Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנים הרכב של הקורולה -מה החלופות ?

Uri-V
שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי החליט שרכב לא אמור לשעשע ? הטעם שלך זה לאו דווקא הטעם שלי וכמובן יש סיבה שמכוניות ספורט קיימות.

קורולה וגם אוריס דיי אפרוריות ומה זה משנה אם הפנים בצבע כזה או אחר, למה הם משעממות כי יש אנשים שמחפשים רכב מא לב ולא יותר מזה וזה מה שטויוטה (ועוד יצרנים מייצרים)ויש אנשים שרוצים עוד מהרכב שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על טעם ועל ריח-לא מתווכחים, בהחלט מקובל.

במתיחת הפנים שעשו לקורולה וויתרו על אפרוריות בכל הנוגע לתפעול מערכת השמע ולדעתי, טעו בגדול.

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי משהו מיוחד, סה"כ שמו מולטימדיה כי זה סוג של דרישה של השוק, צריך להתרגל.(לא מדבר על התוספת של יוניון עם האפליקציות אלא נטו על המסך מגע המקורי של טויוטה).

עדיין לא מבין למה לא יכלו לשלב את הבקרת שיוט בהגה והשאירו את הידית המגוחכת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון , האוריס והקורולה רכבים די בינוניים ואם כבר לבחור אחת מהשתיים, הקורולה עדיפה בזכות מרחב פנים עדיף .

במידה ואעלה לקבוצת הקרוסאוברים הערוניים , האם ישנן אופציות עדיפות על הקורולה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי הצעת מחיר גם לאוקטביה ברמת גימור אלגנס.

מבחינתי העלות של אוקטביה ושל הקורולה gli מאוד דומות.

אחזיק ברכב כ5 שנים

האם בכל מקרה, רכישת האוקטביה = הכנסת ראש בריא למיטה חולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן (

הכנסת ראש בריא למיטה חולה....). יש לי בבית קורולה (דגם ישן יותר) ויש לי גם גולף 2015 (מכלולים זהים לאוקטביה). אם אתה מחפש ראש שקט לטווח של 5 שנים, הקורולה תצטיין בזה. לעומת זה, איכות החומרים והנאה בנהיגה בגולף/סקודה בשתי רמות מעל..... החלטה לא קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוקטביה, יש לה רק שנתיים אחריות (אתה הולך להחזיק את הרכב 5 שנים לפי דבריך). וזה נושא מאוד רלוונטי לאור DSG7 המותקן בה (אתה מוזמן לבצע עם מילת מפתח זו חיפוש בפורום - תמצא המון אינפורמציה, חלקה ממש לא מחמיאה לגיר הזה מבחינת אמינות). אני לא הייתי ממליץ לקנות רכב עם גיר הזה, במיוחד לשימוש עירוני/פקקים (לתנאים האלו בכלל לא הייתי ממליץ על גיר רובוטי, למעט איוניק/נירו שמתחילה לנסוע תמיד על חשמל ובכך מחליקה את האיזור הבעיה של הרובוטי).

הגיר הטוב DSG6 קיים רק בדגם מאוד יקר של אוקטביה (VRS וTDI2.0).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על הגיר , החלק הארי של של מה שמצאתי הוא לרעת הגיר אם כי יש גם תגובות אוהדות.

הנאה מנהיגה הוא נושא מאוד מורכב , אני אוהב נסיעה רגועה ושקטה.

החומרים ואיכות ההרכבה הבינונית בקורולה ,לא לטעמי ולכן פתחתי את הדיון המדובר על מנת לקבל המלצות לחלופות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי, בדקת פריוס?

אישית, אני לא מתחבר לחויה ולא אוהב את העיצוב של הפריוס. הכלים הסניטריים בין המושבים הקדמיים זה לדעתי זה השיא.

אבל יש אנשים שאוהבים מאוד את ההייבריד של טויוטה. היא יותר מרווחת מאוריס. בגדול, אני הייתי מגדיר שהעולם מתחלק לנהגים הרגילים ונהגים של טויוטה הייבריד. זה חויה שונה ומתאימה מאוד לאנשים שמעדיפים נהיה רגועה ושקטה, בעיני אומנם משעממת ואפילו מתסכלת בעליות (בגלל זמזום מנוע בשילוב עם גיר רציף), אבל מי שאוהב את החויה, מאוד אוהב את הרכבים האלו.

כמו שכתבת, גם אני חושב שאוריס צפופה וקשה מאוד לצאת מהמושב האחורי, לי קשה להוציא רגליים מתחת למושבים. אבל יש לה עיצוב של רכב רגיל לאומת העיצוב השונה של הפריוס ואם אתה לא מסיע אנשים מבוגרים מאחורה באופן קבוע, אז בגדול - זה לא אמור להיות קריטי. פריוס גם די יקרה ולדעתי מציע יחסית לא הרבה תמורה לכסף.

אבל, כל אחד וטעם שלו, פריוס מציעה מערכת הנעה מתקדמת וחסכונית יותר.

או, אולי בכלל אתה מעדיף רכב גדול יותר? סונטה הייבריד למשל. מבחינת נוחות ושקט היא רמה אחרת לאומת רכבים כמו איוניק ואחרים בקטגוריה C. נכון, היא גדולה ויקרה יותר, פחות חסכונית מאשר היברידיות קטנות יותר, אבל מבחינת נסיעה רגועה ושקטה - זה הרכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפריאוס, עיצוב מוזר מאוד והאמבטיות הלבנות מדגישות זאת .

אין לי צורך ברכב גדול.

המושב האחורי מיועד ב 99% עבור הנכדים.

יהיה נחמד לו יהיה במושב האחורי שקע טעינה לטאבלט ,נחמד אבל ממש לא חובה.

כמו כן, רצפה ישרה מאחורה תעניק יותר נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת חושב שלדרישות שלך כדאי להתמקד בנירו/איוניק כמו שכבר הציעו לך בשרשורים הקודמים.

קח בחשבון שכל רכב שתרכוש יהיה פשרה כלשהי ואף פעם לא ימצא רכב שעונה על כל הסעיפים בדרישות שלך, חשוב רק להתמקד בדברים המשמעותיים לך ביותר ולא בזוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קראתי כתבה באתר קארטיוב, מפורסם שם שאופל אסטרה סדאן תוזל ותימכר ב 135 אלף ש"ח.

באתר הרשמי של אופל לא הצלחתי למצוא את הדגם.

האם הדגם מוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על האופל אסטרה בקבוצת המשפחתיות הקטנות ?

האם האסטרה יכולה להתחרות בקורולה ?

המחירים די דומים ולשני הרכבים ישנן מערכות בטיחות מתקדמות.

אם הצלחתי להבין את שוק הרכבים בארץ במספר החודשים בהם אנימחפש רכב חדש

לקורולה אין מתחרים בקבוצת המשפחתיות מבחינת ערך הרכב כרכב משומש

האם לאסטרה יש את יכולת פוטנציאלית להתחרות בקורולה מבחינה זו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה הפרדה. האסטרה שהוזלה היא סדאן דיזל שמבוססת על הדור הקודם של האסטרה ולמיטב ידיעתי לא מציעה מערכות בטיחות מתקדמות.

ההאצ'בק היא דגם חדש שהגיע ארצה בשנה שעברה עם תא נוסעים מאוד נעים ואיכותי ומערכות בטיחות בחלק מהדגמים. לטעמי המחירים הרשמיים גבוהים אבל אני מניח שמוצעות הנחות בהתאם בסוכנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...