Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב שלי - הפוליסה של אשתי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בעשר השנים האחרונות היו לי רכבי ליסינג מהעבודה ואני עומד לרכוש רכב פרטי מחר. שמתי לב שבגלל שאין לי עבר ביטוחי מתועד מהשלוש שנים אחרונות הצעות המחיר שאני מקבל לביטוח מקיף גבוהות בצורה משמעותית (כמעט אלפיים שח יותר!) מהצעות עם הפרטים של אשתי לה יש רכב משלה ובשלוש השנים האחרונות לא היו לה תביעות. אציין כי אין לי יכולת לייצר תיעוד על העובדה שלא היו לי שום תביעות בשנים האחרונות ע"י פניה לקצין הרכב במקום העבודה הקודם.

האם אני יכול לרשום את הרכב על שמי ואת הפוליסה על שם אשתי שגם היא כמובן תנהג ברכב? על פניו זה נראה כמו פתרון די פשוט, אני צודק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ביטוח מקבלת העדרי תביעות של בני זוג נשואים. אתה יכול גם להשאיר את הפוליסה על שמך ולתת את ההעדרי תביעות שלה ויאשרו את הפוליסה בלי בעיות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...