Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלקת נורות יום (לד) ברנו קליאו - כיצד?

guytzhak
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

התחדשתי לפני כחודשיים ברנו קליאו (אקספנסיון פאק פלוס) 1.2 אוטומטית.

אני מנסה להבין כיצד נדלקות נורות הלד של הרכב (תאורת יום זה נקרא). במוט התאורה שמסובבים יש מצב 0 שבו הם נדלקים רק הם, אחרי זה מצב לאורות חניה, אחרי זה מצב שבו אורות הדרך דלוקים אבל הלד כבויים ואחרי זה מצב אוטומט בהם שוב נדלקים אורות הדרך והלד לא..

http://prntscr.com/dvj4ha

זה הוא צילום של הנורות עליהן אני מדבר.

אם מישהו מכיר אני אשמח לשמוע כיצד ניתן להדליק את זה?

(ראיתי מישהו על הכביש, בלילה, שגם נורות הדרך וגם הלד דלוקים - כך שזה כנראה לא רק "אוטומטי")

תודה

*מקווה שזה הפורום הנכון לשאול בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שראית מישהו שאצלו הם דולקים גם עם אורות המעבר (בלילה), לא אומר שזה מצב תקין או רצוי. בטח לא אם הם פועלים בעצימות מלאה.

'תאורת היום', כשמה, אמורה לפעול רק במהלך היום כדי להגביר את נראות הרכב שלך עבור משתמשי דרך אחרים.

בלילה, פעילות שלהם (כאמור, בעצימות מלאה) רק מסנוורת את אותם משתמשי דרך.

השאר את הבורר על מצב אוטומט או תפעל אותו ידנית בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*מקווה שזה הפורום הנכון לשאול בו

זה לא הפורום הנכון לשאול, אנחנו לא נותנים עצות שיעזורו לך לעשות משהו שמציק למשתמשי דרך אחרים וגם לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבנת אותי...

אני ממש שונא שמסנוורים אותי או מציקים לי בנהיגה עם תאורה חזקה מדי (קסנונים למיניהם למשל או לדים חזקים).

אינני מתכוון לעשות זאת. אני רק שואל כי בינתיים הנורות הללו לא דלוקות לא ביום ולא בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כתבת שבמצב 0 הם דולקים.

במצב אוטומטי, אולי לוקח כמה שניות לחיישן לזהות שיש מספיק תאורה מסביב או שהיית באזור חשוך מספיק כדי להפעיל את אורות המעבר (וכפועל יוצא לכבות את הלדים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב 0 זה מצב שהאורות כבויים, לגמריי ורק האורות יום נשארים דלוקים. הנקודה היא ששניהם יידלקו

אנסה באמת באמצע היום במצב אוטומט להעיף מבט במקום מואר מספיק.

השאלה היא אם זה אוטומטי מלא ואין אפשרות לגרום לזה להדילק/להיכבות בלי קשר למצב התאורה בחוץ ביום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות LED האלו הן נורות-יום, ולכן נדלקות אך ורק כאשר האורות כבויים, מכיוון שבכל מצב אחר חוץ מראות מצויינת באמצע היום הנורות הללו מהוות סיכון ביטיחותי(גם ביום עם ראות מוגבלות) מכיוון שעלולות לסנכרן ולכן באף מצב למעט מצב שהאורות כבויים הנורות LED הנ"ל לא יהיו דלוקות - כי זה מסוכן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

טוב לדעת

לי קצת מזור כי ראיתי כמה רכבים שנוסעים עם זה ככה בשעות הלילה גם והנורות היו דלוקות ביחד עם תאורת הדרך. לכן סיקרן אותי כידצ זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר הרכב יהיה נקודת התחלה טובה.

יש מכוניות בהן DRL כבה כשמדליקים אורות מעבר/דרך, ויש כאלה שבהן DRL ממשיכים לפעול בעוצמה מופחתת. לפי התיאור שלך זה קצת מוזר כי במגאנים, למשל, DRL נשארים גם בהדלקת אורות. ייתכן ששינו את הלוגיקה בכוונה, אולי לפי בקשת היבואן, ואולי זה בכלל ניתן לקינפוג דרך תפריט כלשהו. בכל מקרה אין שליטה ידנית על הדלקת DRL.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...