Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 107 רובוטית 2011 מצפצפת

HiThere
שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

יש לי פיג'ו 107, תיבה רובוטית, שנת 2011, עשתה 53,000 ק"מ. ומדי פעם היא מצפצפת. הצפצוף הוא אלקטרוני, כמו של חיווי תקלה. לא הצלחתי לאבחן סיבה או מקרים שבהם הצפצוף קורה, מבחינתי זה אקראי. אבל כן שמתי לב שאם בזמן שיש צפצוף אני מוריד את הרגל מהגז הצפצוף מפסיק. הצפצוף יכול להפסיק ולחזור תוך כמה דקות או לא לצפצף גם כמה ימים, ככה שאני לא יכול לשחזר את התקלה בכדי להראות (או להשמיע) למישהו. אין שום חיווי אחר מלבד הצפצוף (אף נורית לא נדלקת וכו'). לא מצאתי שום דבר על זה בספר רכב.

אשמח לחוות דעתכם בנושא.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרעש זהה לרעש האזהרה כשנוסעים ללא חגורה?

קרתה תקלה דומה ב107 של המשפחה, והמקור היה החיישן של החגורת נהג (החגורה היחידה ברכב שיש לה חיבור למערכת הזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שכתבו, הקלאץ מחליק, לא תרשם החלקה במחשב הגיר מניסיוני.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ש: "זה קורה באותה המהירות כל פעם?"

ת: לא.

ש: "האם הרעש זהה לרעש האזהרה כשנוסעים ללא חגורה?

קרתה תקלה דומה ב107 של המשפחה, והמקור היה החיישן של החגורת נהג (החגורה היחידה ברכב שיש לה חיבור למערכת הזאת)."

ת: דומה. אותו צליל (חיווי תקלה) אבל לא בדיוק אותו קצב.

ש: " יש לך OBD/סורק תקלות כלשהו במקרה?"

ת: השאלתי היום מחבר, אני אעדכן עם התוצאות.

ש: "מחשב גיר מזהה החלקה .זה הזמן להחלפת מצמד" או "כמו שכתבו, הקלאץ מחליק, לא תרשם החלקה במחשב הגיר מניסיוני."

ת: לקחתי את הרכב לשני מוסכים. בראשון אכן טוענים שזה המצמד, אבל בשני טוענים שהמצמד לא מחליק ושזו לא הבעיה.

הצליחו לבלבל אותי.

תודה לכל מי שענה\עונה ועוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם לי, הרכב צפצף מדי פעם בזמן נסיעה ולא היה "מצליח" להעביר הילוך ובאמת היה נראה שהבעיה בגיר

שמתי את הרכב במוסך מורשה, וכמו שרשמו פה, אמרו שהבעיה זה "קלאץ מחליק"

טיפול עלה 4800 ש"ח(!!!) שהיה נראה מאוד יקר, אבל לצערי לא היה לי זמן לבדוק את זה לעומק..

אשמח לדעת אם באמת זו אותה הבעיה, ואם כן מה עלות הטיפול שגבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

חיברתי את הרכב ל OBD, לא מתקבלות הודאות שגיאה כלשהן (בשתי תוכנות שונות. החיבור מהמחשב ללפטופ תקין).

כן, במוסך מורשה יבואן אמרו לי את אותו דבר ורצו לגבות בערך את אותו הסכום (היו מוכנים לתת קצת הנחה).

במוסך אחר (מורשה, אבל לא מורשה יבואן) שפניתי אליו היו מוכנים לעשות את אותה עבודה ולהחליף את אותם חלקים (מקוריים) בשליש מחיר, אבל - כפי שכתבתי קודם - באותו מוסך הם גם בדקו את הרכב שוב וטענו שלדעתם הקלאץ לא מחליק ולא צריך להחליף אותו. אגב, מה עשית בסוף? החלפת אצל המורשה יבואן? כמה זמן עבר מאז? הבעיה נפתרה?

אז מצד אחד אני לא רוצה לשלם סתם פי שלוש (כמעט), אבל מצד שני אני לא רוצה להגיד למוסך להחליף את הקלאץ כשהוא חושב שזו לא הבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הטיפול במוסך המורשה, לא היה לי זמן לבדוק לעומק והייתי צריך רכב תקין

לעומתך, אני הרגשתי שיש בעיה, הגיר לא העלה הילוך אז אני מניח שבאמת הייתה בעיה עם הקלאץ

זה היה לפני קצת יותר חודש, מאז אין בעיות עם הגיר ולא צפצופים

מי המוסך ה"אחר" שבקת אצלו? אם לא אכפת לך להגיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא סביר.

אתה מוזמן להגיע אלינו לבדיקה ללא חיוב וללא התחייבות.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא סביר שהמצמד תקין ועדיין יש את הסמפטום שאתה מתאר.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...