Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מלובינסקי , הצעת רכישה 108 משפילה מאיש מכירות [בסוף מאושר מלובינסקי]

Guest ספורטמוטורי
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי משאיר את הסיוויק בבית, אוטו אמין מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בו נהיה רציניים רגע... יצא לפורום רק טוב מזה שלובינסקי מתחשבים בתוכן כאן.

הם לא עושים את זה למען שמיים, אבל אנחנו, מה איכפת לנו?!

פותח השרשור אולי הגזים, אבל בסוף קיבל את הדיל שרצה, לובינסקי עשו מכירה... win-win.

מסכים לחלוטין, רק הדרמה הייתה קצת מוגזמת. כל החוסך גזל נוסף מחברות היבואן, כאילו הציל מגזין עולם ומלואו

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר מעבר לזה (כמו לא לקנות פג'ו למשל) זה הענשה עצמית שלך את עצמך ואת אמא שלך.

לא, מי ישמע פז'ו זאת פנינה מוטורית מטורפת.

לא חסר ל108 מתחרים לא פחות טובים בקטגוריה שלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מעליב" זה כשאומרים לך שאתה מכוער או טיפש או שיש לך ריח גוף רע. "משפיל" זה כשאומרים לך את זה ליד חברים שלך או אישתך.

הציעו לכם הצעה נמוכה על הרכב המלוקקבונבוניירהשמורידראשונהמרופא שלכם? חושבים שאתם יכולים לקבל עליו יותר - פרסמו מודעה ותמכרו לבד. הטרייד אין הוא מרכז רווח, לא יחידה עורפית שמטרתה לסייע ליחידת המכירות.

שמח בשביל פות"ש שהדברים הסתדרו על הצד הטוב עבורו.

הלוואי ועוד יבואנים יבינו את מה שלובינסקי מבינים מהשהות שלכם כאן בפורום.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אני ארגיע את הרוחות,

הסיוויק כרגע לא שלנו, המחיר החדש יוחלט ע"י הבעלים החדשים שלה.

אני אשמח לשמוע כמה קיבלת עבור ההונדה.

לא, זה לא ראוי שזה יישמר בסוד - כי השתמש בנו, הגולשים בפורום, כדי ללחוץ על אנשים במו"מ.

אני לפחות מעוניין לדעת כמה נותנים על הונדה סיביק 2004.

המחירון, כפי שאמרת, הוא 18K.

בוודאות אנחנו יודעים שאתה ויתרת על הנחת מזומן שכל אחד מקבל, בסך 7K - ז"א שאם מכרת להם את ההונדה במחיר המחירון, קיבלת בפועל 11K.

האם מכרת ב-18K את ההונדה ללובינסקי, או שמכרת במחיר נמוך מזה? אם כן, אז כמה נמוך מ-18K?

התשובה שלי לגבי המחיר שקיבלנו על הסיוויק, יהיה רק רמז, לא קיבלנו 11K, אלא יותר.

לא, מי ישמע פז'ו זאת פנינה מוטורית מטורפת.

לא חסר ל108 מתחרים לא פחות טובים בקטגוריה שלה.

צודק, במחיר הזה יש לא מעט מתחרים, אך לא יותר טובים בנוחות, שזה המאפיין הכי חשוב לאמא שלי.

כל מי שחושב שפתחתי את השרשור בגלל שנתנו לי מחיר נמוך על הרכב שלי, אז אני בטוח שהוא דלג על הדף הראשון, שיחזור ויקרא שוב, אם עדיין קשה להבין, אז לך לקנות מוצר חדש שעולה X , אך לך הוא ימכר במחיר X כפול 1.05 בתנאי שתשאיר לי חפץ שלך שמחירו 34% מהמוצר שעלותו X.

שנה טובה ומוצלחת.

עריכה אחרונה על ידי ספורטמוטורי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רמיזות??? נהנית מחוכמת ההמונים וזה יצר לחץ על היבואן לשפר תנאים. היה נוח לך לשתף את כל הנתונים כשזה היה אינטרס שלך.. אתה לא חושב שמגיע לאנשים אחרים פה במצב דומה שתשתף את הפרטים כמו שהם? קצת מעליב ומשפיל

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לכם הצעה נמוכה על הרכב המלוקקבונבוניירהשמורידראשונהמרופא שלכם? חושבים שאתם יכולים לקבל עליו יותר - פרסמו מודעה ותמכרו לבד. הטרייד אין הוא מרכז רווח, לא יחידה עורפית שמטרתה לסייע ליחידת המכירות.

הלוואי ועוד יבואנים יבינו את מה שלובינסקי מבינים מהשהות שלכם כאן בפורום.

אל תציע כלום, זה עדיף מלזרוק מהשרוול הצעה מגוכחת.

מטרתו העיקרית של מערך הטרייד אין הוא לסייע במכירת רכב חדש, וזה תכלית קיומו, אלא אם מדובר בסוחר חיצוני, וזה נדיר היום.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ארגיע את הרוחות,

הסיוויק כרגע לא שלנו, המחיר החדש יוחלט ע"י הבעלים החדשים שלה.

התשובה שלי לגבי המחיר שקיבלנו על הסיוויק, יהיה רק רמז, לא קיבלנו 11K, אלא יותר.

צודק, במחיר הזה יש לא מעט מתחרים, אך לא יותר טובים בנוחות, שזה המאפיין הכי חשוב לאמא שלי.

כל מי שחושב שפתחתי את השרשור בגלל שנתנו לי מחיר נמוך על הרכב שלי, אז אני בטוח שהוא דלג על הדף הראשון, שיחזור ויקרא שוב, אם עדיין קשה להבין, אז לך לקנות מוצר חדש שעולה X , אך לך הוא ימכר במחיר X כפול 1.05 בתנאי שתשאיר לי חפץ שלך שמחירו 34% מהמוצר שעלותו X.

שנה טובה ומוצלחת.

בא ננסה לנחש את מה שאתה יודע ולא מספר לנו...

אם קבלת על הסיוויק יותר מ11 זה אומר לא יותר מ12...

בשורה תחתונה ויתרת על הנחה של 7K בגלל שבאת כטרייד ולא עסקת מזומן, כך שמה שבאמת קבלת על הסיוויק זה לא יותר מ5K

האמת די מעליב לקבל 5K על רכב שהמחירון שלו 18...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשורים שאפשר לעשות להם גוגל טרנסלייט ולהסביר לכל אדם הדובר שפה שונה מהי תרבות ישראלית.

וזה אחד השרשורים הללו.

רצו לדפוק אותנו - אנחנו יותר חכמים לא נדפקנו.

עכשיו חיזרו אחרינו ואנחנו מרגישם EPIC - אבל לא נגלה מה היה שלא יבוא מישהו שקיבל יותר מאיתנו ויספר ואז נרגיש לא EPIC.

אולי אנחנו פראיירים בעצם? לא בטוח סייג לאי פראייריות שתיקה, או רמיזה.

והנה הלחץ מתחיל כמובן על בסיס רגשות אשמה (קיבלת בגלל הפורום עכשיו אתם ככה?) איך לא?

ברקע כולם יודעים הכי טוב מה זה טרייד אין כי כל אחד ביצע טרייד אין פעם, סליחה מכיר מישהו שעבדו עליו בטרייד אין פעם.

ועוד ברקע דיון על מה מעליב, מה משפיל, ומה מותר או אסור במתן שרות.

רק חסר אימוג'י של כובע טמבל וסנדלים תנכיות.

איך זה עדיין לא ננעל? איך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

57 מ"מ,

מסכים עם רוב מה שכתבת, אבל כמה נקודות.

פותח השרשור הגיע להתלונן על התנהלות היבואן כלפיו. הוא לא חסך במילים בומבסטיות לתיאור המקרה, כלהטוטן זרק מספרים, אך כשנתבקש ע"י החברים על סכום הזיכוי, פתאום לא מתאים לו לספר, למרות שבזכות עצות החברים בפורום והכוונה הטובה, קיבל יחס טוב ורווח כלכלי. לא לעניין.

למה לנעול? אני דווקא רוצה לראות את תגובתו של האדון, אחרי שיקרא את חישובו של החבר אליהו שבת, ואחרי שיבין שהוא לא יצא כזה גיבור גדול:lol:

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
בא ננסה לנחש את מה שאתה יודע ולא מספר לנו...

אם קבלת על הסיוויק יותר מ11 זה אומר לא יותר מ12...

בשורה תחתונה ויתרת על הנחה של 7K בגלל שבאת כטרייד ולא עסקת מזומן, כך שמה שבאמת קבלת על הסיוויק זה לא יותר מ5K

האמת די מעליב לקבל 5K על רכב שהמחירון שלו 18...

אתה חושב שאתה חכם, אבל אתה לא, הכל ברוח טובה.

57 מ"מ,

מסכים עם רוב מה שכתבת, אבל כמה נקודות.

פותח השרשור הגיע להתלונן על התנהלות היבואן כלפיו. הוא לא חסך במילים בומבסטיות לתיאור המקרה, כלהטוטן זרק מספרים, אך כשנתבקש ע"י החברים על סכום הזיכוי, פתאום לא מתאים לו לספר, למרות שבזכות עצות החברים בפורום והכוונה הטובה, קיבל יחס טוב ורווח כלכלי. לא לעניין.

למה לנעול? אני דווקא רוצה לראות את תגובתו של האדון, אחרי שיקרא את חישובו של החבר אליהו שבת, ואחרי שיבין שהוא לא יצא כזה גיבור גדול:lol:

אני לא חייב לך כלום.

השרשור נפתח בגלל סיבה כלשהי, מי שזה רע לו לעין או למוח שפשוט יעבור הלאה, הרי לא כך הוא חושב!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשורים שאפשר לעשות להם גוגל טרנסלייט ולהסביר לכל אדם הדובר שפה שונה מהי תרבות ישראלית.

וזה אחד השרשורים הללו.

רצו לדפוק אותנו - אנחנו יותר חכמים לא נדפקנו.

עכשיו חיזרו אחרינו ואנחנו מרגישם EPIC - אבל לא נגלה מה היה שלא יבוא מישהו שקיבל יותר מאיתנו ויספר ואז נרגיש לא EPIC.

אולי אנחנו פראיירים בעצם? לא בטוח סייג לאי פראייריות שתיקה, או רמיזה.

והנה הלחץ מתחיל כמובן על בסיס רגשות אשמה (קיבלת בגלל הפורום עכשיו אתם ככה?) איך לא?

ברקע כולם יודעים הכי טוב מה זה טרייד אין כי כל אחד ביצע טרייד אין פעם, סליחה מכיר מישהו שעבדו עליו בטרייד אין פעם.

ועוד ברקע דיון על מה מעליב, מה משפיל, ומה מותר או אסור במתן שרות.

רק חסר אימוג'י של כובע טמבל וסנדלים תנכיות.

איך זה עדיין לא ננעל? איך?

אי אפשר לנעול לפניש מופיע 'התלמיד המסכם', זה שמצביע וחוזר על כל מה שנאמר לפניו...:-)

וכמובן, אין יותר ישראלי מלספר כמה כולם ישראלים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...