Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי במונדאו 2012, טרנד 2.0 טורבו כסופה , 5 דלתות.

AloniM3
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קניתי את הרכב מ טרייד מובייל, מחיר טוב מאוד,

הרכב במצב - מ - ע - ו - ל - ה.

רוצה לציין לטובה את היחס של הנציג במרכז המכירה בגלילות, הרכב הגיע בזמן שהובטח, היה נקי ומוכן לנסיעה ( אפילו עם קצת דלק).

נלקח לבדיקה בקומיופטסט, עבר יפה מאוד את הבדיקה.

כמה מילים על הרכב:

הרכב מהיר, מאוד :-D. אני מפחד לתת לאשתי לנהוג עליו, הרכב לא מתאמץ בעליות ואפילו כאלה שדי מאתגרות רכבים אחרים - פשוט תענוג.

רוצה לציין ששקלתי להזמין מראש את השיפור של SUPERCHIPS כפי שחבר פורום עשה ומאוד מרוצה, אני, כרגע, לא חושב שצריך.

הרכב יציב, אוחז את הכביש יפה, דינמי מאוד ודי נוגד את התמונה שמקבלים עליו כשרואים אותו.

שקט מאוד מבפנים, אין כמעט רעשי כביש, איכות סאונד מעולה.

אבא שלי חשב שמדובר ברכב כבד וגדול, כשהוא נהג בהתחלה הוא די נשאר ללא מילים כשהוא כמעט הגיע למהירות מאוד לא חוקית ללא מאמץ מיוחד.

כמה מילים על תיבת ההילוכים, עובדת יפה וחלק, תחילת נסיעה ופקקים לא הכי מתאימים לה כי היא ממהרת להעלות הילוכים, צריך ללמוד לעבוד איתה והדבר מסתדר.

לסכם,

למי שמחפש ה-ר-ב-ה רכב במחיר נמוך, שייקח את המונדאו, רכב מדהים.

עברתי ממאזדה 3 מנוע 2.0, במילים פשוטות, הרכב היה עגלה לעומת הרכב הזה.

**אני מחפש מוסך מורשה\מומחה - שהוא לא פחות ממעולה, למי שמכיר באזור הצפון - מחיפה עד כרמיאל וצפונה, מוזמן להמליץ לי.

אלון.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

עם כל הכבוד, המלצה אמיתית תוכל לתת אחרי תקופה עם הרכב ופרוט עלויות ותקלות. זה שהרכב מאיץ מצויין זו לא באמת המלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אולי אמינות לא מעניינת אותו, מה שמעניין אותו אלו הדברים שהוא כתב?

נ.ב. השרשור עם הג'אנטים של הפורשה ממתין להתייחסותך לדברים שכתבת...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגולף, לי באופן אישי חשובים הביצועים והתנהגות הכביש, וכמובן תחזוקה.

ולכן, מכאן מגיעה המלצתי.

לפי מה שהבנתי, טיפול רגיל שמן ופילטר עולה בין 450 ל 550 במוסכים, פלאגים עוד 600 שח, החלפת שמן גיר כל 3 שנים או 60 אלף קמ, 1500 שח, כמובן שיש לשמור על המנוע והטורבו בפרט כדי למקסם אמינות.

אצלי למשל נושא צריכת דלק הוא בתחתית סדר העדיפויות, אם אני כבר משלם דלק, לפחות שאהנה מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

חהחה, לא נעים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק, שלחתי לך בפרטי הודעה.

מחר אני הולך למוסך לטיפולון, רציתי ממך כמה טיפים חשובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאל אותם כאן, אין שום בעיה ואני אענה.

רשמתי לך בהודעה לגבי ביצוע החיפוש "פורד מונדאו טיטניום" או "פורד מונדאו אקובוסט" או "פורד מונדאו 2012" וכו', אתה תמצא שם המון המון מידע ודברים שנרשמו במספר שרשורים, לא משהו מסודר אבל תפתח את כל השרשורים ותתחיל לקרוא בהודעות.

עלו שם המון שאלות שכנראה, יעזרו לך גם כן וסביר להניח שאלו הן אותן השאלות שיש לך.

אולי בעתדי הקרוב נפתח שרשור בנושא או לגבי מונדאו טיטניום וכל אחד יתרום מהנסיון שלו כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,

שמן - איזה לשים? על מה להתעקש?

פלאגים - באם הוחלפו לפני קניית הרכב, האם להחליף? אם כן - לאיזה?

פילטר אוויר - האם להחליף?

ניקוי מצערת - רלוונטי לרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון,

קודם כל, לרוב השאלות האלו יש תשובות בשרשורים, אני לא חושב שבצעת חיפוש וישבת וקראת. כמו שלוקח לנו זמן לענות בכל פעם, עשה את החיפוש בבקשה ותמצא את רוב התשובות, בוודאות. במיוחד שאלות כמו סוג השמן.

דבר שני, מה עם ספר הרכב שלך? היכן הוא? עלייך לשבת 10 דקות לקרוא את ספר הרכב, תתפלא לגלות הרבה דברים מעניינים כאלו ואחרים.

אין ספר רכב? יש MANUAL בפורמט PDF עם מה שנדרש לעשות:

http://m.ford.co.uk/OwnerServices/Owners-Manual?selectedYear=2012&selectedModel=Mondeo+%282007%29

כל המדריכים לרכב שלך + ספר רכב ותפעול הרדיו וכו', תוריד את מה שנדרש לך.

1. השמן הוא 5W-30 קסטרול מגנטק A5 או מוטורקראפט

2. פלאגים - מקוריים בלבד ומצויין מתי להחליף בספר רכב או במדריך הרכב (כיוון שזה מנוע טורבו וכו', הדעות חלוקות לכאן ולכאן מבחינת הק"מ הנדרש) אני בכל אופן מחליף מדי 45,000-60,000 תלוי במצבם. ניתן להזמין באתר הזה פלאגים לפי קוד רכב: http://www.fordpartsuk.com או לרכוש במוסך בעלות של 160 שקל לפלאג, כזכור לי כיוון שאלו לא פלאגים זולים.

יש לסגור אותם עם מפתח מומנט כיוון שמדובר על פלאגים ללא טבעת אטימה וסגירה והמומנט נמוך מאוד, קל להתבלבל.

3. אני מחליף את הפילטר אוויר מדי טיפול (לעיתים עושה ב 10K לעיתים עושה ב 15K תלוי במצב הנסועה שלי, אם נסעתי רק בעיר ונסיעה קצרה או שהיו לי המון נסיעות בין עירוניות) אבל לפי בקשת פורד הפילטר יוחלף מדי 30,000 מיילס שזה 48,000 או מדי 2 טיפולים.

אני מחליף יחסית בתדירות כיוון שהזמנתי מספר יחידות מאאמזון של חברת MANN וזה יצא מאוד זול ולכן אין מניעה.

4. לא בצעתי או נדרשתי לבצע, אבל אני עם 58,000 ק"מ כרגע והרכב בן 6 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

למי שמחפש הרבה רכב במעט כסף, שייקח מונדאו. אז אני מסיק מזה ש"הרבה רכב" מדבר בעיקר על זה שהרכב מהיר מאוד. מקובל.

בקשר לג'נטים, אני מבין שאיכשהו לחצתי לך על מקום כואב אם הצלחת להשיג אותי בשרשור אחר לא קשור. אני עדיין טוען שמשהו לא תקין בתמונת מצב הזאת. לא מקורי כן מקורי ג'נט לא אמור להשבר בצורה בה הוא נשבר. עדיף לחפש את ההתייחסות של בעל הרכב לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה גם יכול לדבר פשוט על הגודל הפיזי - הוא ענק, בכל קנה מידה. חולק רצפה עם s80, למיטב ידיעתי.

חוץ מזה יש גם את העניין של האבזור (לפחות בטיטניום), הנוחות וההתנהגות שהן כנראה מעבר לממוצע בקטגוריה, לפחות לפי מבחנים.

חוץ מעיצוב, שהיה נחמד אם היה קצת פחות צועק "הדודה מהפרברים", מה רע במונדיאו? או אם תרצה להסתכל על זה אחרת, מה יהיה עדיף במחיר דומה?

פות"ש - תתחדש! ובהזדמנות, פתח שרשור תחזוקה כשיהיה על מה לספר. נשמח לשמוע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה-הבנתי בזמנו שיש טיטניום טורבו עם 240 כס, טיטניום אטמ' עם פחות כס( לא זוכר כמה כרגע) וטרנד עם 200 כס אם אני זוכר נכון. טרנד זו רמת אבזור שונה או גם מנוע שונה?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...