Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יכול לנדב לי בודק לחות בנוזל בלמים בירושלים ?

Silencer23
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כול הייצרנים מייצרים נוזל בלמים CLASS 6.

ATE

אני צריך SL6 של ATE אפשרי להשתמש בנוזל של רנו?

יש גם נוזל כחול האם יש משמעות מסויימת או שזה רק צבע?

English cake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מוכר לי, גם אני הסתכלתי על הגרף הזה בזמנו.

ואם זאת, לא ראיתי הנחיית יצרן שונה עבור איזורים בעלי אקלים חם, לכן אני לא בטוח שבשביל הבדל של 15 שקלים לחצי ליטר, יש טעם לשחק עם זה יותר מידי..

אני קצת סקפטי לגבי היתרונות של הנוזל במערכות ESP ובמיוחד יש לי תהיות מדוע הייצרן טויוטה ממשיך להשתמש בנוזל בתקן DOT 3 כאשר בשוק נמצאים נוזלים זולים בתקן DOT 4 קלאס 6 וגם קיימים ייצרנים שמייצרים נוזל בלמים התואם לנוזל הבלמים של טויוטה בתקן DOT3.

האם הייצרן טויוטה לא שמע או קרא על היתרונות של נוזל DOT 4 סופר או DOT 4 קלאס 6 במערכות ESP/ABS ?

ברור שגם אני נצמד להוראות הייצרן במידה והייצרן ממליץ על שימוש בנוזל בתקן ISO CLASS 6.

1619b-toyota-genuine-brake-fluid-940x529.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין נוזל DOT4 ל- DOT4 סופר / קלאס 6?

אני לדוגמה זקוק ל-DOT4 סופר במאזדה, אבל על הבקבוקים רואה ציון של DOT4 בלבד ללא כל תוספת.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמה זקוק ל-DOT4 סופר במאזדה, אבל על הבקבוקים רואה ציון של DOT4 בלבד ללא כל תוספת.

איפה כתוב שאתה צריך למלא DOT 4 סופר ? תבדוק שוב פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין נוזל DOT4 ל- DOT4 סופר / קלאס 6?

DOT 4

נקודת רתיחה של 230 מעלות ביבש לעומת 260 מעלות ב SUPER

DOT 4 וגם טמפ' רתיחה גבוהה הרבה יותר ברטוב (180 מעלות לעומת 155) מן הסתם, לעומת ה DOT 4 "הרגיל",

לדוגמא.

ניתן לתאר את SUPER DOT 4 כשמן בלמים המשווה את עצמו מבחינת הנתונים ל DOT 5.1, כמעט.

Capture.JPG

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כתוב שאתה צריך למלא DOT 4 סופר ? תבדוק שוב פעם.

מרק, בבקשה:

image.jpg

DOT 4

נקודת רתיחה של 230 מעלות ביבש לעומת 260 מעלות ב SUPER

DOT 4 וגם טמפ' רתיחה גבוהה הרבה יותר ברטוב (180 מעלות לעומת 155) מן הסתם, לעומת ה DOT 4 "הרגיל",

לדוגמא.

ניתן לתאר את SUPER DOT 4 כשמן בלמים המשווה את עצמו מבחינת הנתונים ל DOT 5.1, כמעט.

תוד!

תיאורטית, ניתן לטפס בדרגות של הנוזל? אם נדרש דוט 4, ניתן להשתמש בדוט 5?

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, בבקשה:

[ATTACH=CONFIG]479832[/ATTACH]

לדעתי זו המצאה של הייבואן בארץ או פשוט זה מה שהייבואן מחזיק במלאי.

תבדוק מה כתוב בספר הרכב או/גם בהמלצות הייצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל של פורד למשל הוא גם SUPER DOT 4 לדוגמא, מניח שמאזדה ופורד חולקים פה ושם דברים ביחד.

מה שכן, נוזל הבלמים של חברת ATE הכחולה, הנתונים שלו קרובים מאוד ל SUPER DOT 4 כך שהוא מספיק מעל ומעבר, מדובר על טמפ' גבוהות מאוד.

ניתן לראות כי הנוזל SL6 (קלאס 6) ברמת SUPER DOT 4 (בזה אני עושה שימוש אגב) ואחד לפניו, מתקרב מאוד בנתונים, כך שעדיף את הנוזל הזה, אם כבר.

ATE מייצרים המון חלקים מקוריים ליצרנים שונים.

את השמן הזה אפשר למצוא במספר חנויות, רק לבדוק מה נדרש.

bfluid2006_mit-tabelle_us-data.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוזל של פורד למשל הוא גם SUPER DOT 4 לדוגמא, מניח שמאזדה ופורד חולקים פה ושם דברים ביחד.

בדקתי בספרות הייצרן איזה נוזל מתאים למאזדה 3 והתוצאה DOT 3 כאשר במקומות שונים כתוב DOT3/DOT4.

אינני פוסל שמוש בנוזל בעלת תכונות משופרות אבל בוודאות הייצרן לא מבקש נוזלSUPER DOT 4.

918F-Kd8GhL._SL1500_.jpg

untitled.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...