Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצרתי לבדיקה על ידי רכב שטען שהוא משטרה ונתבקשתי לפנות לתחנה בטענה של לוחית גנובה

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום עצרתי מתחת לאיזשהו גשר בארץ,הייתי באוטו עם חברה שלי,הייתי עייף ונמנמתי קצת. פתאום בא רכב שנראה כמו די-מקס לבנה,לוחית רישוי צהובה רגילה ולא של משטרה וגם ללא סימנים של מוקד. הרכב נעצר לידי ומהאורות הגבוהים התעוררתי. פתחתי את הדלת ויצאו עלי שני אנשים שאחד מהם אמר שהם משטרה וביקש תעודה. הבאתי לו,הוא שאל אם הרכב שלי (ברישיון רשום על שם אבא שלי) הוא שאל כמה זמן הרכב אצלנו (בערך 4 שנים,אני עניתי לו שמ2010 כי בדיוק קמתי מהשינה ולא הייתי מפוקס) הוא אמר לי "הרכב מופיע כמדווח עם לוחית זיהוי גנובה" שאלתי אותו מה פשר הדברים,הוא שאל אותי על שם מי הרכב רשום,נתתי לו את השם של אבא. יש לציין שכל השיחה הוא היה עם כמו טאבלט כזה והראה לי שם את מספר הרכב והיה רשום מתחת "לוחית גנובה" משהו כזה. באחד המסכים שהוא דפדף בהם בטאבלט גם ראיתי את התמונה שיש לי ברישיון (ככה שאני מאמין שכן מדובר במערכת משטרתית כלשהי,אחרת איך היתה מגיעה אליו התמונה הזו?) בכל אופן הוא איחל לנו המשך לילה טוב ואמר שאפנה למחרת אל תחנת המשטרה ואדווח שהרכב(או הלוחית לא הבנתי בדיוק) לא גנוב והכל בסדר.. הרכב אצלנו כבר 4 שנים,עשינו לו טסט,הרכב נקנה מאלדן (הוא אמר לי שהוא גם רואה שהרכב מאלדן-כנראה או כי יש מדבקה שלהם על הרכב או שגם את זה הוא ראה במערכת) זו אחת הסיטואציות המוזרות ביותר שנתקלתי בהן. מישהו יודע מה הסיפור ומה צריך לעשות?

אם היה מדובר בניידת הייתי יותר רגוע אבל זה נראה כמו רכב אזרחי לגמרי,גם שני האנשים שיצרו אלי מהרכב לבשו בגדים אזרחיים (אפילו לא חולצות טישרט עם לוגו משטרה,סתם בגדים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תייחס יותר מדי משמעות למה שנראה לך שראית אחרי שהתעוררת משינה.

אני מבין שלא קיבלת איזשהו דו"ח ביד? אז אל תעשה כלום.

בפעם הבאה אל תעצור לרכב אזרחי שמהבהב לך, ואם כבר עצרת לאיזשהם אנשים לא ברורים תבקש לראות תעודת שוטר.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי לימדו שלא עוצרים בגלל שרכב מסמן לי עם אורות גבוהות. היה לי מקרה דומה שאספתי מישהי לדייט מאזור מפוקפק והיה בילוש (סמוי) שעצר לידי וביקש לעשות חיפוש. נעלתי את הדלתות ונסעתי משם שהם מאחרי עד לתחנת המשטרה ורק שם הם נתנו לי את הפרטים שלהם.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם כותבים שטויות אם אתה לא עוצר לסמוי הוא עושה לך סרט.

סרט לא סרט יש חוקים במדינה, הוא אמור להזדהות בפניו, מחר יעצור אותך רכב לבן כול שהוא ויגיד לך לצאת לחיפוש או כול תירוץ אחר ויעלם עם הרכב, היו דברים מעולם.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לך ספקות לגבי זהותם היית מבקש מהם להזדהות.

הטאבלט אכן נשמע משטרתי לכן אני סבור שאלו פשוט היו בלשים (אגב יש דימקס במשטרה לא מעטות).

לגבי הכרזה של לוחית גנובה לא רלונטי לך, כנראה או לאבא שלך או לבעלים קודמים בזמנו נגנבה הלוחית רישוי והם דיווחו על כך למשטרה כדי להמנע מקנסות ודברים לא נעימים רבים אחרים.

השימוש בלוחית גנובה כמובן יכול לשמש להרבה דברים וככל הנראה בגלל זה בדקו אותך.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרט לא סרט יש חוקים במדינה, הוא אמור להזדהות בפניו, מחר יעצור אותך רכב לבן כול שהוא ויגיד לך לצאת לחיפוש או כול תירוץ אחר ויעלם עם הרכב, היו דברים מעולם.

+מחזק

אתה יכול לבקש תעודת שוטר בכל רגע..הוא בכלל מסתובב ברכב שלא משטרתי ולא כלום , היה טוב אם היה מגדיל ראש ומראה תעודה בעצמו אבל בסדר, אין דבר כזה שמישהו יעצור אותך בלי שום "זכר" שזה רכב משטרתי ! או בלי להראות לך תעודה , אני למשל לא הייתי עוצר לו בכלל..כי לא חסר מטומטמים כאלה שמהבהבים בגלל מה שלדעתו "עשית לו " רמזור שעבר , למשטרה אני דיי בטוח שכן :lol:

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כדאי לבקש תעודה מזהה ממי שפונה אליך על אזרחי.

הייתי משקיע והולך לתחנת המשטרה הקרובה לביתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם כותבים שטויות אם אתה לא עוצר לסמוי הוא עושה לך סרט.

ואם אתה עוצר לרכב לא ברור, זה יכול להיגמר בשוד/אונס/רצח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות המהירות :)

מעניין אותי לדעת אם אלה היו באמת שוטרים/בילוש/סמויים או אנשים שניסו לעקוץ אותי באיזה משהו..יש לי חבר במודיעין של המשטרה,התקשרתי אליו ישר אחרי שהם הלכו הוא אמר לי "שמע,אפשרי. לך לתחנת משטרה,תצהיר שזה הרכב שלך,ותסגור את הסיפור" נראה לי שזה מה שנעשה. ה"שוטר"(?) אמר שמופיע שבשנת 2009 נגנבה הלוחית,הרכב עוד לא היה אצלנו בשנה הזו (היה עדיין בחברת הליסינג ולא קשור אלינו בשום צורה). אם הוא היה מראה תעודה כמובן לא הייתי חושד בכלל,אני פשוט מנסה להבין האם אלה באמת שוטרים,אחרת מה הם יכולים עוד להיות? במיוחד כשיש להם גישה למאגר כזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה בעבודה שלי סיפור דומה - מישהו מהעבודה עם רכב ליסינג מהחברה נעצר באמצע איילון עם 3 ניידות עליו(פיזית ראיתי אותו כשעברתי בדרך וחשבתי "מסכן איך הסתבך" - למחרת הוא סיפר את הסיפור)..מישהו דיווח בטעות את המספר רכב שלו רכב גנוב במקום את המספר האמיתי..למחרת היה עליו ללכת למשטרה לחקירה עד שהוא הצליח להוכיח שהרכב בבעלות חברת הליסינג ולא דווח על ידיה כגנוב+אישור מקצין הרכב של החברה שהוא מחזיק את הרכב כחוק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אחרת כל אחד יתקשר ויקבל פרטים כאלו ואחרים.

אתה צריך לגשת לתחנה לביצוע פעולות כאלו.

בכל אופן, זה שהגיב "

מה אתם כותבים שטויות אם אתה לא עוצר לסמוי הוא עושה לך סרט."

אני מבין כי זה מנסיון של הרבה שנים במשטרה ונסיון גדול מאוד בחיים עצמם? אחרת מה?

איך אתה מאפשר לעצמך לפזר טענות כאלו ועל סמך מה? לא בא לי ולא אעצור או אנהל דו שיח במקום לא ברור באמצע הלילה למול רכב אזרחי כזה או אחר.

הדלתות נעולות ואני פותח רבע חלון, זה הכל. יש שוטרים שמבקשים לפתוח את כל החלון, אומר להם שקר מאוד ואפשר לנהל שיחה גם ברבע חלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...