Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר חדש - עשר המכוניות הכי לא אמינות בארה"ב

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הקונסיומר ריפורטס, אלה 10 המכוניות הכי לא אמינות בארה"ב לשנת 2016, שימו לב - חצי מהן נמכרות בארץ באופן סדיר (אם כי לעיתים במפרט שונה), ואחרות מיובאות בייבוא אישי.

1. שברולט טאהו/GMC יוקון
  2. דודג' ראם 2500 (נמכרת בארץ)
  3. פורד פיאסטה (נמכרת בארץ - מפרט שונה)
  4. פיאט 500L (נמכרת בארץ- מפרט שונה)
  5. טסלה מודל X
  6. קרייזלר 200
  7. שברולט סובורבן/ GMC יוקון XL
  8. ג'יפ רנגייד (נמכרת בארץ- מפרט שונה)
  9. פורד פוקוס (נמכרת בארץ- מפרט שונה)
  10. קאדילק אסקלייד

ראשית, עד כמה שזכור לי, הסקר בדרך כלל כולל גם חוות דעת מהשירות ולא רק מדרגת האמינות של הרכב. כמה תובנות מעניינות מהסקר השנתי הזה. שנית, שימו לב - הקלישאה מסתבר, נכונה, אבל אין כאן ברשימה השחורה הזו שום רכב יפני או קוריאני. לצורך העניין, גם אין כאן גם שום רכב אירופאי טהור -פורד פוקוס לשוק האמריקני מיוצרת בארה"ב ופיאסטה לשוק האמריקני מיוצרת במקסיקו, שתיהן במפרט שונה לגמרי מזה שבישראל. ולצורך העניין גם הפיאט 500L מיוצרת אמנם בסרביה, אך במפרט שונה לחלוטין מזה שמוצע בארץ.

דבר נוסף - אז הקלישאה על דרגת האמינות הנמוכה של היצרניות האמריקניות עדיין תופסת: 4 מתוך הרשימה מגיעות מבית פיאט-קרייזלר, 3 מגיעות מבית GM, ו-2 מבית פורד. הטסלה עוף קצת מוזר, אני מניח שלכל הטכנולוגיה הרבה והיקרה, יש תשלום, תרתי-משמע. אני גם בטוח שאם את הטסלה הייתה מפתחת ומייצרת חברה יפנית, היא בוודאי לא הייתה נמצאת ברשימה הלא מחמיאה הזו.

עריכה אחרונה על ידי thebaron

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה לא נשמעת לי כמו אוטו שיש בו יותר מדי דברים להתקלקל, ביחס לרכב עם מנוע בעירה פנימית ותיבת הילוכים מכנית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים נראה לי כאילו מישהו מחפש את טסלה. עם כל מני פרשיות כאלה ואחרות.

שורה תחתונה, ע''פ אנשים שנוהגים עלייהן טסלה הן אחלה של מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים נראה לי כאילו מישהו מחפש את טסלה. עם כל מני פרשיות כאלה ואחרות.

שורה תחתונה, ע''פ אנשים שנוהגים עלייהן טסלה הן אחלה של מכוניות.

מה קשור אחלה של מכונית...גם פרארי ופורשה אחלה מכוניות. גם המכוניות של VAG,חלקן ממש אחלה. אבל האמינות ??!!

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצד שני שברולט קרוז בעשיריה הפותחת באמינות ביותר :

http://www.consumerreports.org/car-reliability/10-most-reliable-cars/

שברולט קרוז נמכרת בארה''ב רק בדגם הטורבו מאז החל השיוק.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, זה כל פעם מפליא אותי מחדש המחירים בין חו"ל לארץ, ברכבים האמינים - מרצדס GLC בסביבות ה 190 אלף שח.

אאודי Q7 כ 266 אלף, לקסוס GX שנראית מעולה בדומה ללנד קרוזר (חיצונית) עולה בסביבות ה 227 אלף - בלי להשוות אבל פה בארץ הג'יפון של לקסוס עולה באזור החצי מיליון ולא מאובזר בכלל.

כמה המיסים שוחטים, זה מפליא ומעצבן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיאט 500 בארה"ב!!??

מאז שקנו את קונצרן קרייזלר כן.

פורד בטח קנו את המוניטין של הפיאסטה והפוקוס בזכות הפאוור-שיפט הידוע לשימצה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בארה"ב על יונדאי אקסנט שנחשבת משפחתית קומפקטית, והסתכלו עלי כמו על איזה weirdo / חייזר.

לא ראיתי שם כמעט מכוניות קטנות.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש, ולא סקר. שברולט טאהו ושברולט סובורבן אלו רכבים זהים לחלוטין, האחד "קצר", והשני ארוך. האחד ממוקם במקום הראשון והשני ב7? מאד מעניין. בכל אופן צריך לדעת מה הקריטריונים. הרי ידוע, שיש שקר ויש סטטיסטיקה.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על דיוק סקרים לא צריך להרחיב מילים.

נכנסתי קצת לאתר של קונסיומר ריפורטס. מסתבר שהם מודדים אמינות על סמך כמות תלונות לקוחות על בעיות ואין כלל שקלול של חומרת/עלות הבעיות. למשל, מסתבר שציון גרוע ניתן לאמינות הפיאט 500L (מיניוואן 5/7 מקומות) לא על אמינות מכנית/חשמלית אלא על ריבוי תלונות על מערכת מולטימדיה לא נוחה לתפעול עם באגים בתפעול.

ודרך אגב מצאתי אצלם עוד סקר "מעניין" - 7 המכוניות שרוכשיהם הכי התחרטו על הקנייה והיו הכי לא מרוצים מבין אלו שרכשו בשנים 14-16. מבין 7 המכוניות - שלוש יפאניות - 2 ניסן ואקורה (הונדה) אחת.

http://www.consumerreports.org/car-reliability-owner-satisfaction/7-cars-owners-regret-buying/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיאט 500 בארה"ב!!??

חלק מתוצרת פיאט בארה"ב מיוצר במקסיקו עם מפרט שונה (אבזור רב, מנועים אחרים וגדולים יותר מאשר המפרט האירופאי ולעיתים גם תיבות הילוכים שונות, למשל בפיאט 500 האמריקאית יש תיבה אוטומטית פלנטרית ולא רובוטית...).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...