Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין חברות

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים

רכשתי רכב חדש (מאזדה 3) שעולה לכביש ב 2017 ועושה כרגע סקר ביטוחי לביטוח מקיף.

בחברה שהייתי מבוטח עד היום - AIG ומזה 10 שנים ומעלה (יש רצף ביטוחי) קיבלתי הצעה לעידכון הביטוח בהתאם לרכב החדש כי נישאר עוד חצי שנה לסוף הפוליסה על הרכב הישן שכבר מכרתי (הביטוח עדיין בתוקף)

ההצעה עומד על תוספת של 1000 ש"ח וזה אחרי שהפוליסה ההתחלתית עמדה על 2500 ש"ח לרכב מאזדה 6 שנת 2004. כלומר סכ"ה אפשר להגיד שהביטוח לרכב החדש הוא בסביבות ה-3500 ש"ח.

אני חייב לציין שאני מאוד מרוצה מהחברה ומנסיון עבר בתביעות ונזק טוטל-לוסט קיבלתי שירות מהיר ומצויין כיאה לכזו חברה. בניגוד לכך בדקתי עוד מספר חברות. ביניהן סוכן פרטי שעובד מול מאזדה ונתן הצעה גם סבירה על סך 3600 ש"ח. בנוסף פניתי ישירות לחברת ביטוח חקלאי להצעת מחיר. וראו הפלא ופלא קיבלתי הצעה על סך 2730 ש"ח !!! כמובן שמבחינתי אין פה מה לחשוב כי בכל זאת הפרש של 1000 ש"ח זה ממש לא מבוטל.

מקריאה קצת באתרים ראיתי שחברת הביטוח החקלאי דווקא מדורגת נמוך בסקר שביעות רצון ושירות. בטח שלעומת חברת -AIG. ברצוני לשמוע את חוות דעתכם על כל העניין וגם ספציפית כלפי חברת הביטוח החקלאי. מה אתם יודעים על החברה ואולי יש מישהו מביניכם שהתנסה בשירות של החברה ויכול לחוות דעה על רמתה?

תודה רבה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר בן אדם קורא ששביעות הרצון מהחברה היא נמוכה מסקרים שמבצע משרד האוצר

מה אתה מצפה שנכתוב לך שהחברה היא נופת צופים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכנראה לא הבנת. הציפייה היתה בין היתר לשמוע חוות דעת ממקור ראשון. ולא רק מסקר ווירטואלי שכמו שכולנו ראינו לא פעם, לא תמיד משקף את האמת. בכל מקרה אתה יכול לענות בצורה עניינית ולא עוקצנית. עוקצנות תשאיר לעצמך. זה לא מעניין אף אחד

עריכה אחרונה על ידי sd177
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף - בדוק את תנאי הפוליסה - האם מגבלות הנהגים המורשים בפוליסה תואם לנהוג תואמים לנהגים שאכן צפויים לנהוג ברכב, היקף הביטוח, במיוחד כיסוי צד ג', גובה ההשתתפות העצמית, ביטוחים נלווים (שמשות, גרירה וחילוץ, מערכת שמע וכו').

כמוכן רצוי לבדוק מיהם מוסכי ההסדר של החברה. יתכן שהחברה עובדת עם מוסכים שאיכות השירות שלהם ירודה או סתם לא נוח לך להגיע אליהם.

עניין אחרון - אני עברתי לבטח את המכוניות שלי בסוכנות הביטוח של היבואן. הסיבה היתה ההבטחה לחלקי חילוף חדשים ולחדש תמורת ישן בשנתיים הראשונות, אבל אני ממשיך גם ברכבים יותר ישנים כיון שבביטוח כזה מוסך ההסדר הוא גם מוסך מרשת היבואן - קרוב לודאי מבטיח חלקים מקוריים, ומעבר לכך, במקרה שלי ההפרש בין מספר הצעות מחיר (כולל באמצעות "חבר") היה קטן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוקצנות ולא סקר וירטואלי

זה מבוסס על תלונות שמוגשות נגד חברות הביטוח למפקח על הביטוח שמפרסם את הממצאים הללו פעם בשנה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - אתה מוציא 130,000 ש"ח על רכב חדש. אני לא חושב שהחסכון של כמה מאות ש"ח בביטוח מוצדק, אם הוא כרוך בכיסוי פחות או בשירות לקוי.

אישית הייתי מחפש חברה או סוכנות שמאפשרים תיקון במוסכי היבואן. במיוחד לרכב חדש. הניסיון שלי עם מוסכי הסדר מעורב מאד - היו תיקונים טובים, אבל גם תיקונים שהצטערתי שביצעתי, חלודה שעלתה חצי שנה לאחר התיקון. במוסכי יבואן העבודה היתה יותר טובה, גם אם לא מושלמת. אם יש מוסך פחחות שאתה סומך עליו - בדוק עם איזה ביטוחים הוא עובד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מבוטח בחקלאי והייתי מעורב ב 2 תאונות בהפרש של חודש 2 התביעות שולמו בלי בעיות ובלי שאלות.

הנזק הסתכם ביותר מ 20,000₪

זה מה שאני יכול להגיד לך עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

בדקתי שוב את החקלאי ובאמת התנאים פחות אטרקטיביים. כגון גבול אחריות קטן יותר (מקסימום 750,000 לעומת 2M ב-AIG) ויותר מזה, חלקים לא מקוריים. הם כן נותנים בשנה הראשונה כיסוי חדש כנגד ישן. למרות שב-AIG זה שנתיים. אצל היבואן יש גם תנאים טובים, אבל יותר יקר מ-AIG לכן, כנראה שאמשיך בחברה שהייתי בה. האמת מאוד הפתיע אותי העניין לגבי חלקים לא מקוריים. במיוחד ברכב חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ROEi1

זה בהחלט משמח שהשירות שקיבלת מהם טוב :) מבחינתי חשוב לקחת בחשבון גם את העניין שזה רכב חדש. ואז התביעות עלולות להיות הרבה יותר גבוהות...

אני הייתי מבוטח בחקלאי והייתי מעורב ב 2 תאונות בהפרש של חודש 2 התביעות שולמו בלי בעיות ובלי שאלות.

הנזק הסתכם ביותר מ 20,000₪

זה מה שאני יכול להגיד לך עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כתבתי "חדש תמורת ישן" לא התכוותי לחלפים, אלא לכך שבמקרה אבדן מוחלט בשנה (או שנתיים, לא זוכר) הראשונות הביטוח מפצה ברכב חדש או ערכו, בלי ירידת הערך. אם נביא בחשבון שעצם עליתו של רכב לכביש מורידה עד 10% מערכו מדובר בסעיף משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, ברור. ידעתי שלזה אתה מתכוון :lol:

בהחלט זה הסעיף הכי משמעותי !! תודה רבה

כאשר כתבתי "חדש תמורת ישן" לא התכוותי לחלפים, אלא לכך שבמקרה אבדן מוחלט בשנה (או שנתיים, לא זוכר) הראשונות הביטוח מפצה ברכב חדש או ערכו, בלי ירידת הערך. אם נביא בחשבון שעצם עליתו של רכב לכביש מורידה עד 10% מערכו מדובר בסעיף משמעותי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...