Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלייה חדה במחירי הביטוח לרכב ישן ב-2017, עניין אמיתי או הנפצה של סוכנות הביטוח?

Nico62
שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, התקשרתי היום לחדש את הביטוח (אותה חברה 3 שנים, ללא תביעות) וקיבלתי הצעה הרבה יותר יקרה מבד"כ (בכ-30%).

כשהתפלאתי ורציתי להבין מדוע אמרו לי שהתעריפים עלו עבור מכוניות ישנות ללא מערכות בטיחות.

האם זה נכון?

האם יש כאן אנשים עם רכב ישן שחידשו השנה את הביטוח במחיר טוב? אם כן, אשמח להמלצה על הסוכן.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. חוץ מחברה אחת שאני יודע עליה, כל שאר החברות שינו את שיטת התמחור כך שמס' שנות הרישוי משפיע וגם אם יש מערכת בקרת יציבות, סטייה מנתיב או שמירת מרחק. אם אין לך את אחת מאלו ומס' שנות הרישיון שלך נמוך, המחיר מדצמבר לינואר עלה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רישיון מ-2009. בן 26.

הרכב מ-1998 ואין לו שום אביזר בטיחות.

ואוו, אם זה נכון, הרגו אותנו. מוזר, זכור לי שפעם היה דיבור שנצבר עודף מהגבייה בביטוחי החובה במכוניות ודווקא צפויה הוזלה.

עריכה: מה מחברה שלא שינתה את שיטת התמחור? מרוצה מהמחיר שהוצע לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אתה יכול לבדוק דרך מחשבון חובה של משרד האוצר מחירים של ביטוח חובה. תקיש בגוגל ותמצא.

ושכחתי להוסיף שגם לנפח המנוע יש השפעה על המחיר בחלק מהחברות. תקליד במדויק את הנתונים ותקבל מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את האתר. פשוט לפני ה"בעיה" האחרונה, תמיד המחירים באתר זה לא היו רלוונטיים אליי, כיוון שתמיד היה מוצע לי הרבה יותר זול מהמחירים באתר, וכך גם חבר שהתעניינתי כמה היה משלם, גם כן היה משיג מחיר טוב יותר. לכן אני מעוניין לדעת אם עוד קיימים אנשים כאן שמשיגים מחירים זולים יותר מה"סטנדרטי" שיש ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לבעיה אתה מתכוון לשלילה אז לא חסר דרכים "לעקוף" את זה. הפעם אי אפשר באמת לברוח. אם אין לך מערכות בטיחות לא תקבל הנחה. אם אתה למשל מתקין אחת מהמערכות האלה אתה יכול להביא חשבונית ואז יתנו את ההנחה.

סתם בשביל הקטע תקליד נהג מגיל 50 עם 30 שנה רישיון וכל המערכות האפשריות ותראה שתקבל מחירים שלא היה אפשר לקבל לפני (לטובה כמובן). אפשר להגיד שהמחירים הפכו להיות מותאמים יותר לנהג. ב2016 אם היה לך 3 שנים רישיון או 20 שנה, על אותו טווח גילאים זה היה אותו מחיר. עכשיו זה כבר לא ככה.

עריכה: החברה היא חברת שלמה. שם מס' שנות הרישוי לא משפיע ומצד שני אין עלייה אם אין לך את אחת ממערכות הבטיחות.

עריכה אחרונה על ידי Ba6Ra6K
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, שום שלילה ושום כלום, לא קיבלתי אף פעם שום דוח אפילו. סתם ביום בהיר אחד המחיר שהוצע לי נסק למעלה.

שיחקתי עם המספרים, נהג בן 50 עם 30 שנות ניסיון, יוצע לו עם הרכב שלי היום את המחיר שהייתי מקבל עד עכשיו +- עשרות שקלים. ואכן עם כריות אוויר וESP המחיר זול יותר, לא שזה רלוונטי בכל מקרה.

בינתיים ההצעה הכי פחות גרועה שהוצעה לי הגיעה מWOBI. אך עדיין יקרה יותר בפער מהמחירים שהתרגלתי אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החובה ירד לי ב100 שקל והג' עלה ב100 שקל, התקזז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר אם מותר לי לשאול?

הייתי משלם עד עכשיו 2200~.

רואה בחתימה שיש לך גטס, יש לך אביזרי בטיחות כלשהם, או גם כן, כלום?

כנראה יצא לי יקר יותר בגלל הנפח מנוע (1590), אבל עדיין, לקבל כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר אם מותר לי לשאול?

הייתי משלם עד עכשיו 2200~.

רואה בחתימה שיש לך גטס, יש לך אביזרי בטיחות כלשהם, או גם כן, כלום?

כנראה יצא לי יקר יותר בגלל הנפח מנוע (1590), אבל עדיין, לקבל כיוון.

כלום

אני 5 שנים בהעדר תביעות אבל בן 22 רק

זה לא רלוונטי עבורך כל כך אבל אני משלם 1150 ו2040 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...