות מרווחת אבל אמורה להיות בעלת יתרון בצריכת דלק בתנועה עירונית עקב המערכת ההיברידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות אותו במבצע של "חבר", לכן מבחינת איבזור הוא סבבה, מסך מגע, מצלמת רוורס, חיישני רוורס, דיבורית, waze ועוד.

הדבר היחידי זה באמת מערכת הגיר שלו היא קצת ישנה.

השאלה היא כמה זה משפיע על הנהיגה? (ביצועים פחות חשובים, אם יקח לי עוד 3 דקות להגיע ממקום למקום לא יקרה כלום.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים לא תהיה לך בעיה, מבחינת צריכת דלק האוטו יצרוך יותר, אבל אם מדובר בצריכת דלק בתנועה עירונית , ההפרשים יהיו פחות בולטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהבחינה הזאת הונדה ג'אז או טויוטה יאריס ( בנזין ) עדיפות. אין סיבה אחת להעדיף יונדאי על הונדה, ואם לא צריך בגאז' לעגלת תינוק, אין יתרון של i20 על יאריס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הרכב מתאים לדרישות. רק צריך לקבל אותו במחיר נמוך יותר מהמחיר הרישמי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

96 אלף על יונדאי i20? וואו זה יקר..שהמקבילות שלה(איביזה ו208 נמכרות באיזור ה80k) זה לדעתי פשוט מחיר מנותק מהמציאות לרכב כ"כ פשוט ומיושן כמו הi20

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 לא באה בחשבון, היום יש לי פיג'ו והטיפולים יקרים!

כנ"ל לגבי האיביזה, והביטוח שלה גם יקר, יש לחברות הביטוח בארץ בעיה עם הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

96 אלף על יונדאי i20? וואו זה יקר..שהמקבילות שלה(איביזה ו208 נמכרות באיזור ה80k) זה לדעתי פשוט מחיר מנותק מהמציאות לרכב כ"כ פשוט ומיושן כמו הi20

Sent from my D6603 using Tapatalk

לגבי ה-I-20,[הרכב הספציפי מעולה, אגב], ועוד הרבה רכבים עם תמחור הזוי, יש לי הרגשה שהם לא מעוניינים להתעסק עם המגזר הפרטי. יותר קל להם להעיף אותם בכמויות לחב" הליסינג למיניהם. זה יוצא בערך, 85-90ֵ% ליסינג, והיתר הפראיירים כמובן. זהוי הסיבה שתמחרו אותם ככה למגזר הפרטי? כנראה...

בקשר למובילאיי, זה מותקן ,חינם, אוטומטי ברכבי הליסינג השונים.[ספארק, קיה פורטה ועוד...] מחיר הרכבים הללו באתרים שונים ברשת, יד 1 ליסינג "0" ק"ם, מופיע ללא האביזר הנ"ל, ואילו המחיר הסופי, פתאום קופץ ב-1500-2000 שקל.

עוד דרך לעשות קופה "קטנה".

לענייננו:

mulidavid, הרכב הספציפי שבחרת מצויין. תנסה "לוותר" על הפוינטר, המצלמה או החיישנים. לרכב הזה אין דרישות מיוחדות לגבי הביטוח.

לגבי ה"אלמנט"{מובילאיי}, כנראה שזה כבר חלק מהרכב. הוא מסובסד על ידי משרד התחבורע ורשום ברישיון. אתה לא אמור לשלם עליו. היום מדביקים את הדבר הזה כמעט לכל רכב.

בעקבות זה, נסה לקבל הנחה במחיר כמה שיותר. במידה ולא יזוזו מהמחיר שציינת, תוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקרוא את המבחן שלי ליונדאי קרוס,שדומה לרגילה

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2587/מבחנים/יונדאי-i20-קרוס--מבחן-דרך

הרכב מרגיש עצל ולא חיסכוני,גם לא נוח ממש אבל אמין.

לדעתי יש מתחרות עדיפות בהרבה.

לחבר יש פיגו 208 אני לא זוכר את מחירי הטיפולים המדויקים אבל אני זוכר שזה לא היה משהו חריג.

יש גם את אחותה הקליאו,זריזה,מושבים נוחים מהיונדאי ניראית מעולה.

וב83 יש את האיביזה שגם אותה בחנתי

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2331/מבחנים/מבחן-דרך---סיאט-איביזה--1.0-ליטר-STYLE

אולי תשלם יותר על הביטוח אבל מחיר קניה זול משמעותית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 לא באה בחשבון, היום יש לי פיג'ו והטיפולים יקרים!

כנ"ל לגבי האיביזה, והביטוח שלה גם יקר, יש לחברות הביטוח בארץ בעיה עם הרכב הזה

הטיפולים השגרתים ברכבי פיג'ו אינם יקרים יותר

מהטיפולים הרכבי יונדאי.

לגבי עלות הביטוח לדעתי אינך צודק.

בהצלחה בקבלת ההחלטה וברכישת הרכב החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...