Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורך חיים ממוצע של צמיגים .

young97
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום ראשון הקרוב אני הולך להתקין רביעיית פאלקן 914 , אחלה מחיר + המון תגובות של אנשים מרוצים והמלצות

רציתי לדעת מתוך עניין מה בערך אורך חיים של צמיג ממוצע..אני יודע שיש הרבה משתנים ,

אבל נגיד משהו סטנדרטי

לא נהיגה אגרסיבית מידי או כניסה מהירה מידי לתוך או מחוץ לפניות רוב הנסיעה בינעירוני 100-110 .

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תלוי גם כמה אתה נוסע

זה ינוע בין 3 ל5 שנים

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי גם אם המכונינת חונה בחניון מקורה או לא - קרינת השמש בארץ חזקה וגורמת לצמיגים להתייבש. באותה נסועה, במכונית שחונה בחניון מקורה באופן קבוע, הצמיגים יאריכו חיים בהשוואה לחנייה תחת כיפת השמיים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהמון משתנים - אופי הנהיגה, לחץ אוויר תקין בצמיגים, חשיפה לשמש, עומס ברכב ועוד ועוד.

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. אצלי צמיג יכול להחזיק 30K ק"מ ואצלך בדיוק אותו צמיג יחזיק 60K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה כאן צמיג יבש, הסדקים האלה הם תוצאה של שחיקה.

בכל מקרה הצמיגים הירוקים של מישלין הם לא מציאה בשום פרמטר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג נורמלי מתייבש אחרי 4 שנים,ראיתי כאלה שהתייבשו אחרי שנתיים.

כמו שכתבו מעלי,יש כאלה וכאלה לא תקין אחרי שנתיים אך זה קיים.

צמיג רגיל שעובר נסיעה רגילה נשאר בין 25000 ל35000 ק"מ במיטבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך חיי צמיג תלוי מהרבה מאוד גורמים. טיב הצמיג והחומר שהוא עשוי כמובן, אבל גם משקל הרכב (על רכב כבד יותר הצמיג ישחק מהר יותר), הקפדה על לחץ אויר נכון, סגנון נהיגה וכד'. כמו כן, יש רכבים שפשוט אוכלים צמיגים, כיוון פרונט גם משחק תפקיד קריטי פה. כמובן על סרנים שונים השחיקה יכולה להיות שונה.

ספציפית, יש לי ניסיון מעולה עם מישלין (לא הסדרה הירוקה) וקונטי פרמיום קונטקט 5. כמו כן יש לי ניסיון מעולה עם טויו T1R (אני יודע שלא כולם אוהבים אותם, אבל אני אוהב מאוד).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,

אם אתה לא רוצה לנסוע על צמיגים שאיבדו חלק מהתכונות שלהם,

תחליף גג אחרי שנתיים וחצי או 45,000 ק"מ, המוקדם מביניהם.

ברור שאפשר למשוך עוד, אבל זה לא יעשה אותך עשיר יותר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה כאן צמיג יבש, הסדקים האלה הם תוצאה של שחיקה.

בכל מקרה הצמיגים הירוקים של מישלין הם לא מציאה בשום פרמטר.

אצלי זוג צמיגי מישלין ירוקים אחרי שנה על הכביש נראים כמעט כחדשים. צמיגים סיניים אותם הם החליפו שנתיים אחרי ייצור (ז"א על הכביש כנראה לא יותר משנה וחצי) כבר היו גמורים. עושים את העבודה משמעותית טוב יותר מהסיניים, אני מרוצה. זוג סיניים אחר החליפו לאחרונה צמיגי גודייר ירוקים והם גם מעולים ועובדים טוב בצוות עם מישלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט שני של מישלן, 30 אלף ק"מ, שנתיים. PS2, PS3 התייבשו מהר מאוד, אחיזה ירודה אחרי שנה, יותר לא מתקרב למותג הזה. כרגע מנסה קונטי.

[ATTACH]479863[/ATTACH]

זה ממש הזוי, אבל היו לי אותם סימנים על PS4 אחרי 15 אלף קמ. מה נסגר איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי PS3 לא העריכו ימים והוחלפו כעבור כ35 אלף. אבל הם עברו ג׳ימקנות, ימי מסלול והתגרזנות ככה שזה לא אומר כלום. בג׳יפ יש לי הנקוק מקורי כבר כמעט 3 שנים ומעל 60 אלף וכוחם במותנם.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה רגועה עם אחסון בחניון- הקריטריון היחיד צריך להיות חריצים של 2 מ"מ לפחות. גם אם נסעת 100000 ק"מ ב 8 שנים

ירדת מזה-תחליף צמיגים.

צמיגים יבשים? אין דבר כזה . הסדקים בצד הם נורמליים. צריך להחליף רק שרואים את הרבדים ואז זה סדק שפוסל צמיג.

אתם רוצים להחליף צמיגים כל 30000 -בבקשה....

מנסיון עם צמיגי יוקוהמה שמחזיקים כך.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...