Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיבה רובוטית פז'ו 301 -- זו תקלה או בדיחה? (או אולי זה זבל)

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה שלי עם רובוטית מבקש לדעת אם הסיוט הזה הוא סטנדרט או שיש תקלה. לא נתייחס לזה שיציאה מעמידה היא בזריזות של ריו, אבל כל החלפה כאילו בולמת את האוטו ברמה שאני נזרק קדימה אז "בעיטה" והסל"ד מתייצב חזרה. ההרגשה היא כאילו אתה נוסע ברכב תקול או בבדיחה טכנולוגית לא טובה, אבל לפני שאני ניגש להתעסק עם זה אשמח לתגובה ממי שמכיר. כי אם זה הנורמל -- לא מבין מי שנוסע על זה אפילו חמש דקות.

תודה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת התנהגות רגילה של רובוטי חד מצמדי. לטעמי אלו גירים בלתי מסבלים. יש כאלו שיספרו לך שזה הגיר הכי טוב שיש.

כמו שבוקי אמר- הרפייה מהגז יכולה לשפר את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאטה הזאת שאתה מדבר פשוט מעצבנת מאוד,אבא שלי דווקא נהנה מה107 אני לא סובל את הרובוטים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני, ברגע שאתה מבין שאתה נוהג בגיר ידני, ומתפעל את הרכב בהתאם, הכל בא על מקומו.

אנשים שלא רגילים ולא אוהבים לנהוג על גיר ידני, יתקשו להסתגל גם לרובוטי חד מצמדי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני, ברגע שאתה מבין שאתה נוהג בגיר ידני, ומתפעל את הרכב בהתאם, הכל בא על מקומו.

אנשים שלא רגילים ולא אוהבים לנהוג על גיר ידני, יתקשו להסתגל גם לרובוטי חד מצמדי

תעיף מבט בחתימה שלי... בגיר ידני אני מחליט מתי לבצע את ההעברה ואיך. באיזה סלד, העברה נינוחנה או נמרצת, כמה לשחק עם הקלאץ' -- תענוג. מה הקשר לקופסה הזו? אמנם כעת כשאני מיישם את העצה של בוקי המצב קצת יותר טוב, אבל זה עדיין אני שעובד בשביל הגיר ולא להיפך.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים במצב ידני, תחליף ידנית ותרפה מהגז לפני כל החלפה, זה אמור לעבוד טוב.

חוץ מזה, גם אני לא הייתי קונה רכב עם גיר כזה.

אבל יש אנשים שמעדיפים אותו על פני גיר ידני (וגם מאפשר נהיגה למי שיש לו רישיון על אוטומטי בלבד) והוא יותר זול ויותר חסכוני מאוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובוטי חד מצמדי היא טכנולוגיית בוסר שמעולם לא הייתה צריכה להיות משווקת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה סיטיגו יש רובוטית חד מצמדית והיא עובדת בצורה מצויינת, יש אמנם השהיות קטנות בהחלפת הילוכים, אך השילוב חלק ולא צריך להרפות מהגז, המחשב עושה את זה לבד. כנראה פיז'ו לא פיתחו לגיר תוכנה מספיק טובה.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אותו זבל.

התיבה בטח לא "מצויינת", בעיקר כאשר אתה בעצמך באותו משפט אומר "אמנם יש השהיות קטנות בהחלפת ההילוכים...".

יש מי שיותר רגיש לעניין ויש מי שפחות וזה גם תלוי בסגנון נהיגה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אותו זבל.

התיבה בטח לא "מצויינת", בעיקר כאשר אתה בעצמך באותו משפט אומר "אמנם יש השהיות קטנות בהחלפת ההילוכים...".

יש מי שיותר רגיש לעניין ויש מי שפחות וזה גם תלוי בסגנון נהיגה.

מי שרוצה העברות חלקות שיקח רכב עם תיבה פלנטרית/ כפולת מצמדים או רציפה, אם להשוות לרובוטי חד מצמדי של הטיוטה - קראתי לו הגיר המתפלל, בטיוטה שילוב ההילוכים לא פחות מזוועתי, הסקודה לעומתו די מקבילה לנהג מנוסה שנוהג על ידני.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לציין לטובה שב-C4 eHDi רובוטית עם 6 היל' שאני נוהג עליה כרגע להפתעתי אני לא מרגיש אף העברת הילוך מלבד בין 1 ל-2 (גם לא רציני, סה"כ בתחילת נסיעה), אבל ב-301 אחרת שאני מכיר כביכול עם אותה תיבה (5 היל') מרגישים. מה הסיבה? כיוונים ותחזוקה נכונים? תיבה אחרת בכלל? מנגנון כלשהו?

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...