Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש רקסטון, דעות בעד ונגד

tiptipon33
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

עקב הרחבת המשפחה, אני מחפש רכב בעל 7 מושבים.

בהתחלה חשבתי על מיניוואנים למיניהם, אבל אז חבר זרק לי רעיון לגבי רכב שטח.

נותן את הגדלת המושבים שאני מבקש בתוספת בונוס של יכולת לירידה לשטח לטיולים וכו

הוא המליץ על הרקסטון, לאחר שבדק לעצמו גם כן את האפשרויות לצרכיו הוא, צרכים שזהים לשלי.

אז התקציב הוא עד 80 אלף, אשמח להוציא על רכישה רק 70 אלף.

יכולת שטח טובה, לא מחפש זחלן לטיפוס מדריגות, אבל כזה ישדע ליסוע מעבר לשבילי עפר מדי פעם.

מינימום פשרה בתחום הנוחות והתנהגות הכביש

קצת פינוקים, לא חייב להיות פאר.

רקסטונים בטווח המחירים הזה נעים בין המודלים 08-10.

אבקש לקבל הארות והערות לגביו, כמו גם לחלופות במידה והן עומדות בקריטריונים הנ"ל.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרקסטון בבסיסו הוא רכב שטח אמיתי, כזה עם שלדת סולם והילוך כוח. הוא בהחלט מועמד ראוי למה שתיארת בדרישותיך.

החסרונות הבולטים שלו לדעתי הם:

1. מיעוט בחלקי חילוף, בפירוקיות בכלל אין מה לחפש.

2. בגלל שהוא לא נמכר במספרים גבוהים לא כל המוסכים מכירים אותו ואת המחלות שלו. אפילו ברמת נורת תקלה שנדלקת, מנסיוני רק סורק מקורי במוסך מורשה מוצא תקלות מחשב.

3. מחירי חלפים גבוהים מאוד בארץ.

חשוב מאוד למצוא רכב שמור ומטופל, אין מקום לפשרות בעניין הזה בגלל שלושת הסעיפים שמניתי למעלה.

החלופות הדיפולטיות הן הפאג'רו והלנד קרוזר, אבל כאן תצטרך לרדת כמה שנתונים כדי למצוא רכב שיכנס בתקציב.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

האם החלפים של הרקסטון יקרים יותר משל הפג'רו והלנד קרוזר?

האם באופן כללי, תחזוקת הרקסטון תהיה יקרה או זולה יותר מהשניים הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לענות לך בבטחון על השאלה האחרונה שלך.

הרקסטון הוא טוב, כחדש הוא אפילו מעניין מאוד לאור העדר תחרות בטווח המחירים שלו כחדש.

הפאג'רו מצויין אם כי אחזקתו אינה זולה.

כנראה שלנדקרוזר יהיה יותר אמין משניהם, וישמור על ערכו הרבה יותר טוב.

כאן יש "אבל" גדול - האמינות של כל אחת המהמכוניות האלו תלויה מאוד בדרך בה הן תוחזקו בידיים הקודמות. גם לנדקרוזר שלא טופל, למרות האמינות הבסיסית הגבוהה שלו, יכול לדרוש השקעות גבוהות מאוד על מנת להשאירו תקין.

תחזוקה של רקסטון - ענה לך איתמר שיש לו היכרות טובה עם רכבי סאנגיונג. קח בחשבון שרקסטון עדיין מיובא כך שיש לו בוודאות ח"ח זמינים.

בשורה התחתונה, אישית הייתי קונה לנדקרוזר, גם אם אני משלם הרבה מעל המחירון, גם אם יקח לי חצי שנה למצוא רכב שמור.

אתה לא מחפש את היתרונות החזקים של הלנדקרוזר, ולכן גם רקסטון שמור יכול לעשות עבורך את העבודה בצורה מצויינת.

שים לב שכשאתה פותח את המושבים האחוריים, אין ממש תא מטען באף אחת מהמכוניות הללו.

אם אתה לא מתכנן שטח קשה, אולי אאוטלנדר בגירסת 7 מקומות יכול להתאים לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרקסטון ללא ספק נותן את התמורה הגבוהה ביותר לכסף בג'יפים ה"אמיתיים". תהיה סבלני, תמצא רכב מיד ראשונה או שנייה שמטופל טוב .

המנוע והגיר של השנים הראשונות לא יקרים כי הם זהים למוניות מרצדס.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

אכן לא נפוץ על פי חיפוש ביד 2, בטח בהשוואה לפאג'רו.

יש כמה אקזמפלרים שנראים טוב על פניהם במודעות, עכשיו צריך להתחיל לכתת רגליים בארץ...

בנוגע למה שכתבו כאן בנושא מצב הרכב מבחינת הטיפול שקיבל, נכון מאוד, אבל נכון לגבי כל רכב יד 2, כולל הטויוטה והפאג'רו, לא?

וחלקים חייבים להיות, היבואן מחוייב להחזיק מלאי לאורך שנים, אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היסטוריית הטיפולים והתחזוקה של רכב זה כנראה הדבר הכי חשוב כשקונים רכב משומש, על אחת רכב שמראש אחזקתו לא זולה. החסרון של הרקסטון ביחס לפאג'רו או הלנדקרוזר הוא שמוסכים פחות מכירים אותו, גם המורשים, וכך שיש תקלה אתה עלול למצוא את עצמך במסע יקר של ניסוי וטעייה.

חלקים מקוריים חדשים יש הכל מהכל, אני התכוונתי לחלקי חילוף תחליפיים וחלקים מפירוקיות.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
הרקסטון בבסיסו הוא רכב שטח אמיתי, כזה עם שלדת סולם והילוך כוח. הוא בהחלט מועמד ראוי למה שתיארת בדרישותיך.

החסרונות הבולטים שלו לדעתי הם:

1. מיעוט בחלקי חילוף, בפירוקיות בכלל אין מה לחפש.

2. בגלל שהוא לא נמכר במספרים גבוהים לא כל המוסכים מכירים אותו ואת המחלות שלו. אפילו ברמת נורת תקלה שנדלקת, מנסיוני רק סורק מקורי במוסך מורשה מוצא תקלות מחשב.

3. מחירי חלפים גבוהים מאוד בארץ.

חשוב מאוד למצוא רכב שמור ומטופל, אין מקום לפשרות בעניין הזה בגלל שלושת הסעיפים שמניתי למעלה.

החלופות הדיפולטיות הן הפאג'רו והלנד קרוזר, אבל כאן תצטרך לרדת כמה שנתונים כדי למצוא רכב שיכנס בתקציב.

אין שום בעיה של זמינות חלקים חדשים לכל השנים של הרקסטון וכל שאר דגמי סאנגיונג, היבואן היא חברת טלקאר יבואנית קיה

מחירי החלפים גבוהים מאוד

המחלה של הרכב הזה היא שסתום EGR שנסתם מהר בגלל איכות הדלק בארץ

מבחינת שיפורים לרכב אין שום בעיה

אצלי הרכב משופר, נעילה אחורית של ARB, פגוש ברזל + כננת, הגבהות ועוד הרבה דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...