Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב זול מבחוץ = זול גם מבפנים?

Revitalush
שימו לב! השרשור הזה בן 2599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מבחינתי אבזור זה אחלה, לא משנה הכמות, אבל רק אם מדובר באבזור מקורי.

אני לא מדבר על דברים כמו נעילה חשמלית למכסה מנוע או בוכנות בבגאז', אלא דברים שימושיים באמת כמו אורות ערפל, חימום מושבים, התרעות על נורות שרופות וחוסר מים במיכל ווישרים, סאנרוף וכדומה. גם מולטימדיה זה טוב, כי זה מבטל את הצורך בדיסקים ובדיבורית. אם הממשק של חלק מהמערכות מסריח זה כבר משהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק באיביזה am5 - הגרסא הכי פחות מאובזרת של איביזה שיובאה אי פעם, מבחינת מנוע וגיר - זהה לחלוטין לדגם הfr המאובזר. מה כן - הפלסטיקה שונה משמעותית בין הגרסאות, ידיות ומראות בצבע הרכב וכו' בגרסא הבכירה. אבל בשורה התחתונה - ההבדל במחיר הוא כ30 אלף ש"ח.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אבזור שברגע שאתה מתרגל אליו קשה לרדת ממנו.

הכי קלאסי? דיבורית..דברים אחרים? שליטה מההגה על המערכת שזה משהו שיש לך קשה לחזור אחורה והרכיב שהכי התרגלתי אליו - בקרת שיוט.

אחרי שנה שנהגתי עם בקרת שיוט טסתי לקפריסין וקיבלתי קורולה 2016(דור קודם) ברמת אבזור נמוכה ללא בקרת שיוט - בנסיעות בכבישים המהירים כאבה לי ממש הרגל מלהחזיק את הגז לחוץ כל הנסיעה..התרגלתי בכבישים מהירים שאני לא צריך להחזיק את הרגל עליו אלא רק להאצה(הרגל יושבת ליד הדוושת הבלם פשוט).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הפשטות מורגשת,אבל גם במתחרות אותו הדבר.

קירקושים זה לא מחייב,זה יכול להיות בכול רכב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר לטפל בזה?

שאתם אומרים איכות חומרים נמוכה זאת אומרת שבעתיד הקרוב יש אפשרות שהפלסטיקה פשוט תתפרק?

יש לי אפשרות לקנות את הניסאן במצב חדש ובעלות מפוחתת בגלל זה אני מעוניין לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהיא תתפרק,אבל עם הזמן יכולים להופיע יותר קירקושים,אבל זה יכול להופיע בכול רכב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אני לא חושב שיש קשר בדברים כאן,

היתה לי ניסן אלמירה 99 ידנית פשוטה מאוד במשך 5 שנים, מכרתי אותה עם 240K ק"מ.

אפס תקלות, אין קרקושים אין שברים הכל היה מקורי, הכל עבד חלק, ומכאנית רק בלאי טבעי.

לעומת זאת וחשוב לציין "לפניה" היתה לי אודי A3 2.0FSI שנת 2004, רכב אכותי ויקר, מנוע פיקס, אין קרקושים, הרגשה יוקרתית, אך גיר שבק חיים אחרי כ70K, כל הדשבורד מתקלף, מתלים דפקו ודרשו החלפת סטבלייזרים עם קילומטראג' די נמוך האוטו היה רק בן שנתיים על הכביש, אוי החלונות בחורף כאשר קר, בכל פתיחה וסגירה הייתי בטוח שאוטוטו הזכוכית מתפוצצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוסר קרקושים זה אולי מדד לאיכות ההרכבה אבל לא לאיכות החומרים. מצד שני, לפלסטיק קשיח ויבש יש הרבה יותר סיכוי לשרוד את השמש והחום בלי להיסדק ולהיבלות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...