Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוזרית צעירה ( עם עדיפות לידנית ) באזור ה 50K

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני כבר הרבה זמן מחפש רכב בעל מראה ספורטיבי אך גם איכות חומרים טובה ובידוד רעשים איכותי. בדקתי מגוון של רכבים.

על הקנה עלו מגאן קופה ( כרגע מפורסמות באזור ה 60 אלף ) גם ידנית וגם אוטומטית, וולוו C30 שאחרי מתיחת הפנים ( אבל הביצועים הפושרים ומחיר שיותר קרוב ל 60 ), DS3 - מאוד מפחיד אותי המנוע למרות שזה בתקציב, חשבתי אפילו על לאון - אבל אני לא מרגיש שיש לה ייחוד, סדרה 1 - פשוטה מדי בדגם ה 136 כ"ס, מיטו - גם לא יפה מספיק וגם לא נותנת בידוד רעשים טוב, הונדה cr-z - יקרה מדי, יונדאי קופה ( אנשים עפים על עצמם במחיר, ומנוע 2.7 זה קצת מוגזם לדעתי ).

האם יש עוד אופציות שלא חשבתי עליהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סטודנט והתחדשתי בבראבו החודש.

רכב זריז ומהנה. לא מפריע לי עניין ה-5 דלתות והמרחב, אני רגיל לרכבים גדולים יותר וסה"כ חוץ מחניות צפופות אני אפילו מעדיף רכב עם מרחב סביר ו-5 דלתות להעמסת ציוד, גם אם זה סתם תיק ושתי שקיות.

מבחינת בידוד הרכב סביר, כמו כל משפחתית. בטוח שאם תכוון לאלפא תקבל בידוד איכותי יותר.

לפני שרכשתי את הבראבו, שקלתי אלפא 159 אבל האמינות לא ברורה לחלוטין והטיפולים לא זולים בכלל.

עריכה אחרונה על ידי איתמר123

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לנצ'יה דלתא? גם לא 3 דלתות ולא מהווה תחרות לקורולה מבחינת אמינות, אבל הרבה (יחסית) כח, אבזור, ועיצוב ייחודי (אם אתה מתחבר אליו). סביבות 2010-2011 יכולה להכנס לתקציב פחות או יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס אקובוסט טיטניום :)

Sent from my NX505J using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה לא שגרתית (לא 3 דלתות ולא מראה ספורטיבי)- מיצובישי אאוטלנדר טורבו שנתון 2006.

הרכב ידני, מנוע 4G63T של איבו והנעה כפולה.

אישית לא נהגתי על הרכב, אבל צריך להיות כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שתי אפשרויות, לא יודע אם ריאלי:

1. ג'ולייטה ידנית, סביב 2010-11. לא שלוש דלתות (אבל נראה כמו), קצת ישן, אבל חוץ מזה פחות או יותר עונה על הדרישות

2. קיה פרו סיד - לא ידני, אבל 3 דלתות ומאובזרת. די נדירה, כרגע אין ביד2 משהו בתקציב.

אבל דעתי האישית היא שהמגאן היא כנראה מה שאתה מחפש. מצד אחד היא לא באמת נופלת בשום סעיף (פרט אולי לעיצוב פנים), ומהצד השני היא בסה"כ משפחתית מודרנית, אמינה וחסכונית יחסית, ואפילו די חדשה. לא איזה פרימיום מתיישן עם חלקים יקרים וצריכת דלק גבוהה. עם בידוד הרעשים לא מספיק טוב, אפשר לנסות לשפר.

אין לי מושג אם היא מספיק "ספורטיבית", פשוט תנסה בעצמך. זה גם הרבה עניין אישי של מה אתה מחפש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה קרוזריות צעירות בשוק...

הראשונה שהייתי חושב עליה,הליאון של סיאט,גם ידנית,גם חזקה,נראית לא רע לטעמי .

מנוע גודש 1.8 טורבו וגם לא ישנה ומזדקנת בכבוד רב ודי חסכונית כשלא דורכים חזק.

יש עוד כמה שהייתי חושב אבל זו ראשונה ברשימה שלי,במחיר שהעלית.

סיטרואן DS3 גודשת.

אלפא מיטו.

וולוו C30 S40 S60 (אוטומטיות).

האודי TT מזדקנת.

האודי A3 .

פונטיאק סולסטיס אם יש לך אומץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...