Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I30 טיפול 100 אלף (החלפת נוזל תיבת הילוכים)

ericycle
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

מדובר על I30 2011 שעבר 102 אלף ק"מ. הרכב ברשותי מאז אוגוסט. לפני בעל הרכב ביצע את כל הטיפולים המומלצים במוסך מורשה. קיימת אצלי היסטוריית טיפולים מלאה.

לפני שאני ניגש מחר למורשה יונדאי, אשמח לשמוע את דעתכם במספר נושאים:

• נוזל קירור מנוע - בספר רשום "תחילה, החלף ב 100,000 ק“מ או 60 חודשים " - השאלה, אם הנוזל נראה לי נקי, ואני יודע שכל השנים עד עכשיו היה נוזל מקורי. האם באמת יש טעם כרגע להחליףף את הנוזל? מה הסיכון כאן, שהתרמוסטט יהרס?
  • נוזל תיבת הילוכים אוטומאטית - בספר רשום "בדוק ובמידת הצורך החלף) ב-60, 120 אלף ק"מ. עד כמה שאני יודע, עד עכשיו לא בוצעה החלפה. השאלה היא לא רק האם באמת כדאי להחליף (רביםם טוענים שאין צורך לגעת בזה בכלל), השאלה אם להחליף אז באיזה צורה בדיוק והם זה באמת כל כךך משנה?
  • משהו שיכול להיות קשור להילוכים, קיימת בעיה שאני נתקל בה פעם במספר שבועות. במהירות ממש ממש נמוכה, יש כמו קפיצה/בעיטה/רעידה די חזקה של הרכב. כאילו אולי ההילוכים מחליקים מהילוך שני לראשון או משהו כזה. האם באמת כתוצאה מבעיה עם ההילוכים, והפתרון בתקווה הוא להחליף נוזל הילוכים ופילטר?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף נוזל קירור ושמן גיר.

קפוץ ליונדאי שופ בתל אביב - וקנה נוזל קירור מקורי 2 ליטר. מוהלים אותו בעוד 2-3 ליטר מים מזוקקים.

שמן גיר - תקנה 3 בקבוקים בתקן SP3, ותבצע החלפה חלקית. אפשר להחליף גם פילטר גיר אם תרצה לפנק אותו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה תופעה בדיוק היתה לי עם הגיר במאזדה 3 . החלפת שמן ופילטר פתרה את הבעייה לחלוטין.

למרות כל ההפחדות "לא לגעת בשמן גיר" החלטתי להסתכן - בכל אופן לא סכנה בטיחותית , רק נזק כספי במקרה הגרוע.

שנתיים אחרי - לרגע אינני מצטער על החלפת השמן . רק טוב יצא מכך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...