Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית - מ.מ. בית מסחר לשיווק צמיגים וסחר - (פנצ'ריה, אוקצור)

פריג'י
שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

העסק ממוקם בכרמיאל, רחוב הכבאי 1.

2 צמיגים מסוג דנלופ SPFM800 נרכשו ממנו בחודש מאי 2016, הורכבו מאחור.

לאחר חודשיים האוטו עבר כיוון פרונט כאשר זוג הצמיגים החדש יחסית הועבר לצורך כך קדימה ונשאר שם.

מאז האוטו נוסע מצויין מבחינת כיוון/משיכות וכדומה, אבל חמישה חודשים עברו ושמתי לב להופעת "קרע" שפרסמתי בפוסט הזה שהשרשור שם גם מסכם את חוות דעתי על הצמיגים הנ"ל. לי זה נראה כמו צמיג שמתפרק/נקרע. לא נשחק, מתפרק.

אין מה לומר. המוכר/בעלים מוטי התעקש איתי שהפרונט לא בסדר, יש "לחץ" על הדופן, הצמיג צריך לשבת ישר, ושזה לא קשור אליו.

אומר שהאחריות חלה רק על פגם בייצור (מה שנכון, רק לא היה מוכן לשלוח שום תמונה/שאלה לספק שלו), מספר לי סיפורי סבתא על אביו ז"ל שהיה חקלאי שלא קשורים בשום אופן לצמיג.

אחר כך אמר שב-7 חודשים אוטו עובר על באמפרים 3000 פעם. בסדר, אולי טעה באיזה סדר גודל כי אנחנו נוסעים בעיקר בין עירוני. וממתי באמפרים קורעים צמיג? ולמה רק באיזור מסויים ולא הכל? אין מענה ואין התייחסות.

אם באמת היה לי חשד קל שבקלים לגבי הפרונט, לא הייתי מעלה את הפוסט הזה. אבל אין. האוטו נוסע טוב וישר.

שלח אותי לבצע "בדיקת פרונט". שאלתי אותו אם הוא יקבל תוצאות בדיקה תקינה כסמכות לזה שהצמיג לא תקין, אמר שלא. הכי הרבה שהצלחתי להוציא ממנו, זה "קח טלפון של היבואן, דבר איתו" (או בעברית יפה, לך תחפש מי ינענע אותך).

אני התעקשתי שהוא כמוכר הצמיגים והמתקין צריך (בסך הכל) לייצג אותי מול היבואן. לא להבטיח כלום, אבל להשתדל, כי אני בטוח ב-100% שהפגם הינו בצמיג ולא ברכב. כשזה מגיע מבעל עסק שקונה אלפים ליבואן, זה לא כמו שאני אפנה ליבואן, שרואה ממני מכירה של 2 צמיגים בכמה שנים.

לחץ אוויר נבדק ומולא כל התקופה לפחות פעם בחודש. לא היו פנצ'רים, בריחות אוויר וכדומה. צמיג חדש שנוסע רק על אספלט. כל זה לא מעניין אותו.

בקיצור, לא להתקרב. כזו תת רמה של שירות לא מפתיעה אותי וזה מה שאתה מצפה לו באיזה כפר שמוכר סחורה גנובה בלי חשבונית, אבל מעסק גדול ורציני שמוכר מאות או אלפי צמיגים כאלו בחודש, מציין במפורש שיש אחריות של 4 שנים מיום ההרכבה, והגיוני שמישהו יחזור עם בעיה שדורשת בירור, אתה מצפה לטיפה השתדלות ויחס אישי.

אז אצלו, אין את זה. חוסר מודעות מוחלט. עסקים כאלה שייחנקו מחברות הליסינג והגופים המוסדיים שהם עובדים איתם. לקוח פרטי? תברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות 4 שנים לצמיגים ?

צריך להיות חכם ע"מ לכתוב את "האותיות הקטנות" לזה.

צריך להיות עוד יותר תמים להאמין לזה.

קנית כנראה (במקרה או שלא) צמיג דפוק.

עכשיו לך תוכיח. בעייה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...