Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום אגרת רישוי באינטרנט - וקבלת כפל רישיון

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש דבר משונה שקורה כבר שנה שניה ברצף.

אני משלם את אגרת הרישוי באינטרנט, לרוב יותר מחודשיים לפני סוף התוקף, שיהיה הרבה זמן לטופס להגיע וללכת לטסט בזמני החופשי.

בשנתיים האחרונות אני מקבל תמיד את הטופס המשולם שאיתו אני הולך לטסט, וזמן מסויים אחר-כך מקבל גם עוד רישיון (כתוב עליו שולם וכפל).

יש עוד מישהו שמקבל סתם ככה כפל רישיון ללא תשלום.

עליתי פה אולי על פטנט לאנשים שצריכים כפל רישיון ללא תשלום :)

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה שעברה קיבלתי לא פחות מ-3 טפסים. אבל זה היה אחרי שחיכיתי חודש מהתשלום, לא קיבלתי טופס ואז נבחתי על הפקידה ב-5678* כמו כלב שמירה בכלא מגידו.

בכל מקרה, תודה שהזכרת לי. שילמתי עכשיו את אגרת הרישוי של הרכב שלי. לפני מספר ימים ניסיתי ועדיין לא הופיע במערכת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי את המקורי בדואר כדי לשלם.

שילמתי דרך האינטרנט, ואחרי שבוע פחות או יותר קיבלתי את ה"חדש" שכתוב שולם.

לא כתוב כפול לא כולם (הלכתי לראות, חחח), הוא כמו המקורי שקיבלתי בדואר רק עם ה"שולם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בשרות לפחות 8-10 שנים, תמיד כתוב "שולם", מעולם לא "כפל" (שמופק אחרי טסו, ואשר תמורתו משלמים כמה עשרות ש"ח). מה שכן, בגלל הבעיות עם הדואר כבר כמה פעמים לא קיבלתי את ה"שולם", פניתי ל-5678* וכאבור שבוע-שבועיים הגיעו שניים כאלה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את תאריך ההפקה של הטופס, שרשום כפל ,של שתי השנים האחרונות. ורשום שם שהוא הופק ביום של הטסט של הרכב.

יכול להיות שאוטומטית אחרי טסט המחשב שולח, לא יודע למה דווקא אצלי זה ככה.

דרך אגב, זה שהטפסים לא מגיעים זה הכל בעיות של הדואר, לא יודע מי החברת משלוחים שלהם.

את הטופס "הראשון" לתשלום קיבלתי אחרי חודש וחצי מההפקה שלו. (בינתיים כבר שילמתי באינטרנט לפני שקיבלתי טופס והעברתי את האוטו טסט).

את הטופס שכתוב "שולם" קיבלתי בערך שבועיים מהתשלום.

את הטופס "כפל" קיבלתי בערך חודש מהטסט.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי באותו יום שני טפסים זהים של רשיון-״שולם״.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל לא מזמן, שולם באינטרנט, לאחר שבועיים הגיע רישיון משולם, לאחר שבועיים נוספים הגיע כפל. מוזר.

אולי למקרה שאחד מתעכב או בעיה בתוכנה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, זה שהטפסים לא מגיעים זה הכל בעיות של הדואר, לא יודע מי החברת משלוחים שלהם.

כשירות ממשלתי הם מחוייבים לדואר ישראל.

חייב לומר שאצלי תדירות הגעת "מסר" אינה גבוהה משמעותית מזו של הדואר - שניהם מגיעים בממוצע פעם בשבוע. אהל זה שייך לשרשור הדואר בעוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחכה אפילו לראשון. בערך חודשיים לפני תפוגת הרשיון הקיים אני מתחיל להכנס לאתר התשלומים פעם-פעמיים בשבוע, עד שהאתר מאפשר לי תשלום. אם אני מחכה להודעה הראשונה אני עלול לפספס את התאריך, מה גם שאני אוהב לגשת לטסט מוקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לשינוי משמעותי: לא צריך להציג רישיון רכב משולם כדי לעשות טסט! מספיק רישיון רכב גם בלי חותמת "שולם".

הנוהל החדש מאפשר לשלם אגרת רישוי באינטרנט ודקה אחר כך לעשות טסט. איך גיליתי את זה? פשוט כתוב בסוף ההודעה על אישור התשלום באינטרנט שאפשר לגשת מיידית למבחן רשוי. ניסיתי, עבד. הגעתי עם רישיון רכב לא משולם, שאלו אם שילמתי באינטרנט, אמרתי שכן ועשו לי טסט. עכשיו אני מחכה לרישיון החדש, שבו יופיע "שולם" וגם תאריך מעבר מבחן רישוי (עם ק"מ).

כל אלו שתיארו למעלה את תופעת ה"כפל רישיון" - זה נורמלי, כך עושים בשנה האחרונה. לא תקלה.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר ישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שבועיים מתום ביצוע מבחן הכשרות לרכב (טסט),

נשלח רישיון רכב חדש ומצוין בו - שולם.

כן מצוין בו מועד ביצוע מבחן הכשרות

ומספר הק"מ העדכני של הרכב

כפי שהיה במד המרחק של הרכב במועד המבחן.

הליך זה מתקיים כבר למעלה משנתיים וחצי -

וצוין כבר פעמים רבות בשרשורים ב- carsforum.

לאור זאת, זה לא כפל רישיון,

זה רישיון הרכב העדכני שאמור להיות ברשות הנוהג ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...