Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות 71 ק"מ בתוך העיר, שאלה.

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המצב חברים, שאלה פשוטה.

נסעתי בחולון, בגלל שהתבלבלתי וחשבתי שכבר עברתי את המצלמה, צילמה אותי על 76 ק"מ, אחרי ההורדה 71 ק"ח, סה"כ, 750 ש"ח ו8 נקודות.

עכשיו, אני באמת נוהג לפי החוק, לא עושה שטויות, לא טס בכבישים, המקרה הזה היה מאוד מוזר, 1:30 לפנות בוקר, גל ירוק של רמזורים, מכירים את זה, לא באמת התכוונתי לנסוע ככה והתבלבלתי עם הצומר וחשבתי שעברתי את המצלמה קודם (והתברר שלא :( )

עכשיו, יותר אכפת לי מהנקודות, אשלם את הכסף על הטעות שלי, זה לא הקטע.

כדי לבקש להישפט, לנסות להגיע להסדר (לשלם רק את הסף ולא לקבל את הנקודות) או שזה יותר מידי פרוצדורה שלוקח יותר מידי זמן פנוי (שהייתי יכול לעבוד ולעשות את המשכורות שלי)??

לידע כללי אני בן 32 (עוד מעט 33), רישיון מ03/01/2014 (זאת העברה הראשונה שלי בכלל), אם זה ישפיעה לטובה, לרעה?? מה אתם אומרים שכדי לי לעשות?

תודה מראש על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכן, באתי לשאול אם יש דרך כלשהי לצאת מזה רק עם הכנס ובלי הנקודות, פה אני מתאר את האמת, ברור שלא יגיד מה שכתבתי כאן לשופט.

ולגביי מה שאמרת, לא נתתי גז כי חשבתי שעברתי את המצלמה, כתבתי בדיוק מה שהיה, גל ירוק, 01:30 לפנות בוקר ולא היה כלב ברחוב (יום שני לפנות בוקר כאילו) חוץ מנהג מונית שנסעה גם ככה כמוני, הוא הפסיק לבלום ואני לא שמתי לב.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות הן באדיבות משרד הרישוי ואין לאף גוף סמכות אחרת.

שלם וזכור!

באמת??

לא ידעתי את זה, חשבתי שאפשר להגיע להסדר כלשהו כדי לשלם כנס ובלי נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר רק סיכוי קלוש

להגיע לעיסקת טיעון עם התובע שנסעת שלא בהתאם לתנאי הכביש תקנה 51

אז תשלם רק קנס ללא נקודות. אפילו תסכם איתו על 1000 ש"ח במקום 750 ש"ח.

אבל למה שהוא יסכים לכך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תקבל דוחות נוספים בשנתיים הקרובות, צבירת הנקודות תתאפס .

תשלם ותמשיך לנסוע בזהירות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה באתי משפטי, כדי לבדוק מה אפשר להגיד, ואם כדי בכלל לנסות לעשות משהו וכמה זמן זה יכול לקחת ואם בסופו של דבר יכול לצאת יותר נזק מלנסות להוריד את הנקודות אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תקבל דוחות נוספים בשנתיים הקרובות, צבירת הנקודות תתאפס .

תשלם ותמשיך לנסוע בזהירות.

זה יודע, ואפילו שלא תאמינו לי, אני נוסע רגוע ובלי שטויות באמת, זה היה מקרה מאוד דפוק (כאילו שיצאתי דפוק בגלל חוסר ריכוז של כמה שניות) [emoji17]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כאילו שיצאתי דפוק בגלל חוסר ריכוז של כמה שניות)

למה כאילו? זה מה שקרה בגלל חוסר ריכוז של כמה שניות, במקרה שלך זה רק כסף ונקודות. במקרים רבים התוצאה היא גרועה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כאילו? זה מה שקרה בגלל חוסר ריכוז של כמה שניות, במקרה שלך זה רק כסף ונקודות. במקרים רבים התוצאה היא גרועה יותר.

אני עולה חדש, קשה להסביר את העצמי, אני חושב שאני אומר משהו ברור ו האנשים לא מבינים אותי [emoji1]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו = como si

משתמשים כיום בעברית מדוברת במילה "כאילו" שלא לצורך. זה דומה לשימוש במילה "like" בשפה האנגלית.

מה שכתבת נכון, אם רק תוריד מן המשפט את הפתיחה "כאילו ש..." והיא תהיה נכונה מבחינה לשונית וגם מבחינה לוגית.

הכתיבה שלך בהחלט טובה בשביל מי שהעברית לא שפתו הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח, תודה אחי.

וכן, אני יודע שלפעמים משתמש במילים בצורה לא נכונה, פשוט שומע חברים מדברים ככה וזה "נדבק" חח.

עריכה אחרונה על ידי kurko1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...