Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנים הרכב של הקורולה -מה החלופות ?

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בהמשך לדיון הזה-בו ישנה המלצה לרכוש את האיוניק

פתחתי דיון זה על מנת להבין מהי הדרך לשפר את נוחות הנסיעה (תחום בו האיוניק לא מצטיינת)

קבלתי המלצה על סוג הצמיגים שעדיף לבחור במטרה לשפר נוחות.

החלטתי לתת צ'אנס נוסף למלכת המשפחתיות הקומפקטיות (על פי סקר מכירות שפורסם באתר "אוטו")

הקורולה מכונית די טובה סך הכל לטעמי , היא מרווחת , היא נוחה והסלון הבהיר שלה מוסיף לתחושה הנינוחה ברכב.

הבעיה הגדולה ביותר ששמתי אליה לב הן ברכב התצוגה והן ברכב המבחן =איכות ההרכבה הבינונית והחומרים שלא יתרמו להזדקנות נאותה, אנסה להסביר-

1.בניגוד לAURIS , הפלסטיקים מקרקשים .

מדובר ברכב חדש (7 אלף ק"מ ברכב המבחן) בו כל הקונסולה המרכזית זזה ולא הייתה מוצקה כמו למשל הקונסולה במאזדה 3 או יונדאי אלנטרה.

2.הריפוד של משענת היד עשוי מבד (בהיר) כזה שכל הזמן יהיה מלוכלך , יצרנים אחרים החליפו את הבד בדמוי עור ופתרו את "הבעיה".

3.הפלסטיק בתחתית די זול-הכוונה לפלסטיק בתחתית דלת הנהג -עם הזמן הוא יקבל הרבה שריטות מנעלי הנהג.

מהו הרכב לדעתכם שדומה לקורולה מבחינת מרווח פנים, ניהוג נינוח , סחירות עתידית וכל זאת עם הקפדה על בניה נכונה ואיכותית יותר של הסלון וסביבת הנהג ?

כמובן שישנה מגבלת תקציב העומדת על כ140K ש"ח.

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוריס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האוריס בדקתי לפני שהיא קבלה את מערכות הבטיחות האקטיבית.

כנראה שכעט לאחר השדרוג הבטיחותי יש סיבה לבקר שוב פעם בסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי נהוג שהיבואן רכב עושה את הניסויים של ההתקנות המקומיות על הרכב מבחן - ובגלל זה יכול להיות שהפלסטיקה מרגישה "מתפרקת"(פירקו והתקינו את הדשבורד כמה פעמים מתקינים בזמן שלמדו על הרכב).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שזו הסיבה.

לעומת הקורולה ,ה AURIS בדומה לAVENSIS הרגישו יותר מוצקות .

השבוע אגש שוב פעם לאחד מאולמות התצוגה של טויוטה להתרשמות נוספת.

החסרון היחסי של ה AURIS הוא מושב אחורי שהרגשתי בו מאוד לא נוח והכניסה\יציאה עבורי היו די בעייתיות .

החסרון הוא יחסי ולא מוחלט כי אני לא מתכוון לשהות במושב האחורי , רוב הזמן הוא ישמש את נכדיי . בזמנו הלכתי איתם להתרשות מהרכב והם לא התלוננו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פגשתי שני אקסמפלרים שבהם התעסקו יותר מדי פעמים עם הפלסטיקה ברכב .

לגבי נוחות המושב , זו בדיקה די מורכבת מה גם שנסיעות המבחן לרוב מאוד קצרות .

המוב של רכב ההדגמה היה סביר, לא הרגשתי אי נוחות כלשהי .

באילו רכבים לדעתך המושבים עדיפים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה המרכזית במושב של הקורולה בדגם לפני מתיחת הפנים האחרונה אצלי הייתה במרחב לרגליים לנהג והבסיס מושב שהיה קצר מידיי ויצר לי כאבים ברגליים בנהיגה ארוכה(טיול נהיגה של 1,700 קילומטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהתחושה שלי היא דווקא לא קשורה ליבואנים אלא לאיכות הרכבה שבמקרה של הקורולה היא...טורקית.

עכשיו יקפצו עליי, אבל אני יכול לחתום על כך שאיכות הרכבה אנגלית וכמובן יפנית תהיה מוצקת יותר מאיזו הרכבה טורקית של פועלים ממורמרים.

מתנצל על הבוטות, אבל אני כמעט בטוח שיהיו כאלו שיסכימו איתי.

האוריס, משנת 2013, הצורה החדשה מיוצרת באנגליה בניגוד לדור הקודם שגם הגיע מטורקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העולם של היום הוא גלובלי מדינת היצור לא משנה מכיוון שגם ככה את רוב פעולת ההרכבה עושה רובוט - יש תהליך QA הדוק של היצרן על התהליך ולא משנה איפה המדינה המיצרת.

הייתה לי רנקס 2003 עם בעית בוצה במנוע וכולם צעקו לי בגלל שהיא מיוצרת בטוריקה..מי שהיה פותח את הרישיון רכב היה רואה שהרנקס יוצרה באנגליה..ועדיין חווייתי את אותה הבעיה שחוו הקורולות הטורקיות מכיוון שהיה מדובר בכשל תכנוני של המנוע..ללא קשר למדינת היצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי רק לציין שבזמנו שעבדתי במוסך והייתי חוזר עם איש שעבד איתי שקנה קורולה 13,

היו קרקושים בדאשבורד. בקורולה אחרת לא שמתי לב לזה, אבל שורה תחתונה, אני מניח שההרכבה פחות איכותית תוצרת טורקיה.

גם ביונדאי I20 דור קודם יש פה ושם קרקושים והיא גם תוצרת טורקיה.

אני לא מדבר על חלקים מכאניים עכשיו, הבחור שמעליי, אלא על איכות הרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משתנה מאוד - שוב, הרכבים האלה נפתחים בארץ לטובת התקנות מקומיות מה שמזיק משמעותית לפלסטיקה שלהן(במיוחד אבזור כמו קודן\דיבורית שפיזית קודחים\מעקמים את הפלסטיקה כדי להתקין אותו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - בדקת את האוונסיס? אחרי העדכון האחרון של רשימת האבזור היא מציעה חבילת בטיחות דומה לשל הקורולה, המרווח הפנימי והביצועים דומים אבל תא הנוסעים איכותי ונעים יותר, המושבים טובים וגם נוחות הנסיעה.

היא תדרוש חריגה מהתקציב שלך אבל ממה שאני יודע היא נמכרת רוב הזמן בהנחות שיקרבו אותה לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי אפשרת לחרוג מהתקציב, אם הייתי יכול ,הבחירה הייתה חד משמעית אוונסיס- חבר מחזיק באחת כזו ויצא לי להתרשם מהרכב מקרוב , כנוסע נהניתי מאוד מהרכב .

האוונסיס גם יקרה יותר לאחזקה (בדקתי עלויות ביטוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

מצאתי דיון בו לאדם שחיפש רכב משפחתי המליצו בין היתר על קורולה. באותו דיון הוזכרה גם האוריס.

הדיון נפתח לפני 3 חודשים , הקורולה הוזכרה כבעלת מערכות בטיחות אקטיבית (אותן מערכות שהתווספו לאוריס לקראת סוף השנה).

כמו כן, על הגיר הרציף של הקורולה נאמר שהוא שודרג .

האם הגיר באוריס הוא גיר רציף מן הדור הקודם או שלשני הרכבים גיר זהה ?

בנסיעת מבחן על הקורולה הגיר התנהג בסדר גמור . בהחלט אבצע נסיעת מבחן גם על האוריס.

משהו קטן שמציק לי -למה דגמי קורולה מקבלים תאור של רכבים אפרוריים ומשעממים?

הרי ניתן לרכוש ריפוד בהיר יותר או לקשט את פנים הרכב בכל אופן שרוצים .

ובנוסף, רכב לא אמור לשעשע , זהו סך הכל כלי תחבורה שתפקידו לשנע את נוסעיו בנוחות ובבטיחות .

עריכה אחרונה על ידי Uri-V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...