Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך למנוע מהשכן לדפוק לי את הרכב בחניה כשהוא פותח דלת

ov600
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים התחדשנו במאזדה 3 חדשה. אחרי כמה ימים שמנו לב שיש שריטות על הצבע, אבל רק בצד אחד של הרכב. בקיצור, מסתבר שהשכן בחניה לידינו פותח את הדלת שלו ופוגע לנו ברכב. ניסינו לדבר, אבל השכן לא משתף פעולה.

מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לי בדיוק עם האלפא שלי שעברה צביעה אצל הבעלים הקודמים ועוד כל מכה כזו משאירה סימן יחסית גדול ומפילה צבע.

צד שלם של הרכב שלי דלמטי כבר מרוב נקודות שכאלה מהמכות של אותו השכן.

אפילו פעם הגעתי לרכב והוא יושב ברכב שלו משחק בטלפון או משהו כזה ואני מסתכל אני רואה שהוא מנשק לי את האוטו. דפקתי לו על החלון ואין עם מי לדבר....

מה שאני יכול להמליץ זה להיצמד קצת לצד השני אם זה חניה מסומנת בבניין, אצלי זה חניות ברחוב עצמו (רחוב הולנדי עם אבנים משתלבות) ולכן אין חניות מסומנות אז אני פשוט משתדל לחנות במקומות שהוא לא מחנה בהם בדרך כלל.

זה עוזר לי עם הרנו קליאו החדשה שקניתי. לגבי האלפא, הרמתי ידיים. הבן אדם אשכרה תמיד חונה צמוד אליי לא משנה לאן זזתי. מעניין מתי הוא יקלוט שאני כבר לא נוהג על האלפא.

שמעתי פעם על מעין מגנטים גדולים שאתה מדביק לאוטו מהצדדים (נגיד סט של 4 שכוללים 2 בכל צד) והם שומרים על האוטו מפגיעות כאלה.

הם תהיה מוכן בכל פעם להוריד ולהחזיר אותם? מה גם שכל אחד יכול לבוא ולקחת לך את זה....

לצערי, לא מכיר פיתרון טוב לבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שכדי לא להידבק במחלות מין הכי טוב זה להתנזר.

אני תמיד מחנה את הרכב בחניות בודדות / מקביל למדרכה / צמוד לקיר. אין מה לעשות. יש מלא זבל שלא מכבד את רכושו של האחר.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון - דיברתי היום עם חברה בשם א.ו.ש אביזרי בטיחות, הם טוענים שיש להם פיתרון לבעיה. הציעו לי להתקין כמה עמודים גמישים מגומי על הגבול שבין החניות ככה שכשהשכן פותח את הדלת, היא תיתקע בעמודים ולא ברכב שלי. זה קצת יקר כל הסיפור אז לפני שאני עושה רציתי לשאול מה דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "לא משתף פעולה"? מתעלם, טוען שלא היה ולא נברא, טוען שזה שום דבר?

הוא אומר שזה לא הוא ושהאוטו שלי מלא שריטות. לך תבנה מדינה עם אנשים כאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכעיס, באסה להיות שכן של אנשים כאלו, מכיר את התופעה.

יצא לי גם לחזור מהסופר ולראות עגלה שורטת לי את האוטו להנאתה כי מישהו פשוט העיף אותה לכיוון הרכב שלי.

אין באמת פתרון נגד זה, חוץ מלנסות לחנות רחוק מהשכן, אולי להחליף חניה עם שכן אחר וכו'

38563314437_large.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שכדי לא להידבק במחלות מין הכי טוב זה להתנזר.

אני תמיד מחנה את הרכב בחניות בודדות / מקביל למדרכה / צמוד לקיר. אין מה לעשות. יש מלא זבל שלא מכבד את רכושו של האחר.

בול,מחזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת לו אגרוף לעין ולהגיד לו שהוא היה מכוער גם לפני זה!

ולנושא, אני תמיד משתדל לחנות רחוק יותר גם אם אצטרך ללכת עוד קצת.

תציע לקנות לו מתנה את אלו:

http://www.ebay.com/itm/4PCS-White-Car-Door-Edge-Guards-Trim-Molding-Protection-Strip-Scratch-Protector-/201670032327?hash=item2ef4787bc7:g:tVAAAOSwnFZXUY7y&vxp=mtr

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה שיש שכנים שלא מתחשבים :(

או שתשים פסי הגנה אצלך בדלתות, או עיטוף של הדלתות - לפחות בצד אחד של הרכב

אפילו דבר כזה יעזור

http://www.ebay.com/itm/3m-Silver-Car-Grille-Exterior-Chrome-Styling-Decoration-Moulding-Trim-Strip-4mm-/261066228377?hash=item3cc8c28299:g:meAAAOSwm8VUxfzF&vxp=mtr

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...