Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה שאיבדה גלגל או שניים

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי זה נראה שהיתה לו זריקת זנב קלה כנראה ברגע מאוד לא מתאים - הגלגל השמאלי האחורי פגע קודם ולכן התנפץ, הרכב התיישר כנראה, השתפשף ואז גם הגלגל השמאלי קידמי פגע בדיוק באותו הדבר.

זה באמת משהו שקורה לאנשים כשיוצא זנב: נותנים היגוי הפוך בלי לאזן עם המצערת, אין מספיק שטח כביש לתיקון כזה, זנב פוגע בגדר, ואז החרטום מסתובב ופוגע בה גם.

עדיין, קשה לי להאמין שזה מה שקרה. כנראה הרכב פשוט תעה לתוך בור.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכוי שג'נט מקורי נשבר כך. אין לי צל של ספק שאלה לא מקוריים.

זה מה שאני אומר, גם בפגיעה בבור ג'נטים מקוריים מחושלים לא אמורים להישבר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על זה יותר מדי. זה עניין של מהירות ומתקף.

חישוקים הם לא עצם עם קשיחות אינסופית. רחוק מכך. הם אפילו מתגמשים תחת כוחות הצד בפניה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הזוי בזה? הרכב עבר תאונה שאינכם יודעים איך התרחשה, במהירות שאינכם יודעים מהי.

למה זה הזוי?

אם הייתם רואים תמונה של רכב עם פגוש מעוך גם הייתם חושבים שזה קרה מעצמו וזה הזוי?

הזוי שכדור הבדולח שלך לא עובד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתם באמת חושבים שחומר כזה במבנה כזה לא יכול להיכנע?

מקורי/לא מקורי, במכה מסויימת יתרסק כמו גדול.

אוטו מהיר, טיול נהיגה, עצם קשה יותר מהג'אנט (למשל מדרכה) והופ - אוטו שוכב על הדיסקים שלו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שחומר כזה במבנה כזה לא יכול להיכנע?

מקורי/לא מקורי, במכה מסויימת יתרסק כמו גדול.

אוטו מהיר, טיול נהיגה, עצם קשה יותר מהג'אנט (למשל מדרכה) והופ - אוטו שוכב על הדיסקים שלו.

יש הבדל עצום בין הדרכים בהן נשבר ג'נט מקורי ולא מקורי. חפש ביוטיוב.

השבירה שבתמונה חד משמעית מאפיינת ג'נט לא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשימו לב שהג'אנט האחורי כאילו ונחתך, תביטו בתמונה של הגלגל על הכביש - זה נראה כאילו שמשהו ממש נכנס לתוך החישוק והרכב נסע על זה אבל אז מה לכל הרוחות קרה לקידמי.

מעניין מה באמת קרה - מבור הייתי מצפה שמעוצמה של כזו מכה הגלגל האחורי פשוט ידלג מעל הבור בגלל שהרכב יעוף מעוצמת המכה.

לי לפחות זה נראה שהיה שם שילוב של דברים שהתחיל מהכנף האחורית של הרכב ואז הוא פשוט נמרח על משהו שעשה נזק לשני החישוקים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נט לא מקורי. הג'אנט לא יגיע למצב כזה גם אם הרכב יפול למכתש בכביש/יפגע ב50 קמ"ש ישירות במדרכה.

לפי הקאליפרים השחורים, מדובר בבוקסטר רגילה (לא S) שמגיעה כסטנדרט עם חישוק "קטן" ( 18 ) הפוזה של בוקסטר שחורה לא הספיקה. העובדה שמדובר ברכב שכבר נחשב מבוקש יחסית בעולם, כשהוא במצבו המקורי כמובן (הבוקסטר ה"אחרונה" עם 6 צילינדרים) גם לא מעניינת, חישוקי 19/20 מקוריים בעלות של עשרות אלפי שקלים לא באים בחשבון אז בואו נקנה ג'אנט סיני באיזה איזור תעשיה.

הרבה טעויות.

המכונית בתמונה היא פורשה 718 בוקסטר, שב-Default מגיעה עם חישוקי 18".

החישוקים הם חישוקי 19" מקוריים של פורשה 718 בוקסטר S.

את חישוקי ה-19" של ה-S ניתן לקבל בתוספת של כ-10K ש"ח בהזמנת בוקסטר חדשה.

מכיוון שזו 718 ולא 981, היא לא הבוקסטר האחרונה עם מנוע 6 צילינדרים.

ה-718 מגיעות עם מנועי 4 צילינדרים טורבו. 2.0 ליטר ברגילות, 2.5 ליטר ב-S.

הזוי , כנראה גנט סיני..

אין שום סיכוי שג'נט מקורי נשבר כך. אין לי צל של ספק שאלה לא מקוריים.

השבירה שבתמונה חד משמעית מאפיינת ג'נט לא מקורי.

אז לא.

אלו חישוקים מקוריים של פורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חומר, מכל סוג וזה כלל לחיים, ייכנע או יישבר תחת מאמץ כזה או אחר שאליו הוא לא יועד.

מה, חשבתם שתכננו ג'אנט שאפשר להכנס איתו לבור של 30 ס"מ ב 100 קמ"ש ולצאת מזה בחיים? ממש... חברים בואו נהיה ריאליים ונחשוב בהגיון.

חלק כאן שכחו שמדובר על רכב, ורכב מעצם היותו רכב, שוקל טון או טון וחצי ומעלה, מדובר כאן על כוחות עצומים.

לשרוד מכה מבור של 5 ס"מ זה עוד סביר, אבל יש גבול.

רואים שמדובר על צד 1, זוג ג'אנטים בצד אחד, מה שאומר ככל הנראה, בור או משהו שפגע/הרס אותם באותו הצד, זה מאוד הגיוני, הרי רואים את זה בתמונה.

הזוי זה היה אם ג'אנטים ממיקומים שונים ברכב היו נשברים או נחתכים ככה, סתם דוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החצאית השמאלית של הרכב והכנף השמאלית האחורית של הרכב השתפשפו במשהו - הוא כנראה גילח כמה מטרים טובים אחורה רכב אחר או סוג של מפגע אבל נראה ששני הגלגלים פגעו בזה - מה שזה לא היה.

לי זה נראה שהיתה לו זריקת זנב קלה כנראה ברגע מאוד לא מתאים - הגלגל השמאלי האחורי פגע קודם ולכן התנפץ, הרכב התיישר כנראה, השתפשף ואז גם הגלגל השמאלי קידמי פגע בדיוק באותו הדבר.

אתה מבין שהיא נפגעה בעקבות השבירה של הגאנט ולא מפגיעה קודם לכן

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...