Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה ללא השארת פרטים

שימו לב! השרשור הזה בן 2658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אז הנה הרולטה הסתובבה ונעצרה עליי.

היום בחניון של העבודה איזה פרחח/ית פגע/ה לי ברכב ולא טרח/ה להשאיר פרטים.

אציין שיש מצלמה בחניון, לא בטוח עד כמה איכותית והאם יהיה ניתן לזהות את מספר הרכב הפוגע.

כבר פניתי למנהל החניון ומסרתי לו את טווח הזמנים שהפגיעה כנראה התרחשה והוא אמר לי שהם יריצו את הסרט ויעדכנו אותי מחר או מחרתיים.

יש לי כמה שאלות:

1. האם הזמן כל כך קריטי?

2. האם כבר לערב ביטוח?

3. האם להתלונן במשטרה על פגע וברח?

4. בכל מקרה אאלץ לתקן את הנזק אז איך מומלץ לפעול?

תודה מראש.

20170108_150108.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתין עם הביטוח והמשטרה - אולי תקבל את מספר הרכב ותוכל לתבוע את הפוגע.

אם וכאשר תקבל את מספר הרכב הפוגע, אז תיגש למשטרה ותגיש תלונה. תוך שבועיים תקבל את פרטי הפוגע כולל פרטי הביטוח שלו.

יש לך ביטוח מקיף?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה במקרה שלך רק תמסור לך את פרטי הפוגע, לא מעבר לכך.

בינתיים תוכל לקחת הצעת מחיר במוסך פחחות לתיקון הרכב שלך. אולי לא שווה אפילו להפעיל את הביטוח - הנזק לא נראה גדול.

אם תמצא את הפוגע, תוכל להציע לו שלם את מחיר התיקון טרם תביעה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

עדכון:

יש לי את הסרט שמתעד את הפגיעה.

הפוגעת היא אישה שעובדת בבניין שאני עובד בו.

יצרתי קשר עם הפוגעת ולאורך כל המפגש חשתי בזילות וניסיון להתנער מאשמה כשהיא מנסה כל הזמן להקשות עליי במקום לשתף פעולה.

- אם זה כשלא רצתה בהתחלה להגיע לרכב ולפגוש אותי על מנת למסור לי את הפרטים שלה.

- אחר כך דרשה לראות תמונות של הרכב מלפני שהיא פגעה בו כדי לדעת מה הנזק שהיא גרמה.

- אם זה אחר כך כשטענה שלא היא גרמה לפגיעה הזו והיא סך הכל שרטה את רכבי.

- אחר כך כשלא רצתה להעביר לי פרטי הפוליסה שלה ואמרה לי לבוא בפעם אחרת.

יש לציין שהתעקשתי וקיבלתי לבסוף את פרטי הפוליסה שלה.

אי השארת הפרטים בעת הפגיעה והניסיון להתנער מאחריות ממש עיצבנו אותי.

כששאלתי למה לא השאירה פרטים ענתה:"ידעתי שזה מצולם ואם תחפש אותי אתה כנראה תמצא אז לא טרחתי להשאיר פתק."

בנוסף הייתי צריך להגיע במיוחד לעבודה כדי לטפל בזה ולבזבז חצי יום על הטרטורים האלה.

קורה שפוגעים ברכב אחר, אין מה לעשות - בשביל זה יש ביטוח, אך לא להשאיר פרטים ולהתנהג כאילו דבר לא קרה, זה פשוט גועל נפש.

אנשים כאלה צריכים להיענש בחומרה, כי אילו המצלמה לא הייתה עובדת, הייתי צריך לשלם על כך מכספי.

אני תוהה האם כדאי להגיש תלונה במשטרה על פגע וברח(ברכוש)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחפש צדיקים בסדום .

אל לבזבז זמן במשטרה . אל תנסה לחנך אנשים שההורים שלהם לא חינכו - זה לא יצליח.

תיקח הצעת מחיר כתובה לתיקון במוסך פחחות, תציע לה לשלם את כמה מאות שקלים במקום שהיא תשלם השתתפות והפסד בביטוח ל 3 השנים הבאות. אם יש לה טיפת שכל בראש , היא תשלם. אם לא - תתבע ( זה יותר התעסקות ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רק לערב את הביטוח כי היא לא תהיה מוכנה לשלם ככה, והאמת מעדיף כמה שפחות להתעסק איתה.

אגב, אני לא בטוח שהיא לא תעשה בעיות גם בתביעה של הביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך דרך להשיג את הסרט מהמצלמה ולשמור אותו?

אם התיקון עולה 500-800 שקלים, היא לא תרצה לשלם ההשתתפות בביטוח. וגם לך עדיף לא לבזבז את הזמן בתביעות. תנסה - אין לך מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסרט יש לי שמור אצלי.

היא גם דרשה לראות אותו, אחרת בכלל אולי הייתה מכחישה שהיא פגעה.

לגבי מחיר תיקון, הייתי ב-2 מקומות ואמרו שזה יותר מאלפייה - תלוי אם מחליפים את הטמבון או שמתקנים וצובעים(יש שם שבר שצריך להלחים).

חוסר שיתוף הפעולה שלה מרתיע אותי לכן אני אפעיל את הביטוח וזהו.

תודה על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תסתפק בהצעת מחיר ממוסך, תזמין שמאי (פרטי כמובן) שיתן הערכה מלאה + ירידת ערך אם יש ותבע את פוליסת הביטוח שלה. שהיא תחליט מול חברת הביטוח שלה אם היא רוצה לשלם לך בעצמה או להפעיל את הפוליסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יותר מידי נחמד.

אתה לא צריך לספק לה שום "ראיות".

ברגע שיש לך את הסרטון, אתה יכול גם לומר לה שהיא תראה אותו בבית המשפט, אם תסרב לשלם.

לספק לה תמונות של הרכב מלפני הפגיעה? לשלוח אותך ב"תלך-תבוא"? התירוץ של "ידעתי שזה מצולם אז לא השארתי פתק?"

במקרים כאלה, כמו שכתב מלכישוע, הכתובת היא שמאי פרטי+סוכן הביטוח שלך.

אין לך מה להדיין איתה יותר. לא יצא לך מזה כלום פרט לעגמת נפש.

הפוליסה שלך לא נפגעת במקרה כזה, מאחר ואינך תובע אותה. חברת הביטוח תסייע לך ללא תמורה לקבל את המגיע לך, גם אם תדרש להגיע לבית המשפט.

בשביל זה הם שם.

העניין שזה כנראה הולך להיות תהליך לא קצר, שבמהלכו תאלץ לממן מכיסך את התיקון (ההמחאות למוסך דחויות בד"כ ב-90 יום, שזה זמן מספיק להתנהלות של חברות ביטוח במקרה של פוגע הגון וישר. כשזה מתחיל להסחב לתביעות, צריך לשלם לשמאי ולמוסך את המגיע להם בתום פרק הזמן הנ"ל)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו אני במקומך.

שמאות פרטית שלא חסה על הפוגעת בגובה השומה.

מוציא לה ולחברת הביטוח שלה דרישה במכתב רשום לשלם את סכום המופיע בשומה ועוד 500 ש"ח על בזבוז הזמן עד כה.

ישלמו, יופי, לא ישלמו תגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות.

את התיקון אתה יכול לבצע גם בעוד שנה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כמו שאמת קודמי אתה עדין מדי.

דבר ראשון לך תוציא דוח שמאי עם הנזק הכולל. אני לא שמאי אולם לדעתי אתה זכאי להחלפת הטמבון ולא להלחים אותו.\

אתה לא מחויב להראות לה איך האוטו היה נראה קודם, בלי קשר אולי ניתן לראות במצלמה שהקליטה את הפגיעה את מצב הרכב קודם הפגיעה (תלוי בזוית של הצילום.)

אם לא עשית את זה עד עכשיו, כל שיחה תקליט אותה! אתה לא מדבר איתה לפני שההקלטה פועלת (במידה ואין לך הקלטה אוטומטית).

שלב הבא, אתה שולח לה מכתב בדואר רשום בו אתה דורש את עלות התיקון כולל בו את שכ"ט השמאי.

תשלם - טוב לא תשלם הולכים תביעות קטנות.

הליך מעצבן, אבל אין ברירה.

בהצלחה.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...