Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסכוני ל-110 ק"מ ביום, כולל אזור הררי עד 10K (הכותרת נערכה)

TDI
שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקילומטראז' כזה צריך לדעתי לתת חשיבות גם לבטיחות. כלומר לקנות רכב עם כריות אוויר ועדיף גם ABS, ועדיף אחד שקיבל ציון סביר במבחן הריסוק לזמנו (נניח פונטו ספייס קיבלה ארבעה כוכבים של אז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא פולו SDI שטופלה כמו שצריך, זה יהיה מעולה עבורך.

עשתה אצלי במשך 3 שנים קילומטראז' דומה-כ450-500 בשבוע, באזור הררי בלי שום בעית כוח זמין.

ZVIT- לא יודע למה אתה כותב שזמנם עבר... (אם אני מוצא אחת כזו עכשיו במצב טוב, אני עף על זה, קשה למצוא. :-(

אני לא חושב שהלוואה היא פיתרון לשום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהלוואה זה פתרון טוב למי שאין לו כסף לקנות רכב במזומן, אבל אני בטוח שלקנות רכב ישן ב 10K עם המון ק"מ שאמור להמשיך ולנסוע לא מעט ק"מ, יהיה הרבה פחות בטיחותי (110 ק"מ בדרך הררית...) זה פתרון הרבה פחות טוב. את הכסף שהוא לא יוצא בקנייה, הוא יוציא במוסך על תיקונים. גם אם לא תיקונים גדולים, מספיק תקלה-שתיים בחודש ויש לך מנוי במוסך + בזבוז ימי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לחשב מסלול מחדש: האם יש רכב (רכב, לא בימבה מיני) שנותן צריכה דומה לשל דיזל?

יש - הייבריד, רכב בסגנון פריוס. אבל תצטרך להגדיל את התקציב משמעותית מאוד.

בעיקרון, קראתי את השרשור ולדעתי רכב ב10K או קרוב לזה לא יעמוד לאורך זמן בעומס כל כך גדול של 110"מ ביום + איזור הררי.

לקנות רכב מסובך במחיר כזה זה מתכון בטוח להוצאות גדולות מאוד. טורבו דיזל זה רכב מאוד מאוד מסובך למשל, מספיק שילכו כמה מכלולים יקרים, כמו טורבו, מזרקים, משאבת הזרקה וזה יצא כבר אלפי שקלים כל דבר.

דיזל קונים כדי לנסוע הרבה, בתקציב שלך מדובר על דיזל שחוק, אפילו מונית לשעבר. לא מומלץ בכלל לעומס נסיעות כזה.

צריך איפה שהוא להתפשר. לחשב מסלול מחדש זו הדרך הנכונה לדעתי.

לדעתי, כדאי לך להגדיל את התקציב ככל הניתן ולקנות רכב כמה שיותר חדש. למשל קיה ריאו (אולי אפילו דיזל אם תמצא פרטית).

אני גם חושב כמו איתמר, שהלוואה זה לא רעיון טוב.

אני חושב שעדיף להמתין ולצבור כסף כדי לקנות את הרכב המתאים.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל רכב כזה יהיה עם המון ק"מ יש עכשיו ביד 2 איזה פולו קלאסיק 00 עם 240,000 להערכתי היא יכולה עוד לנסוע המון...

הבעיה שזה הדגם עם הבאגז' הגדול, למי שאין בעיות חניה הטא יכול להיות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפולו קלאסיק עד 2001 קילומטרז' מתאפס כל 300.000 ק"מ. רציני לגמרי.

כך שאפילו אם לא שינו בכוונה, יכול מאוד להיות שזה 540.000, הרבה יותר הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאפס ב 300 בדגם הישן. בדגם עם לוח שעונים החדש (עם טבעות כסופות מסביב לשעונים) זה לא מתאפס.

בכל מקרה, מי שקונה דיזל קונה אותו בשביל לעשות קילומטרז'. לכן רכב כזה עם נסועה מתחת לממוצע אפילו של בנזין תמיד נראה חשוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה תקציב נמוך כשלך לרכישה. הלכתי לחפש יפניות בשדות ומצאתי קשישות יפניות שחוטות.

אני נוסע כ100 ק"מ 3 פעמים בשבוע ללימודים וחזרה ובשאר הימים בערך 30 ק"מ.

לדעתי במקרים כאלה שווה לנצל את שווי השוק הנמוך יחסית של מכוניות צרפתיות.

אני מחזיק רנו מגאן 2007 שהערך הריאלי שלה בשוק הוא כ10,000 ש"ח (המבקשים 25,000 בלוחות יד 2 מתייבשים).

צריך למצוא רכב שמור יחסית.

רכב מעולה לשיוטים, בטיחותי (המשפחתית הראשונה אי פעם לקבל 5 כוכבים במבחני הריסוק האירופאים), יש לו כוח לא רע, צריכת דלק - אני עושה ממוצע של 14 ק"מ לליטר עירוני ובין עירוני משולב שנמדד בכל תדלוק.

תיבת הילוכים - קצת מעצבנת, צריך להכיר אותה ואז גם מתרגלים ולומדים להשתמש.

ירידת ערך - לאן הוא כבר יכול לרדת? אתה לא תמכור אותו כנראה. זה אוטו לכל החיים (שלו) - כדאי להבין מראש.

מציע לך ללכת לראות כמה.

הרבה אוטו בשביל מעט כסף אם מוצאים משהו טוב יחסית.

רק צריך לזכור - זה אוטו ב10,000 ש"ח ועל כן ציפיות בהתאם. יש מידי פעם תקלות מעצבנות אבל אני נתקלתי בעיקר בבלאי טבעי שהיה קורה בכל רכב.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי מ.א.צ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...