Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן: רנו טווינגו - סביבון מוטורי

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטווינגו 0.9 טורבו לדעתי לא מתחרה ב 500 שמשווקת פה. אם היתה תיבה אוטומטית לטווינגו האטמוספרית, אז אולי. להזכיר כמה עלתה בזמנו ה 500 טווין אייר (ידנית!)? הרבה.

היבואן צריך להביא את הטווינגו 0.9 ידנית ולתמחר אותה בכעשירייה פחות, ואז זה יהיה מעניין. הבעיה היא שבארץ מחליטים בשבילנו הכל...רוצה ידני? זה בא רק עם מנוע חלש. זו רק דוגמה אחת.

אני חושב שמי שמחפש רכב מיני (ודווקא מיני, בגלל הגודל ולא בגלל מחיר), ורוצה משהו קצת יותר זריז, יבחר ברנו...זה לא שיש מתחרים מי יודע מה. אולי הספארק ולהזכירכם היא לא זולה בגרסה המאובזרת האוטומטית. שלא נדבר על זה שהטווינגו פשוט נראית הרבה הרבה יותר טוב לטעמי.

אגב לגבי ה 500 אז כן, רטרו והכל וגם אני אוהב את המראה, אבל שום דבר לא מרגיש איכותי בפנים. הפנדה כבר מרגישה יותר איכותית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

תמונות שפורסמו בשרשור

הספארק lt+ עולה בדיוק כמו הרנו ברמת גימור דינמיק.

ואם ידנית? אז ב61 יש את הפיגו 108 עם מנוע זריז ביחס לקטגוריה.

לגבי איכות חומרים,להרגשתי בשניהם פלסטיק נוקשה ופשוט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט זה לא ניראה אסטתי כמו מערכת מולטדמיה מובנית,אישית לא אהבתי את זה.

וגם המסך עצמו לא גדול כמו של הספארק עם 7 אינץ.

תסתכל הסלון של הספארק,זה לא ניראה טוב יותר?

כמובן שישנן מערכות מקוריות מהיצרן עם אינטגרציה מעולה לסמארטפון ותמיכה בשיקוף מסך/Car&Play וכו'.

אני לא מדבר על מערכות כאלה אלה על מערכות שאולי המסך שלהן נראה מרשים, אבל בסופו של דבר אתה עדיין מוצא את עצמך מפעיל את הניווט בטלפון ולא במסך.

אם המערכת לא מספיק טובה אישית הייתי מעדיף סטנד יעודי לטלפון כמו כאן.

אין לי נסיון עם המערכת החדשה של שברולט, אני יודע שכתבו עליה דברים טובים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, נהניתי לקרוא.

נוחות הנסיעה, גם על גלגלי "16, לא רעה בכלל. ישנה קצת בעיה במעבר על פסי האטה, בין השאר בגלל בסיס הגלגלים הקצר - אבל בסך הכל, היא מפתיעה לטובה בסעיף זה.

גם מושב הנהג היה לי נוח, כשהשילוב של הגה ומושב נהג מתכווננים לגובה מאפשר להגיע לתנוחת נהיגה די טובה.

לעניין הפיאט 500 - וכאחד שיש לו פינה חמה בלב למכונית הזו - אם נשווה את הטווינגו המוגדשת וכפולת המצמד לפיאט 1.2 העצלה, הסובלת מרובוטי חד מצמדי לא מוצלח במיוחד - הרי שהטווינגו הזריזה היא מכונית עירונית עדיפה פי כמה; קטנה יותר ונהנית משדה ראייה עדיף ויכולת תמרון טובה משמעתית.

5 הדלתות הן יתרון - ואת זה יודעת גם פיאט, שתציע גרסה כזו ב-500 הבאה(ותקרא ככל הנראה 600).

לפיאט יש מראה רטרו מנצח, אבל טווינגו מחזירה לה בעיצוב חמוד, כזה שמסוגל להכנס ללב של בעלי ובעלות 500. בקיצור, אם נתעלם לרגע מאופל אדם הפושרת והביצתית, לראשונה מזה שנים ישנה טוענת לכתר ה-500.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהטווינגו מבחינה עיצובית במקום שבו ה500 הייתה שהוצגה.

היא ניראית סבבה אבל לא משהו מיוחד.

אבל זה טעמי האישי בעיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהטווינגו מבחינה עיצובית במקום שבו ה500 הייתה שהוצגה.

היא ניראית סבבה אבל לא משהו מיוחד.

עיצוב הוא הקלף המנצח ב-500 - ועצם העובדה שהיא עדיין נראית רעננה ועדכנית, כמעט עשר שנים מאז שהוצגה(יולי 2007), אומרת בעצם הכל.

הטווינגו עושה את הדברים בדרכה, שואבת קצת השראה מרנו 5 המקורית ומצליחה להיראות מדליקה יותר מכל פיקנטו או 108.

זאת להבדיל, כאמור, מאופל אדם, שאינה יותר מחיקוי כושל ל-500...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה500 מסכים לגמרי,גם כיום יש לה חן פנימית וחיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...