Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידת ערך

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ברכב חדש.

נהג משאית צפצף עליי ועל הצפצופים ודפק לי את הרכב.

הוחלף מכסה מנוע, טמבון וכנף קידמית.

מבירור שעשיתי, השמאי טוען שמדובר על כ3 אחוז ירידת ערך.

התייעצתי עם אלי אמרן שהיה מאוד אדיב ודיבר איתי ארוכות, לטענתו מגיע לי יותר.

מה עמדת חברי הפורום המלומדים? האם להיכנס להרפתקאה הזו או לתת לשמאי לרשום 3 אחוז ולגמור עם זה.

מה הסיכוי שחברת הביטוח בכלל תאשר משהו שחורג מהנהלים על פיהם הם עובדים? (כאחוז לכל חלק כולל הצבע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כסף שלך.

מוכן לוותר לחברת הביטוח על כך ? זכותך.

או שאתה מוכן להילחם כדי לקבל את מה שמגיע לך ? אם כן - תצטרך שמאי באופן פרטי (לא שמאי של חברת הביטוח) ויתכן גם שיהיה צורך להגיש תביעה לבימ"ש (אני מניח כי יש סיכוי גדול שזה ילך לכיוון הזה מאחר וחברת הביטוח מחפשת תירוצים למה לא לשלם - ואתה נתת לה אפשרות להתחמק, או לכל הפחות לגרור אותך עד שתוותר)

אני מניח כי אתה יודע על איזה סכום כסף מדובר. תעשה את החשבון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את זה ישה, אפילו הגבתי שם (:

העניין הוא שלחברות הביטוח יש את הקריטריונים שלהם, ירידת ערך מסחרית זה עניין שקשה לכמת.

בסופו של יום השאלה אם מנסיונכם, לרכב חדש דנדש, מדובר בירידת ערך סבירה (כאחוז לכל חלק) או לא.

מה שחשוב לי זה בעיקר נסיון אישי כרגע, קרי מה הוציאו מחברת הביטוח בפועל והאם זה נעשה בבית המשפט או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל לכמת אבל חברות הביטוח אוהבות לקמט את זה

תפעיל את אלי אמרן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...