Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני/סופר מיני יד שנייה ב 40 אלף

יוסי פ
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני קורא הרבה בפורום לפני רכישת הרכב מיני/סופר מיני שלי, וככל שאני קורא יותר, ככה יותר קשה לי להחליט.

אשמח לעזרתכם -

אני מחפש רכב קטן יד שנייה באיזור ה 40K ש"ח (גמיש) לצורך נסיעות יומיומיות בעיקר לעבודה פ"ת-ת"א. ופעם בשבוע/שבועיים נסיעה לירושלים.

כרגע אני עם בת זוג, אבל אשמח שהרכב יוכל לשמש אותי גם לילד וכו'. מחפש רכב שיהיה נוח לנהיגה ומאובזר בצורה סבירה , ושלא ארגיש ש"חסכתי",

בהתחלה חשבתי שאקנה קיה פיקנטו, אבל אח"כ הבנתי שהוא פחות מוצלח ממה שנדמה לכולם, שהצריכת דלק שלו בכלל לא משהו.

התחלתי לפזול לכיוון ניסאן מיקרה -שהיא מאוד חסכונית וסה"כ די טובה ב Value for money, אבל שמעתי דברים רעים על היבואן ובכללי לא שמעתי המון המלצות על הרכב. שקלתי אולי את המיצובישי ספייס סטאר - אבל שם שמעתי שזה מרגיש מאוד מאוד זול. פזלתי גם לכיוון I20 אבל לאחרונה שמעתי גם עליה שהיא רחוקה מלהיות מושלמת..

תוכלו להמליץ לי על רכב רלוונטי? אשמח מאוד לעזרכתם ולנסיון שלכם,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על ספייס סטאר,מבחינת איבזור היא די מאובזרת,חיסכונית מאוד ואמינה.

תא המטען לא מספיק גדול בשביל עגלה עם אמבטיה אבל טיולון יכנס אם כי תלוי איזה סוג,אני שמתי את האמבטיה של העגלה בסלון,לא הכי נוח אבל אחרי זה כשעוברים לטיולון הבעיה נפתרת.

היונדאי בעלת תא מטען גדול יותר אבל לא חיסכונית כמו הספייס סטאר,השאלה עד כמה החיסכון חשוב לך?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על ספייס סטאר,מבחינת איבזור היא די מאובזרת,חיסכונית מאוד ואמינה.

תא המטען לא מספיק גדול בשביל עגלה עם אמבטיה אבל טיולון יכנס אם כי תלוי איזה סוג,אני שמתי את האמבטיה של העגלה בסלון,לא הכי נוח אבל אחרי זה כשעוברים לטיולון הבעיה נפתרת.

היונדאי בעלת תא מטען גדול יותר אבל לא חיסכונית כמו הספייס סטאר,השאלה עד כמה החיסכון חשוב לך?

החסכון חשוב לי, אך זה לא השיקול היחיד שלי. אני מאמין שאני אסע בערך 15-18 אלף בשנה.

אתה נהנה לנסוע על הרכב? היו לך רכבים אחרים שבדקת? מיקרה או רכב אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש צורך ברכב שיהיה מרווח יחסית ממליץ לך על היונדאי i20, זה לא הרכב הכי חסכוני אבל ממוצע לרכבים מהסוג הזה, היונדאי אמין מאוד, חלפים זולים, ביצועים מספקים.

החיסרון מעט יקר. שווה להוסיף לחיפוש סוזוקי סוויפט רק לוודא שהתא מטען מספיק לכם.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו מאד מוצלחת לדעתי.. במיוחד אם לוקחים בחשבון את אורך האחריות שמקבלים מהחברה ואת הקלות בה יהיה ניתן למכור אותה בעתיד. אם אתה יכול לחכות עד שתצא הגרסה הבאה אז עליה בכלל אומרים דברים מחמיאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכון חשוב לי, אך זה לא השיקול היחיד שלי. אני מאמין שאני אסע בערך 15-18 אלף בשנה.

אתה נהנה לנסוע על הרכב? היו לך רכבים אחרים שבדקת? מיקרה או רכב אחר?

המיקרה הייתה לי פחות נוחה.

לצרכים שלי הספייס עושה עבודה טובה,אם הייתי מחפש רכב להנאה הייתי לוקח משהו אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

אם רכב ידני בא בחשבון, ואם יש אפשרות למתיחת תקציב, קח בחשבון גם את ה MG3 - חדשה. לא משומשת. סופר מיני, מנוע 1.5 ליטר, מאובזרת ועם חמש שנות אחריות.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיב על הפיקנטו כי יש לי אותה כבר שנתיים ואני מאוד מאוד מרוצה ממנה. היא נוחה לנהיגות ארוכות והצריכת דלק סבירה לגמרי אם אתה לא מהמשתוללים על הגז. בכלל, הפיקנטו זה המיני הכי נמכר בארץ כבר כמה שנים ולא סתם. זה ממש רכב טוב לטעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...